PDA

Επιστροφή στο Forum : Stilo Αυτοκολλητα...



john_stil
04-05-05, 14:19
Ωραια αυτοκολλητα απο το club στην Ιταλια... και για ολες τις εκδοσεις του Stilo μας... Τελεια....

http://www.stiloclub.it/images/gadget/stcgad_ades003b.jpg

Soul_Giannis
04-05-05, 20:32
Δεν πολυτρελαθηκα κιολας!!!!!

Nenya
04-05-05, 21:10
το δικο μας ειναι καλυτερο!!!

ckalfas
04-05-05, 21:42
Ρε Γιάννη πολύ καλύτερο είναι το δικό μας!
Μήπως θέλουν τα παιδιά να τους βγάλουμε μερικά κομμάτια (προς 5€ το καθένα, για το ταμείο του Club το λέω...).

ΓΙΩΡΓΟΣ
04-05-05, 21:48
Συμφωνώ τα δικά μας είναι καλύτερα.Χρήστο από τα χρήματα του ταμείου ελπίζω να μην ξεχάσεις τον ομόχρωμό σου ε?????

Nikos
05-05-05, 00:00
Συμφωνώ τα δικά μας είναι καλύτερα.Χρήστο από τα χρήματα του ταμείου ελπίζω να μην ξεχάσεις τον ομόχρωμό σου ε?????

Ταρίφες μαφίες!!!!!

Κι εγώ προτιμώ αυτό που έχουμε. Άσε που αν είχαμε αυτοκόλλητο που θα ήταν 200 μέτρα, δεν θα το έβαζα ποτέ.

stilovatis
05-05-05, 00:08
Μια χαρα είναι τα δκα μας αυτοκολητα βρε παιδια...παντως κατι πρεπει να κανουμε για να μαζεψει το ταμειο λεφτα...

john_stil
05-05-05, 06:29
Ενταξει μην βαρατε...
Μια φωτογραφια εβαλα στο site...
Aμα δεν σας αρεσει διαγραψτε το post...
μιας και ειναι στην μοδα η προταση για διαγραφη των posts που δεν μας αρεσουν...

Nikos
05-05-05, 07:12
Δεν βαράμε ρε Γιάννη. Την γνώμη μας είπαμε. Καλά έκανες κι έβαλες τη φωτογραφία (εξάλλου στον τομέα αυτόν - στις φώτο - είσαι μακράν μπροστά αφού πάντα μας βρίσκεις τις πιο τέλειες φώτο). Όσο για την διαγραφή των ποστ, νομίζω ότι πρέπει να συμφωνήσεις. Ότι ήταν αυτό που σε τσάτισε τελείωσε και δεν χρειάζεται να το θυμάται κανένας.

john_stil
05-05-05, 07:19
Δεν κραταω τιποτα ουτε ειμαι και τσατισμενος... ειδικα απο την παρεα μου απο την Θεσσαλονικη...

Φωτο... Ερχονται και αλλες.. Ορεξη να εχετε να βλεπετε....

stilovatis
05-05-05, 14:26
John συνεχισε και βρες και καμια φωτο να πaρουμε καμια ιδεα…

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
05-05-05, 14:42
Ναι ειναι λιγο μουντα.....ετσι τα θεωρω....
γιαννη καλα κανεις και βαζεις φωτογραφιςα και προτεινεις νεα πραγματα για την βελτιωση του club......
συνεχισε....

ThoDoriS
06-05-05, 02:33
Γιάννη.....μου έχεις γίνει πολύ παρεξηγιάρης......

Αχ......αντε συνχωρεμένος.....


Α όσο για τα αυτοκόλλητα...πιστεύω ότι το σχέδιο του Μιχάλη είναι κλάσεις ανώτερο.....

john_stil
06-05-05, 09:00
Tα γραμματα ειναι μαπα... αυτο φαινεται οκ... αυτο που μου αρεσε ηταν το περιγραμμα των αυτοκινητων και ειδικα που εχουν και τις τρεις εκδοσεις...

τωρα για το θεμα παρεξηγησεις... παιδια σορρυ... κατι πρεπει να τρεχει με το... ζωδιο μου... δεν εξηγηται αλλιως.......... πλακα κανω......

ahatzig
06-05-05, 12:39
Δεν ξερω αν υπαρχουν καινουργια αυτοκολλητα και εγω δεν πηρα τιποτα (Grrrrrr) αλλα αυτο που εγινε στην αρχη του club και που μου εστειλαν ο Παντελης και ο Γιωργος (τους οποιους ευχαριστω παρα πολυ) ειναι λαθος σχεδιασμενο κατα την αποψη μου παντα!!! :P Οχι δεν προσπαθω να αρχισω καβγα. Απλα παιρνω την πλευρα του Γιαννη και λεω οτι καλο ειναι να βλεπουμε και να μαθαινουμε απο καποια πραγματα.

PS:
Το λαθος του παλιου αυτοκολλητου ειναι στα γραμματα. Ειναι www.stiloclub.gr και οχι www.StiloClub.gr!

Karateka
06-05-05, 12:53
Επειδή όπως και να το γράψεις στο internet θα σου εμφανίσει τη σελίδα, δεν πειράζει που έχει τα δύο γράμματα κεφαλαία. Έτσι ξεχωρίζουν και οι λέξεις και γίνεται πιο κατανοητό το ότι πρόκειται για το Stilo.

verone
06-05-05, 16:49
Τα δικα μου αυτοκολλητα ειναι μια χαρα ετσι δεν ειναι χα χα

ngtech
06-05-05, 17:38
Ρε φίλε πως βάζεις φωτο σε ποστ???? μουφεσ τα αυτοκολλητα

ThoDoriS
06-05-05, 19:17
Θυμήσου να στο πώ απο κοντά την Κυριακή ρε Νίκο.....

john_stil
06-05-05, 22:38
παντως ο verone εχει δικιο.... τα δικα του ειναι... τα καλυτερα....

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
07-05-05, 11:09
πολυ προκλητικα μπορω να πω οτι ειναι του verone....

ThoDoriS
07-05-05, 13:26
Για τον Μπάμπη είναι μια χαρά!

Panoramixk
10-05-05, 11:51
ΚΑΛΑ ΛΕΙ Ο JOHN_STILL ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΕ :D

verone
10-05-05, 16:03
ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ CLUB ΚΑΙ ΦΕΝΟΜΑΙ 80 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ!

Katerina
11-05-05, 10:03
Το καινούριο αυτοκόλητό μας μου άρεσει περισσότερο κ από το παλιό κ από τα Ιταλικά.
Όμως δεν είναι άσχημη η ιδέα με τα διαφορετικά μοντέλα κ ίσως να μπορούσε να εφαρμοστεί
κ στο δικό μας.

Arf
12-05-05, 14:25
Συμφωνώ τα δικά μας είναι καλύτερα.Χρήστο από τα χρήματα του ταμείου ελπίζω να μην ξεχάσεις τον ομόχρωμό σου ε?????

Που εξαφανίστηκες εσύ ρε κάμπια????? Μήπως σε στοιχιώνουν εφιάλτες μετά την τελευταία μας "κοντρίτσα"??????

Δεν μου άρεσουν καθόλου τα αυτοκόλλητα. Προτιμώ τα δικά μας, αλλά χωρίς το περίγραμμα του αυτοκινήτου...