PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναντηση Πάχη Μεγάρων 8/3/15



ntinosmg
17-02-15, 23:58
Λοιπον παιδες ας το παρουμε λιγο ζεστα το θεμα της συναντησης,και εχουμε να λεμε!!!!!! ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 11:00 - 11:59πμ Παχη μεγαρων(για φωτος googlαρετε)για καφε κλπ(μεγαλο παρκιν εχει). Δηλωστε συμμετοχη!!! Οι 3 πρωτοι κερδιζουν καφε!!!!!

teo
18-02-15, 20:10
Ε να μην κερδίσω τον καφέ;; Μέσα εγώ από τώρα!!

maximos
19-02-15, 11:44
Εεεπππ!!! Κερασμένος καφές στους πρώτους 3 που θα έρθουν?? ΕΕ τότε μέσα και εγώ!!( yes πρόλαβα!!! ) Λοιπόν πέρα από το κέρασμα πιστεύω ότι είναι καλύτερα που το κανονίζουμε αυτή την ημερομηνία για να το οργανώσουμε και να μαζευτούμε όσο το δυνατόν περισσότεροι! Η Πάχη Μεγάρων από ότι είδα στις φωτο στο google είναι super και αν μας βοηθήσει και ο καιρός θα είναι άλλη μία μίνι εκδρομή όπως και στη λίμνη Μαραθώνα που είχαμε πάει.
Καλό θα ήταν να γίνει και μία ενέργεια στο φατσοβιβλίο ( facebook ) όπως κάποιο ποστ, έτσι ώστε να το δουν ακόμα περισσότερος κόσμος ( γκχ ... γκχ ...γκχ...ioannidis κάνε κάτι για fb ) .
Τέλος δεν ξέρω άμα θα ήταν καλό να γίνει ένα νέο θέμα για τη συνάντηση που θα έχει όνομα τον τόπο και την ώρα της συνάντησης μιας και πλέον δεν θα είναι τόσο χειμερινή συνάντηση παρά ανοιξιάτικη τον Μάρτιο.

Έλα να μαζευόμαστε!!!

Gunner7
21-02-15, 12:58
3ος? τον γυρναμε τον κερασμενο καφε σε μια κερασμενη μπυρα? χοχοχο
Εκτος απροοπτου μεσα και εγω

DHMHTRHS
21-02-15, 14:17
μεσα και εγω

redpanther
21-02-15, 19:31
Παιδακια κι εγω εκτος απροοπτου ειμαι μεσα!! Για Κυριακη 8 Μαρτιου 11-12πμ ειπατε ετσι?? Και πιθανον να φερω και την κορακλα μου και τη γυναικα μου, αν φερει και κανεις αλλος παιδι μαζι του:jump1: αλλιως μονος μου!! Αντε να ξαναδω τους παλιους και να γνρισω τους καινουριους!! Γνωριζει κανεις απο τους παλιους ο Μπαμπης(verone κατα κοσμον) αν ειναι πλεον εδω η μονο στη fiat racing?? Κι αν ειναι πλεον Αθηνα η ακομα Θεσσαλονικη?

Pinelopi
24-02-15, 15:30
Λοιπον... εκτος απροοπτου μεσα κι εγω....κι επειδη οι κυριες προηγουνται...μπαινω πρωτη στον καταλογο οποτε κερδιζω τον πρωτο καφε.... :clapping::jump1::jump1::tongue2::tongue2::tongue2 :

maximos
24-02-15, 22:38
http://s2.postimg.org/70d7zrlkl/4163.jpg?noCache=1424809911http://s2.postimg.org/ciaf1b65x/18177209.jpg?noCache=1424809971http://s14.postimg.org/uhtirz43x/20030455.jpg?noCache=1424810017 Και μερικές φώτο έτσι για να ανοίγει το μάτι μας για την συνάντηση. Βλέπω ότι μαζευόμαστε αλλά έχουμε ακόμα δρόμο μπροστά μας.

Pinelopi τι θα γίνει......... θα μας πάρεις το κέρασμα?:wall:

Bill stilo
24-02-15, 22:48
Μεσα κ εγωωω.....ετσι να κανουμε κ την εκδρομουλα μας....

maximos
25-02-15, 10:41
Λοιπόν να τα βαλουμε κάτω και να δούμε τον κόσμο.

1) ntinosmg
2) teo
3) Gunner7
4) DHMHTRHS
5) redpanther
6) Pinelopi ( με καφέ κερασμένο :giveup:)
7) Bill stilo

xxmmm έχουμε ακόμα δρόμο μπροστά μας να μαζευτούμε!!!

Gunner7
25-02-15, 12:10
Λοιπόν να τα βαλουμε κάτω και να δούμε τον κόσμο.

1) ntinosmg
2) teo
3) Gunner7
4) DHMHTRHS
5) redpanther
6) Pinelopi ( με καφέ κερασμένο :giveup:)
7) Bill stilo

xxmmm έχουμε ακόμα δρόμο μπροστά μας να μαζευτούμε!!!

Χαααχχαχα ρε αγορινα ολους τους εβαλες τον εαυτο σου ξεχασες ! :tongue2:

maximos
25-02-15, 15:39
Ωχ ναι δεν με έβαλα στη λίστα και θα χάσω το κέρασμα!!!! :giveup1:

Λοιπόν να τα ξαναβάλουμε κάτω και να δούμε τον κόσμο.

1) ntinosmg
2) teo
3) maximos
4) Gunner7
5) DHMHTRHS
6) redpanther
7) Pinelopi ( με καφέ κερασμένο :giveup:)
8) Bill stilo

xxmmm έχουμε ακόμα δρόμο μπροστά μας να μαζευτούμε!!!

Pinelopi
25-02-15, 20:27
http://s2.postimg.org/70d7zrlkl/4163.jpg?noCache=1424809911http://s2.postimg.org/ciaf1b65x/18177209.jpg?noCache=1424809971http://s14.postimg.org/uhtirz43x/20030455.jpg?noCache=1424810017 Και μερικές φώτο έτσι για να ανοίγει το μάτι μας για την συνάντηση. Βλέπω ότι μαζευόμαστε αλλά έχουμε ακόμα δρόμο μπροστά μας.

Pinelopi τι θα γίνει......... θα μας πάρεις το κέρασμα?:wall:




Φιλε ειχα επιχειρημα και πηρα τη σειρα για το κερασμα!!! :happy2: αλλα ειπαμε κανουμε και πλακα να γελασουμε λιγακι!!! Το σωστο να λεγεται...αλλοι ειναι οι 3 πρωτοι με τον κερασμενο καφε! Εγω θα σας τιμησω με την φοβερη παρουσια μου και το καταπληκτικο και φοβερο μου αμαξιπου ειναι και πανεμορφο και δεν θελω και σχολια!!! :jump1::clapping::clapping:

teo
25-02-15, 20:52
Άσε που είναι και μπλε και δεν χρειάζεται και βάψιμο πριν το ρίξεις στο γυαλό!! :hehe: :hehe: :hehe:

ΥΓ:
Μετά το παραπάνω χρειάζεσαι τον κερασμένο καφέ...της παρηγοριάς!!

Pinelopi
26-02-15, 19:40
Αααα....εσείς το πατε φιρί φιρί να με κεράσετε καφέ!Είπα να μην σας πάρω τι θέση αλλά το ζητάτε!Δε φταίω εγώ λοιπόν... :)

maximos
27-02-15, 11:41
Pinelopi Αν δεν έχεις βάλει xenon ή έστω σήτες στον προφυλακτήρα ξέχνα το κέρασμα!!! :tongue2:

ammoulianiotis
27-02-15, 12:45
Ζηλευω λεμεεεεεεεε!!!

ΥΓ. Οταν ανοιξει ο καιρος με την πρωτη ευκαιρια θα παρω τις γυναικες μου και θα ερθουμε αλλα θα κανονισουμε καφε ή Σαββατο ή Κυριακη νωρις για να μπορεσουμε να γυρισουμε.

Αντε ρε μουτρα, με λειψατε!

ΥΓ2. Αν ερθω με αλλο αμαξι εκτος Stilo θα με κανετε παρεα;;;

jason
27-02-15, 13:13
Ζηλευω λεμεεεεεεεε!!!

ΥΓ. Οταν ανοιξει ο καιρος με την πρωτη ευκαιρια θα παρω τις γυναικες μου και θα ερθουμε αλλα θα κανονισουμε καφε ή Σαββατο ή Κυριακη νωρις για να μπορεσουμε να γυρισουμε.

Αντε ρε μουτρα, με λειψατε!

ΥΓ2. Αν ερθω με αλλο αμαξι εκτος Stilo θα με κανετε παρεα;;;

...δεν μου πέφτει λόγος γιατί δεν συμμετέχω αλλά ...φτού κακά !!!!!..:crazy:..άκου λέει άλλο αμάξι !!!!:spam:...:upside::yikes::sick::rant2::boing::r edface::nervy:.

teo
27-02-15, 15:44
Θα το αφήσεις 3 τετράγωνα παραπέρα και θα πεις πως ήρθες με τα πόδια αλλιώς παρέα δεν έχει!! :hehe:

(Μην το ανοίγετε αυτό το θέμα εδώ μέσα γιατί ...γκουχ γκουχ... κάποιος που μου το παίζει και διοργανωτής ...γκουχ γκουχ... ονόματα δεν λέμε, θα έρθει με άλλο αμάξι στη συνάντηση :innocent: )

Gunner7
28-02-15, 06:55
Θα το αφήσεις 3 τετράγωνα παραπέρα και θα πεις πως ήρθες με τα πόδια αλλιώς παρέα δεν έχει!! :hehe:

(Μην το ανοίγετε αυτό το θέμα εδώ μέσα γιατί ...γκουχ γκουχ... κάποιος που μου το παίζει και διοργανωτής ...γκουχ γκουχ... ονόματα δεν λέμε, θα έρθει με άλλο αμάξι στη συνάντηση :innocent: )

Ωπ ωπ ωπ τι εχουμε εδω?
μου μυριζει γιαπονεζια ...

ioannidis
28-02-15, 11:36
Αν είναι έτσι, να έρθω με μια Γαλλίδα;

teo
28-02-15, 14:58
Φέρε και μία για μένα αν έχεις περίσσευμα! :tongue2:

ioannidis
28-02-15, 16:50
Δεν έχω. Κι αυτή δανική είναι.

ntinosmg
28-02-15, 20:32
Ενα μονο σας λεω!!! το stilo κομβόι θα συνοδευει περιπολικο της τροχαιας!!!!

ioannidis
28-02-15, 20:47
Αλκοτέστ θα έχει;

ntinosmg
01-03-15, 02:21
https://www.youtube.com/watch?v=N5p7aj1FqKU

maximos
01-03-15, 10:42
1) ntinosmg ( ο μπάτσος του Μέγαρα Hills )
2) teo
3) maximos
4) Gunner7
5) DHMHTRHS
6) redpanther
7) Pinelopi ( με καφέ κερασμένο :giveup:)
8) Bill stilo
9) ioannidis ( με Γαλλίδα? )

Αααα και μην ξεχνιόμαστε.... Τεο το νου σου να φέρεις τη super-drouper φωτογραφική σου για να έχεις την ευκαιρία να φωτογραφίσεις πολλά super models διεθνών οίκων υψηλής ραπτικής. (Για εμάς λέω αν δεν καταλάβατε :happy2: )

Έλα να μαζευτούμε!!!

teo
01-03-15, 16:51
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κλαίω με το βίντεο!!

Ντίνο μου χρωστάς βόλτα μην ξεχαστείς!! Εννοείται πως θα έρθω με το "τέρας" μαξ!

ntinosmg
02-03-15, 15:40
Ελα να σπασει το φραγμα των 12!!!!!

Soul_Giannis
05-03-15, 14:36
Εαν κανει καλο καιρο θα ερθω και εγω αλλα με μηχανακι!

maximos
05-03-15, 16:16
1) ntinosmg ( ο μπάτσος του Μέγαρα Hills )
2) teo
3) maximos
4) Gunner7
5) DHMHTRHS
6) redpanther
7) Pinelopi ( με καφέ κερασμένο :giveup:)
8) Bill stilo
9) ioannidis ( με Γαλλίδα? )
10) Soul_Giannis ( με δύο ν το Γίαννης και οχι με ένα )

Έλα να μαζευτούμε!!!

ioannidis
05-03-15, 22:31
Αν δεν έχει καλό καιρό, έρχομαι και σε παίρνω.

teo
06-03-15, 16:37
Λέτε να αρχίσουμε να βγάζουμε ώρες και σημεία συνάντησης/εκκίνησης;

Gunner7
06-03-15, 21:13
Λέτε να αρχίσουμε να βγάζουμε ώρες και σημεία συνάντησης/εκκίνησης;

Πολυ σωστος ο φιλτατος θωδορας.
μια ιδεα απο εμενα ειναι να μαζευτουμε στο παρκιν του ΑΒ βασιλοπουλου στο χαιδαρι απεναντι απο το παλατακι
πιστευω πως απο εκει περναμε σχεδον ολοι για να κατευθυνθουμε προς πελλοπονησο μερια :bleh::hehe:
κατα τις 10:30!?

panos lagas
06-03-15, 22:12
Μεςα και εγω μόνος μου

ntinosmg
06-03-15, 23:07
http://s11.postimg.org/p93mwizub/aaa.jpg

λοιπον παιδες επειδη μια και σημερα,λιγες λεπτομερειες για τα σημεια συναντησης και προορισμου. Απο αθηνα ερχομενοι,μετα το ΣΕΑ μεγαρων βγαινουμε στην εξοδο για μεγαρα παχη.Στη γεφυρα κανουμε αριστερα,προς παχη,και στην αρχη της ευθειας(μπλε κουκιδα στον χαρτη) στο περιπτερο,ειναι το σημειο συναντησης για τους "αγγλους"της παρεας. 11:00πμ ωρα συναντησης.Ωρα αναχωρησης απ το σημειο 11:20πμ. Τοπος προορισμου καφετερια SWELL. (κιτρινη κουκιδα στο χαρτη). Πρασινη κουκιδα χορος σταθμευσης αυτκ/των.Κοκκινη γραμμη,πορεια που πρεπει να ακολουθησετε.

ntinosmg
06-03-15, 23:13
http://s11.postimg.org/p93mwizub/aaa.jpg

λοιπον παιδες επειδη μια και σημερα,λιγες λεπτομερειες για τα σημεια συναντησης και προορισμου. Απο αθηνα ερχομενοι,μετα το ΣΕΑ μεγαρων βγαινουμε στην εξοδο για μεγαρα παχη.Στη γεφυρα κανουμε αριστερα,προς παχη,και στην αρχη της ευθειας(μπλε κουκιδα στον χαρτη) στο περιπτερο,ειναι το σημειο συναντησης για τους "αγγλους"της παρεας. 11:00πμ ωρα συναντησης.Ωρα αναχωρησης απ το σημειο 11:20πμ. Τοπος προορισμου καφετερια SWELL. (κιτρινη κουκιδα στο χαρτη). Πρασινη κουκιδα χορος σταθμευσης αυτκ/των.Κοκκινη γραμμη,πορεια που πρεπει να ακολουθησετε. Καντε και καμια προσευχη να μη βρεχει!!!

ioannidis
06-03-15, 23:27
Ήλπιζα ότι σήμερα ο πεθερός μου θα έπαιρνε εξιτήριο και θα κατάφερνα να έρθω την Κυριακή. Επειδή θα τον κρατήσουν μέσα όμως και την άλλη βδομάδα, δεν θα μπορέσω να έρθω.

:(

maximos
07-03-15, 00:03
Αααα super οδηγίες για συνάντηση!!! Εύγε νεαρέ μου ntinosmg!!!
Μιχάλη εύχομαι όλα να πάνε καλά με τον πεθερό σου και γρήγορη ανάρρωση να έχει.Θα μας έρθεις την επόμενη φορά δριμύτερος!!

Άρα είμαστε έως τώρα:

1) ntinosmg ( ο μπάτσος του Μέγαρα Hills )
2) teo
3) maximos
4) Gunner7
5) DHMHTRHS
6) redpanther
7) Pinelopi ( με καφέ κερασμένο :giveup:)
8) Bill stilo
9) Soul_Giannis ( με δύο ν το Γίαννης και οχι με ένα )
10)panos lagas

Έλα να μαζευτούμε!!!

teo
07-03-15, 09:57
Ήλπιζα ότι σήμερα ο πεθερός μου θα έπαιρνε εξιτήριο και θα κατάφερνα να έρθω την Κυριακή. Επειδή θα τον κρατήσουν μέσα όμως και την άλλη βδομάδα, δεν θα μπορέσω να έρθω.

:(

Δεν πειράζει φίλε, αφού υπάρχει τέτοιο θέμα στο προσκήνιο σε συγχωρώ (και επίσης επειδή είμαι μεγαλόψυχος). Σιδερένιος να βγει ο άνθρωπος και εδώ είμαστε εμείς.

Soul αν θέλεις να έρθεις και ο καιρός δεν επιτρέπει μηχανή, τηλέφωνά μας νομίζω έχεις. :biggrin:

Max άσε τα "νεαρέ μου ntinosmg"...τον κερασμένο καφέ σου ήδη τον χάρισες στην Πηνελόπη! Χαχαχα!

Soul_Giannis
07-03-15, 11:56
Ευχαριστώ πολυ παιδες για την προσφορα!
Εαν είναι θα καλέσω να με φορτοθεί καποιος αν και δεν ριχνω τα μούτρα μου να μπω σε Stilo και να μην είναι Abarth!!!!

maximos
07-03-15, 13:14
Ευχαριστώ πολυ παιδες για την προσφορα!
Εαν είναι θα καλέσω να με φορτοθεί καποιος αν και δεν ριχνω τα μούτρα μου να μπω σε Stilo και να μην είναι Abarth!!!!

Έτσι συνέχισε να μας μαχαιρώνεις στη καρδία που δεν έχουμε Abarth... κλαψ κλαψ :crying::crying::hmm::hmm:!!! Λόιπόν Γίαννη αν θες εγώ μένω Πεύκη, σύνορα με Μαρούσι και από εκεί θα ξεκινήσω, εάν θες στείλε pm τηλέφωνο να κανονιστούμε για να πάμε μαζί.
Γενικά αν κάποιος θέλει ας στείλει pm για να παίξει τηλέφωνο.

Bill stilo
07-03-15, 13:49
Μιχαλη περαστικα..ευχομαι γ
οσο πιο γρηγορη αναρωση....θα τ πουμε μια αλλη φορα!!!

Gunner7
07-03-15, 14:44
Ευχαριστώ πολυ παιδες για την προσφορα!
Εαν είναι θα καλέσω να με φορτοθεί καποιος αν και δεν ριχνω τα μούτρα μου να μπω σε Stilo και να μην είναι Abarth!!!!
Το δικο μου σηματακια abarth και μπρελον εχει παρει περι τα 80 αλογα οποτε κανει :tongue1::tongue1:
συναντιομαστε στο περιπτερο κανονικα οπως προειπε και ο ντινος και οχι καπου αθηνα ετσι?

teo
07-03-15, 15:18
Ευχαριστώ πολυ παιδες για την προσφορα!
Εαν είναι θα καλέσω να με φορτοθεί καποιος αν και δεν ριχνω τα μούτρα μου να μπω σε Stilo και να μην είναι Abarth!!!!

Τώρα πάνε αυτά φιλαράκι... Περασμένα μεγαλεία! Σε 1.2 σε βλέπω να μπαίνεις και πολύ σου είναι!! :tongue1::whistle:

Λοιπόν επειδή είμαστε διασκορπισμένοι αρκετά και άλλοι θα έρθουν από Αττική οδό, άλλοι από λεωφόρο Αθηνών και άλλοι από λεωφόρο Νάτο, προτείνω σημείο συνάντησης στα διόδια της Ελευσίνας στα δεξιά που έχει πολύ χώρο. Περνάτε τα διόδια από τις δεξιές λωρίδες και σταματάτε αμέσως μετά. Ώρα συνάντησης σε αυτό το σημείο 10:30. Αναχώρηση απ τα διόδια στις 10:45.

Το δικό μου τηλέφωνο είναι 6982349865 για οποιαδήποτε επικοινωνία της τελευταίας στιγμής.

ioannidis
07-03-15, 17:01
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις ευχές σας!

Soul έλα με την μηχανή σπίτι και πάρε το stilo μου και πήγαινε.
Εγώ εχω την Γαλλίδα αυτό το ΣΚ.

jason
07-03-15, 17:01
Πρίν μπείτε στην Πάχη , μπροστά στην πόρτα του στρατοπέδου έχει ένα δρόμο που πάει δεξιά στη Βαρέα../..στα διακόσια περίπου μέτρα έχει μια απίθανη καφετέρια μέσα στη θάλασσα και άφθονο χώρο απέξω για στάθμευση../..τα μέρη αυτά τα γνωρίζω πολύ καλά και είναι απο τα πιο αγαπημένα μου λόγω της ...πίστας (αυτό όταν ήμουν πιο "νέος" )..αν αυτή η καφετέρια είναι ανοιχτή αυτή την εποχή , είναι απίθανα../..μια ιδέα ρίχνω....

ntinosmg
08-03-15, 04:15
Jason το χειμωνα ανοιγει μονο για διαφορες εκδηλωσεις.γαμους κλπθθ

- - - Updated - - -

Μηχαλη ευχομαι περαστικα στον πεθερο,και γρηγορα!!

jason
08-03-15, 12:07
Jason το χειμωνα ανοιγει μονο για διαφορες εκδηλωσεις.γαμους κλπθθ

- - - Updated - - -

Μηχαλη ευχομαι περαστικα στον πεθερο,και γρηγορα!!


Ok Ntino , thanks..καλά να περάσετε ../..ά...ξέχασα..έχει και ωραία κοψίδια στην ταβέρνα "Αη Νικόλας"...

...εύχομαι και εγώ τα καλύτερα στον συγγενή του Ιωαννίδη...

teo
08-03-15, 19:19
Μια πολύ ωραία συνάντηση στην πανέμορφη Πάχη έλαβε τέλος με σύνολο 7 stilo και μία γιαπωνέζα! Περάσαμε πολύ όμορφα, γνωρίσαμε το καινούριο μας μέλος τον Πάνο και γενικώς οι συζητήσεις και τα γέλια έπεφταν βροχή. Μιλώντας για βροχή, ο καιρός μας έκανε τη χάρη και απολαύσαμε έναν ντροπαλό ήλιο στο πανέμορφο αυτό τοπίο!

Συζητήσαμε αρκετά πραγματάκια τα οποία αφορούν το club και πρέπει να ειπωθούν κι εδώ κάποια στιγμή ή έστω στην επόμενη συνάντηση με τους αντίστοιχους υπεύθυνους. Μην τρομάζετε...είναι για καλό! :hehe:

Όπως πάντα...ακολουθούν φωτό:

1) Τα καμάρια μας!

http://s30.postimg.org/wetqlry9d/DSCF3134.jpg

http://s11.postimg.org/ovyttcd2b/DSCF3138.jpg

http://s24.postimg.org/d4bqmkzhh/DSCF3140.jpg

...και το κλασσικό πηγαδάκι μόλις πρωτοπαρκάρουμε

http://s12.postimg.org/70w3jooul/DSCF3142.jpg

Ο Ντίνος έκανε τα κονέ του και έτσι το Stiloclub δεν έκατσε κάπου τυχαία!!

http://s8.postimg.org/3vqxnmm2d/DSCF3148.jpg

Και το "βάπτισμα" του νέου μέλους!!

http://s10.postimg.org/brkut9kmh/DSCF3149.jpg



Εδώ να προσθέσω πως ακολούθησε ένα μίνι φαγοπότι με όσους παρέμειναν μέχρι τέλους το οποίο σφράγισε για τα καλά τη συνάντηση!

Η Πηνελόπη έφαγε πιο πολύ απ όλους οφείλω να ομολογήσω και όχι άδικα καθώς ήθελε να "πνίξει" τον καημό της μετά το παρακάτω:


http://s18.postimg.org/um8dorshl/DSCF3143.jpg


ΥΓ1: Πάνο και πάλι χάρηκα!
ΥΓ2: Πηνελόπη στο είπα πως το χρώμα ήταν κατάλληλο!
ΥΓ3: Ντίνο εξαιρετικός σε όλα αν και έχω δυο παράπονα (ξέρεις εσύ)! :bleh:

panos lagas
08-03-15, 19:29
Παιδιά και εγώ πέρασα υπέροχα .περιμένω και την επόμενη συνάντηση για να τα ξαναπούμε και πάλι από κοντά .τεο σε ευχαριστώ και πάλι,

Bill stilo
08-03-15, 21:25
Πανο και εγω χαρηκα πολυ που σε γνωρισα...
αλλη μια συναντηση που περασαμε πολυ καλα!!!ημουν μπροστα στο πνιξιμο του καημου της πηνελοπης.....κ οταν τραβηχτηκε η φωτο..χεχεχε!!!

ntinosmg
08-03-15, 21:33
Ευχαριστω και σαν stilo club αλλα και τον καθενα σας ξεχωριστα για την τιμη που μου κανατε και ηραθε ως εδω για την συναντηση!!Περασαμε τελεια ακομα μια φορα!!!

Τεο το πρωτο παραπονο ειναι η μηχανη,και το δευτερο το κρασι υποθετω?

Pinelopi
08-03-15, 22:11
Να συμπληρωσω κι εγω με τη σειρα μου οτι οντως ηταν τελεια,οντως γελασαμε πολυ,οντως συζητησαμε διαφορα πραγματακια και μετα φαγαμε και ωραια σβουλακια!!!!! :jumpy::happy2::happy2:
Παναγιωτη κι εμεις χαρηκαμε για τη γνωριμια και ελπιζουμε να ξαναερθεις...
Αντε...με το καλο και η επομενη συναντηση!!!! :jump1::jump1:

panos lagas
08-03-15, 22:40
KAI BEBEA θα ξαναρθω Πηνελόπη

teo
08-03-15, 23:10
Τεο το πρωτο παραπονο ειναι η μηχανη,και το δευτερο το κρασι υποθετω?

Σωστά υποθέτεις! :hehe:

Gunner7
08-03-15, 23:38
Οχου αμαν!
Γιατι με κανετε να ζηλευω που εφυγα Πιο νωρις και δεν εφαγα αυτα τα περιφημα σουβλακια ? :/
Ας προσθεσω και εγω με την σειρα μου το αυτονοητο πως ηταν ολα μια χαρα και το κλιμα τελειο και ευχαριστο και ελπιζω μεγαλωσει η παρεα και να διατηρηθουμε all together
θωδορη το ξερω οτι με βριζεις ... U know ;)

ntinosmg
09-03-15, 00:01
ΚΟΥΙΖ!!!! Ποσα ατομα με μια γρηγορη ματια βλεπετε στη φωτο?

http://s18.postimg.org/5rb70jshl/DSCF3142.jpg

angelinho
09-03-15, 00:37
9! μέτρησα σκιές :P

ntinosmg
09-03-15, 01:00
9! μέτρησα σκιές :P
οι σκιες δεν μετρανε αγγελε :whatever:

panos lagas
09-03-15, 14:04
9 ειναι χωρίς σκιές

maximos
09-03-15, 14:55
Χαιρετάω και εγώ με τη σειρά μου,
Όπου ήμουν ο μοναδικός πεντάπορτος της παρέας σε αυτή τη συνάντηση ( έτσι για να ξεχωρίζω εκτός από το τέλειο λευκό χρώμα:happy2:)!!

Χάρηκα που και αυτή η συνάντηση έγινε σε ένα πολύ ωραίο μέρος ( εύγε στον διοργανωτή ) , με καλή παρέα ( εύγε σε εμάς ) με αποτέλεσμα να είναι κοινά αποδεκτό πως ήταν μια επιτυχημένη συνάντηση. Σαφέστατα πέρασα super με την πλάκα μας και τα γέλια μας, αν και δυστυχώς δεν μπόρεσα να ακολουθήσω για φαγητό, έτσι ώστε να δω το stilo της Πηνελόπης σε αμφίβιες καταδρομές.
Χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα το νέο μέλος μας panos lagas , Παναγιώτη είμαι σίγουρος ότι θα τα λέμε από εδώ αλλά και από κοντά στις μελλοντικές συναντήσεις του club. Ακόμα να προσθέσω κάτι για τον Παναγιώτη , που προσωπικά πιστεύω αξίζει να σημειωθεί και μου έκανε την καλύτερη εντύπωση , ότι παρόλο που δεν γνώριζε κανένα από εμάς και παρόλο που μένει κυριολεκτικά στην άλλη άκρη της Αττικής, αποφάσισε να αψηφήσει την απόσταση ( προσωπική και χιλιομετρική) ερχόμενος στη συνάντηση.

Κλείνω ελπίζοντας στην επόμενη συνάντηση να καταφέρουμε να μαζευτούμε ακόμα περισσότεροι και σε συντομότερο χρονικό διάστημα. Όσο για το μέρος πιστεύω πως αν βρεθούμε λίγο ποιο Ανατολικά στην Αττική θα ήταν ακόμα καλύτερα από άποψη συμμετοχής και άλλων μελλών , έχοντας κατακτήσει ήδη την Νότια και Δυτική.

panos lagas
09-03-15, 20:45
σε ευχαριστο για τα καλα σου λογια .ποτε δεν σκεφτικα ουτε λεπτο την αποσταση .μου αρεσει που ειμαι αναμεσα σε φιλους με ανοιχτο μυαλο και κεφι για παρεα .απλα πραγματικα θελο να γινουμε πιο δραστιριοι σστο θεμα συναντισεις και οχι μονο .ειναι κριμας τοσο αξοιολογει ανθροποι - παρεα να μην συντιομαστε πιο συχνα και να μιλαμε και μεσα απο το forum .ενα τοσο αξιολογο αμαξη και ασφαλες να μην το αναδειξουμε πιο πολυ .ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΡΟΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΕΝΗΣ ...ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟ ΕΓΩ ..........ΤΟ STILO ...ΤΟΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .

maximos
09-03-15, 21:38
σε ευχαριστο για τα καλα σου λογια .ποτε δεν σκεφτικα ουτε λεπτο την αποσταση .μου αρεσει που ειμαι αναμεσα σε φιλους με ανοιχτο μυαλο και κεφι για παρεα .απλα πραγματικα θελο να γινουμε πιο δραστιριοι σστο θεμα συναντισεις και οχι μονο .ειναι κριμας τοσο αξοιολογει ανθροποι - παρεα να μην συντιομαστε πιο συχνα και να μιλαμε και μεσα απο το forum .ενα τοσο αξιολογο αμαξη και ασφαλες να μην το αναδειξουμε πιο πολυ .ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΡΟΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΕΝΗΣ ...ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟ ΕΓΩ ..........ΤΟ STILO ...ΤΟΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .


Αυτά είναι !!!! Θα το κρατήσεις !!! Έτσι σε θέλω , μπράβο βρε Παναγιώτη και τώρα βουρ για τις αλλαγές που έλεγες :yeah:
Όσο για το να γίνουμε ποιο δραστήριοι, πιστεύω πως όλοι όσοι έχουμε την διάθεση και το μεράκι μπορούμε να συνεισφέρουμε με φρέσκες ιδέες, αρκεί να βρεθεί και κατάλληλο έδαφος στο να γίνουν πράξη.

angelinho
10-03-15, 17:09
Όσο για το να γίνουμε ποιο δραστήριοι, πιστεύω πως όλοι όσοι έχουμε την διάθεση και το μεράκι μπορούμε να συνεισφέρουμε με φρέσκες ιδέες, αρκεί να βρεθεί και κατάλληλο έδαφος στο να γίνουν πράξη.

+1
Πιστεύω πως οι περισσότεροι εδώ μέσα έχουν την διάθεση για να γίνουμε πιο δραστήριοι και να πάρει ξανά τα πάνω του το site και αυτό μπορεί να γίνει με πολλούς τρόπους. Εντάξει το γνωρίζουμε πως είναι αρκετοί που λόγω της παλαιότητας του stilo έχει χαθεί το ενδιαφέρον πια αλλά η κρίση σε συνδυασμό με την φθηνή τιμή μεταπώλησης που έχει το stilo είναι value for money και πολλοί έχουν αγοράσει το αμάξι και πάλι. Κάποιοι από αυτούς μπορεί να μην το έχουν σαν "μηχανή" που τους μετακινεί μόνο και να θέλουν να μπουν και ένα κλαμπ.

Αυτά φυσικά θα συζητηθούν από κοντά. Το παν πάντως είναι να υπάρχει διάθεση, ανοικτά μυαλά και φυσικά υποχωρήσεις. Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να μπορέσω να έρθω και εγώ και να μην δουλεύω πάλι :(

ntinosmg
10-03-15, 20:01
Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να μπορέσω να έρθω και εγώ και να μην δουλεύω πάλι :(

Να εχεις μαζι σου παντα μια στεγνη πετσετα,στεγνο φανελακι και bepanthol, γιατι ο ιδρωτας και το πολυ "ξυσιμο" ειναι υπουλα πραγματα.!!!

DHMHTRHS
10-03-15, 21:46
Τελευταία συναντήσει για έμενα πέρασα πολύ κάλα τα είπαμε γιατί είχαμε και καιρό να βρεθούμε χάρηκα που γνώρισα και ένα νέο μέλος αλλά πλέον αν ξανά παρευρεθώ σε επόμενη συνάντηση θα είμαι πλέον πρώην κάτοχος γιατί αυτή ήτανε η τελευταία συνάντηση για το stilo μου <<πουλήθηκε>>

ioannidis
11-03-15, 00:00
Τελευταία συναντήσει για έμενα πέρασα πολύ κάλα τα είπαμε γιατί είχαμε και καιρό να βρεθούμε χάρηκα που γνώρισα και ένα νέο μέλος αλλά πλέον αν ξανά παρευρεθώ σε επόμενη συνάντηση θα είμαι πλέον πρώην κάτοχος γιατί αυτή ήτανε η τελευταία συνάντηση για το stilo μου <<πουλήθηκε>>

Τι έχασα ρε;

teo
11-03-15, 07:26
Ο Δημήτρης δεν είναι πλέον κάτοχος stilo Μιχάλη! Δεν τον ξανακάνω παρέα. :bleh:

DHMHTRHS
11-03-15, 22:09
Το πολύ πολύ ένα βράδυ στο καίω και μετά ξαναγινόμαστε φίλοι χαχαχαχαχα

DHMHTRHS
12-03-15, 15:04
Μιχάλη δεν έχασες κάτι απλά το πούλησα !!!