PDA

Επιστροφή στο Forum : Πώς Έμαθα Για Το StiloClub



aman17-2
14-02-05, 23:49
Έχει πραγματικό ενδιαφέρον όχι μόνο για στατιστικούς λόγους αλλά γιατι κάθε ένα μέλος ίσως να κρύβει μια ιστορία ή να θέλει να ευχαριστήσει κάποιον που του άνοιξε τα μάτια...

Έτσι λοιπόν θέλω να ευχαριστήσω την Κατερίνα (παλαιότερα Darkness)που μου έδωσε οτ μαγικό πράσσινο χαρτάκι για αυτήν την παρέα που από τότε που μπήκα έχουν αλλάξει αρκετά και ως το πως περνάω τις ελεύθερες ώρες....το ότι έχω αποκτήσει εύκολα γνώσεις που άλλοι κόπιασαν αρκετά για να τις αποκτήσουν και απλόχερα τις μοιράστικαν εδώ με όλους εμάς....
γι αυτό και μόνο το λόγο αξίζει να είσαι σε αυτή την παρέα και ας μην γράψεις ούτε ένα ποστ ...
Έλα σε μια συνάντηση και θα καταλάβεις !!!!

McSergio
14-02-05, 23:53
Ωραίος Κυριάκο...

FBNNOS
15-02-05, 00:13
Εμένα μου το έδειξε ο Μαγγελάνος.
(Μην τον bannαρετε τώρα για τιμωρία).
Και επειδή είναι παλικάρι με υψηλό βαθμό αξιοπιστίας είπα να σας επισκεπτώ.

Μετά γνώρισα τον face (που είχα ακούσει καλά λόγια για το αμάξι του) και την Νenya και πιστεύω να τα πάμε καλά.

ThoDoriS
15-02-05, 00:38
Απο αυτοκόλλητο σε αμάξι το γνώρισα το club..... Το πως έτρεξα σπίτι να δώ το club δε το ξεχνάω με τπτ...

Stilo_Rodos
15-02-05, 00:55
Εγώ αρχικά πριν δυο χρόνια βρήκα το γερμανικό stiloclub και ένα ωραίο βράδυ πριν ενάμιση χρόνο περίπου ανακάλυψα STILOCLUB GR ήταν τέλειο πολύ όμορφο πολύ απλό για να μι πω το καλύτερο και ότι μου έλειψαν πολύ εκείνες η μέρες που είχαμε γίνει σαν οικογένεια Πρώτος ο παντελής που μας βοηθούσε με της Φώτο, ο Θοδωρής να ξενυχτάει μαζί μου, ο Νίκος πρωινός πρωινός, ο Πέτρος απσουυυυ, η Γιάννηδες, ΠάνοςV, Γιώργος, Η Ναταλία μας πόσες φορές μας έκανε να μπούμε στο μπουκάλι, dina πάμε μια βόλτα κ.λπ. θυμάμαι τον Πέτρο να θέλει να μας πει για το τουρμπισμα και ο Νίκος με τα φρένα τα κόκκινα brembo, τα όνειρα μας ήταν εκεί μηνάν εκεί. Καιρός να γίνουμε πάλι το ίδιο. :D

ckalfas
15-02-05, 09:45
Εγώ το γνώρισα μέσω του Νίκου, όταν μία μέρα δεν είχε δουλειά & έκοβε βόλτες στην Βιομ. περιοχή της Σίνδου. Άφησε χαρτάκι και μετά το πρώτο που έκανα ήταν να βρώ έναν Η/Υ με σύνδεση στο Internet.

Nenya
15-02-05, 10:09
εγώ πάλι το έμαθα από τον HarisH (νομίζω ότι το βρήκε στο internet)

face
15-02-05, 10:30
αυτός ο παντελής τα άρχισε όλα...τον είχα πετύχει με το stilo τουμπανο απο τοτε (μιλαμε 1.5 χρονο πριν) και τον ρωτουσα τι είναι αυτό και τί είναι εκείνο και μετα απο λίγο καιρο μου το πέταξε το παραμύθι....

α ξερεις υπάρχει και stilo club....η αρχη!!!!

Stilo-1
15-02-05, 10:32
Κι εγώ από το intrnet το βρήκα , έπεσα πρώτα σε καποιο άλλο αδερφάκι νομίζω ήταν το Ιταλικό stiloclub .
To Ελληνικό όμως είναι το καλλίτερο μακράν....... :117

Nikos
15-02-05, 10:47
Χαρτάκι was for me too...

stelios_11
17-02-05, 21:48
εμενα μου το ειπε ενασ φιλαρακοσ που εχει punto... μου ειχε πει μαλιστα stiloclub,puntoclub..τησ τρελησ γινεται...

MaGeLaNoS
17-02-05, 23:49
Εγω απο τον Νικο το εμαθα αλλα δε μου αφησε χαρτακι.Μια μερα τον στριμωξα στην Ερμου με το Ibiza και ειδα κολλημενο το αυτοκολλητο πισω και απο ξεκινησαν ολα :)

nickliki32
18-02-05, 00:36
Εγω παλι πριν καν παραγγειλω τη Stilara μου ψαχνομουν στο ιντερνετ για να βρω αν υπαρχει club.Επεσα πρωτα στο stilo.org και απο εκει στο καλυτεροτερο ολων :lol: :wink: stilo.gr :P

mike
18-02-05, 10:25
Από το τιμημένο fiatforum.com

Για την Ελλάδα ρε ****το! :D :D :D

Sound&Stilo
18-02-05, 10:59
Στη βουλιαγμένης βολτίτσα και ξαφνικά ένα αμάξι κολημένο από πίσω,άναβε φώτα κόρνες πανικός...τελικά πλευρίζει κι έτσι γνωρίσαμε το STILATO και μάθαμε για το club!

ahatzig
18-02-05, 12:49
Από το τιμημένο fiatforum.com

Για την Ελλάδα ρε ****το! :D :D :D

Το μεγαλυτερο post ever στο Αγγλικο forum και τα Εγγλεζακια δεν ηξεραν τι λεγαμε και πηγαινει τοσο πολυ.

:lol: :103 :132 :lol:

Πολυ γελιο!!!!!
Οποιος εχει ορεξη!!!
http://www.fiatforum.com/showthread.php?t=3697
Χρειαζεται Greek Encoding για να δειξει!

markos
18-02-05, 21:01
Γειά και χαρά,

Ανακάλυψα το site από ένα περιοδικό για βελτιώσεις το οποίο είχε ένα άρθρο για μια έκθεση που είχε γίνει... μια φωτογραφία του άρθρου είχε ένα κουκλί κίτρινο stilo και από πίσω ένα πανό με το logo του club!

Νίκο, με είχες ρωτήσει αν θυμάμαι ποιο περιοδικό ηταν...κοίτα, είτε το burnout ή το power, έχει περάσει καιρός... αν και θυμάμαι οτι το καπό ηταν μισό βαμμένο γκρί, ξέρεις μέσα απο τα πλάγια τσακίσματα και έφτανε μεχρι και τον προφυλακτηρα ο οποίος ηταν πολύ futuristic. Επίσης το σχόλιο της φοτό ήταν οτι ο τύπος είχε κανει πολύ δουλειά πανω σε ενα 1.2...


ciao παίδες

Nikos
19-02-05, 07:48
!!! Είχε αυτό το Stilo και από πίσω το πανώ του StiloClub???? Μάλλον κάτι δεν θυμάσαι καλά. Αυτό το Stilo που λες, ήταν στον κάτω όροφο, στο περίπτερο της Nasmania.

Τέλος πάντων, καλώς όρισες στην παρέα και θα τα πούμε ελπίζω και από κοντά κάποια στιγμή... :wink:

Nenya
19-02-05, 09:42
όπα ;; και άλλο stilo στην έκθεση;; άρα δεν μονοπωλούσε το ενδιαφέρον το δικό σου

Nikos
19-02-05, 09:49
Ήταν σε άλλο χώρο, σε άλλο περίπτερο. Υπήρχε ακόμη ένα Stilo, ένα ασημί σε περίπτερο σχετικό με ηχοσυστήματα... Τώρα που το σκέφτομαι, είχε από ένα Stilo σε κάθε όροφο... :P :P :P

aman17-2
19-02-05, 19:19
stilo rulezzzzz :)

+AID+
20-02-05, 00:35
Εγώ πάλι ψάχνωντας για εξωτερικές βελτιώσεις στο internet βρέθηκα σε μια σελίδα που είχε όλα τα stilo club στην Ευρώπη και βλέπωντας την Ελληνική σημαία παρέα με τον σκορπιό αναστατώθηκα. Έκανα κατευθείαν click πάνω της και βρέθηκα να είμαι και έγω στην παρέα!!! :)

babis
20-02-05, 19:25
Ψαχουλευοντας...(στο internet).

philippyz
09-04-05, 16:28
εψαχνα στο νετ οταν εκριθηκε το δανειο για οτιδηποτε αφορα το στιλο και ετσι σας βρηκα.
Μελος εγινα γιατι μ'αρεσε ολο το συστημα και ας ειμαι απο μακρια αλλα οταν εχω ευκαιρια θα τα πουμε απο κοντα. (Ειχε γινει και με τον karateka μια κουβεντα)και ετσι εγινα και επισημα μελος.

giorgos
09-04-05, 17:38
Αν και το εχω 2,5 χρονια,είδα το κλαμπ στην auto exelixi.[/img]

MAFIA
10-04-05, 16:11
ε αφου υπαρχει puntoclub δεν θα υπαρχει stiloclub ειπα και ετσι μπηκα!!!!
πολλα μελη απο εδω ειναι στο δικο μας και ετσι δεν θελει και πολυ να το γνωρισουμε το κλαμπ!!!

Panoramixk
10-05-05, 11:58
ΤΟ ΣΙΝΑΝΤΙΣΑ ΣΤΟ LESAMIS ΣΤΟ CARFOUR

Nikos
10-05-05, 12:47
ΤΟ ΣΙΝΑΝΤΙΣΑ ΣΤΟ LESAMIS ΣΤΟ CARFOUR

XAXAXA!!! Κορυφαίο!!! :D

ckalfas
10-05-05, 22:53
...Μητσάρας!!!

nikolas_k
09-06-05, 00:07
εγω παλι απο τον Verone σε ενα βενζιναδικο στο Διδυμοτειχο

Arf
09-06-05, 09:11
ΤΟ ΣΙΝΑΝΤΙΣΑ ΣΤΟ LESAMIS ΣΤΟ CARFOUR


Μπα??? Τί δουλειά έχεις εσύ στο Lesamis????? :D :D :D