PDA

Επιστροφή στο Forum : Ti lete?



Billy
03-05-05, 22:48
Hi @ll

Telo na fiaxo to Stilo mou sto Novitec.

http://novitec.net/com/Bilder/xtwo/DSC01277.JPG

http://novitec.net/com/Bilder/xtwo/DSC01281.JPG

Ti lete.. na to kano ?

Cu

Billy

karaLRS
03-05-05, 23:19
Αν εξαιρέσεις την αεροτομή , το υπόλοιπο ειναι τέζααααααα

ThoDoriS
03-05-05, 23:40
Ε λες να σου πει κανείς όχι???? Ειδικά ο μπροστινός προφυλακτήρας ειναι απλά τέλοιος.....


Τον έχουν 2-3 παιδιά και γαμεί.......


Μέσα με τα χίλια......

(Γράφε ελληνικά άν θές Billy)

Nikos
04-05-05, 07:06
Εγώ απλά δεν θα έβαζα τον αεραγωγό στην οροφή (λίγο καγκουριά μου κάνει) κι επίσης θα έβαζα άλλη (πιο διακριτική) πίσω αεροτομή (για τον ίδιο λόγο με πριν). Κατά τα άλλα, βουρρρρρρρ στο ψαχνό!!!!

Billy
04-05-05, 09:05
exete idea apo pou boro na paro Tuning Teile ??? how can I write Greek?

tzagarakis
04-05-05, 09:15
και 'γω δε θα εβαζα τον αεραγωγο στην οροφη & την αεροτομη πισω. Για ελληνικα alt&shift & εισαι οκ

aman17-2
04-05-05, 15:03
εγώ δεν θα έβαζα ούτε τα φρυδάκια....δεν νομίζω ότι χρειάζονται ...

philippyz
04-05-05, 18:09
αν και θα προτιμουσα την αεροτομη της οροφης να ηταν στο καπο , και τα φρυδακια δεν λενε στα φαναρια του στιλο κατα τα αλλα ειναι μπομπα το κιτακι .

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
04-05-05, 18:56
Μπομπα το κιατκι αλλα μπομπα θα γινει και στην τσεπη σου.......

Soul_Giannis
04-05-05, 20:10
Μεσα με 1000.....
Βαλτο ειναι καταπληκτικο!!!!:):)

Sparck
04-05-05, 21:26
Δεν χρειαζετε 2 σκεψη το εχω δει απο κοντα κ ειναι ολα τα λεφτα!!!!

ckalfas
04-05-05, 21:33
Κοίτα Βασίλη,
Αν έχεις το Stilo σου στο συγκεκριμένο χρώμα, δεν χρειάζεται να βάλεις οτιδήποτε πάνω...
Αν πάλι το έχεις σε άλλο χρώμα, φτιάξτο... χωρίς την εισαγωγή στον ουρανό!

Sparck
04-05-05, 21:58
Αν εχεις μπλε χρωμα αντι για εισαγωγη βαλε την ταμπελιτσα που γραφει ΤΑΞΙ,στον ουρανο!!!θα του πηγαινει καλυτερα!!!χρηστο???καλο εεεε? :117 :117

ckalfas
04-05-05, 22:05
Χρήστο, θα σε μαλώσω... :lol:
Άσε που για να γίνει πιο ρεαλιστικό πρέπει να βάψει άσπρο όλο τον ουρανό! :wink:
Στο θέμα μας τώρα, μου ψιλοάρεσε ο πίσω προφυλακτήρας...

ΓΙΩΡΓΟΣ
04-05-05, 22:10
Όπα Χρηστάκη?Άρχισες και εσύ με το χρώμα μετά τον ταρίφα Νίκο?Συμφωνώ με τα παιδιά ότι είναι πολύ ωραίο τα φτιάξιμο του αυτοκινήτου.Αεροτομή και αεραγωγός είναι περιτά πιστεύω.Φρυδάκια όμως να βάλεις.Όταν όμως ακούσεις τιμή καλύτερα να κάθεσαι.

Sparck
04-05-05, 22:20
Τι να κανουμε να σας πειραζουμε λιγο να περναει κ η ωρα!!!ρε παιδια δεν ειναι κ πολυ ακριβα!υπομονη 2 μηνες κ θα δειτε τι εννοω!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikos
04-05-05, 23:51
Στο θέμα μας τώρα, μου ψιλοάρεσε ο πίσω προφυλακτήρας...

Εγώ σου το είπα, αργά η γρήγορα θα σου μπει το μικρόβιο... :D:D:D:D




Όπα Χρηστάκη?Άρχισες και εσύ με το χρώμα μετά τον ταρίφα Νίκο?

Όχι θα σας αφήναμε σε χλωρό κλαρί!!! :D:D:D:D:D:D

stilovatis
04-05-05, 23:56
αρκετα καλο το κιτακι αλλα καλυτερα να παρεις κομματια απο διαφορα κιτακια η να φτιαξεις κατι μονος σου αν θες το τουτου να ξεχωριζε.....γνωμη μου...ι

Nikos
05-05-05, 00:02
αρκετα καλο το κιτακι αλλα καλυτερα να παρεις κομματια απο διαφορα κιτακια η να φτιαξεις κατι μονος σου αν θες το τουτου να ξεχωριζε.....γνωμη μου...ι

Στο μυαλό μου είσαι???.... :wink:

stilovatis
05-05-05, 00:34
Στο μυαλό μου είσαι???.... :wink:


Όχι σπιτι μου ειμαι..πλακα κανω απλα πιστευω ότι κανενα κιτακι δεν είναι τελειο..το καθενα εχει τις αδυναμιες του…φαντασου να καναμε τωρα τη φωτογραφιση και φοραγαμε ολοι τα ιδια…

ckalfas
05-05-05, 21:26
Εγώ σου το είπα, αργά η γρήγορα θα σου μπει το μικρόβιο... :D:D:D:D


Νίκο, μικρόβιο μπαίνει, αλλά δεν με πιάνει εύκολα...
Πολλά σκέφτομαι, αλλά μένουν στην σκέψη με το φόβο μην χαλάσω την ομορφιά του Stil-αρού μου!

Πάντως, είμαι κι εγώ της άποψης να κάνεις κάτι από μόνος σου!
Πρότασή μου, βάλτε στο μυαλό τον μπροστά προφυλακτήρα με τις τρεις εισαγωγές, οι οποίες είναι συνέχεια των γραμμών του αμαξώματος, τα οποία συνεχίζονται μέχρι πίσω... :wink:
Το πιάσατε το νόημα; :wink:

Για να καταλάβετε αυτό που εννοώ, δείτε λιγάκι τον πίσω προφυλακτήρα του νέου Punto Sporting.