PDA

Επιστροφή στο Forum : Παμε αλλη μια φορα...



ammoulianiotis
12-01-15, 16:32
Μετα την τελευταια μοναχικη συναντηση σκεφτομαι να προτεινω ακομα μια αλλα οχι μοναχικη αυτη τη φορα!

Απο τους βορειους υπαρχει καποιος που να ενδιαφερεται; Αφηνω ανοιχτη ημερομηνια, τοπο κτλ για να το συζητησουμε...

s6_sot
12-01-15, 18:40
Εγώ μάλλον μέσα, θα είμαι Θεσσαλονίκη αυτή τη βδομάδα...

teo
13-01-15, 19:12
Προλαβαίνω να ανέβω;; :bleh:

akis_thess
13-01-15, 22:51
Καλησπέρα μέσα και εγώ!

ammoulianiotis
15-01-15, 18:30
Προλαβαίνω να ανέβω;; :bleh:

Ανεβα να παρεις και αυτο που θες και να σε δουμε και λιγακι!!!

Ας περασουν μερικες μερες ακομα να δουν το ποστ ολοι απο Θεσσαλονικη και θα μιλησουμε και για ημερομηνια!
Αληθεια ποτε σας βολευει;

Stilo_Abarth
15-01-15, 19:33
Και εγώ μέσα παιδιά!!

akis_thess
14-03-15, 19:54
Χαιρετώ όλους τους stiloclubιτες!:yeah:Θα ήθελα να σας προτείνω κάτι για συνάντηση Θεσσαλονίκη γιατί βλέπω είμαστε αρκετά πίσω σε σχέση με τους πιο νότιους...
Την άλλη κυριακή 22 του μήνα έχει συνάντηση ένα άλλο κλάμπ ιταλόφιλων (fiat) και έλεγα μήπως θα θέλατε να πάμε και εμείς ή έστω να κανονίσουμε μια stiloσυνάντηση!
Ακούω γνώμες!

Stilo_Abarth
18-03-15, 11:28
Καλή ιδεά μου ακούγεται! Είμαι μέσα και για τις 2 εναλλακτικές!

akis_thess
18-03-15, 19:47
Ωραία Stilo_Abarth!!!
Άντε κανένας ακόμα παιδιά να μαζευόμαστε!!!

ammoulianiotis
19-03-15, 20:50
Ποιοι κανουν συναντηση και που;
Ελπιζω να ειμαι Θεσσαλονικη και να καταφερω να ερθω... (τωρα που εβαλα και παλι τις 17αρες...) ;)

ntinosmg
19-03-15, 22:21
Ποιοι κανουν συναντηση και που;
Ελπιζω να ειμαι Θεσσαλονικη και να καταφερω να ερθω... (τωρα που εβαλα και παλι τις 17αρες...) ;)

Ρε σοφοκλη σε τοσες συναντησεις εχεις παει(μονος σου)και τωρα που κατι παει να γινει θα λειπεις?μην τυχον!!!!

akis_thess
20-03-15, 00:12
Ποιοι κανουν συναντηση και που;
Ελπιζω να ειμαι Θεσσαλονικη και να καταφερω να ερθω... (τωρα που εβαλα και παλι τις 17αρες...) ;)
Σοφοκλή έχει συνάντηση το fiat club makedonias (αν θεωρηθεί διαφήμιση ή οτιδήποτε σβήστε το ποστ)
Κυριακή στις 12!Σημείο συνάντησης carrefour!Ή πηγαίνουμε κατευθείαν εκεί ή βρισκόμαστε κάπου αλλού πριν όοοοοσα Stilo είμαστε και πάμε!
(Εγώ φοράω τα χειμωνιάτικα λες να τα βάλω και εγώ τα 17άρια;;;;;;;)