PDA

Επιστροφή στο Forum : Και μετά το Stilo... Τι???



john_stil
07-05-05, 15:17
Τα χρόνια περνάνε, οι ανάγκες αλλάζουν, οι υποχρεώσεις μεγαλώνουν, οι
απαιτήσεις πιέζουν... και κάτι που αλλάζει μαζί με τα παραπάνω... είναι και
το αυτοκίνητο...

Δεν λέω το αγαπάμε το αυτοκίνητο μας αλλά...

Έχετε σκεφτεί τι αυτοκίνητο θα πάρετε μετά το Stilo σας???

Πάντως εμένα με βλέπω για κανένα Alfa Romeo τύπου 159 κόκκινο-τατο!!!

όχι το 159 καθ΄ αυτό, γιατί μέχρι να το αλλάξω θα έχει αντικατασταθεί και το
159... αλλά λέμε τώρα...ή εκτός αν βγάλει η Fiat κανένα τρελό hatchback σαν
το Stilo και παραμείνω πιστός και την μάρκα και στην κατηγόρια....

Αυτή η κατηγόρια πάντα μου άρεσε και λόγω Tipo που είχα παλαιοτέρα και λόγω
του Stilo τώρα φυσικά...

Παίζει κιόλας με πολλές πιθανότητες να μένει και σαν δεύτερο...γιατί όχι???

MaGeLaNoS
07-05-05, 15:23
Εγω με βλεπω αναμεσα σε Alfa Romeo(βλεπε αντικαστατη 147) η μετα σε Ιαπωνα(λεγε με Honda Power) για να εχω το κεφαλι μου ησυχο απο βλαβες και "εξυπηρετηση" στα συνεργεια

ckalfas
07-05-05, 15:29
Εμένα με βλέπω να αγοράζω μπαγκαζιέρα με 350€, αντί να δώσω καμιά 15άρα με 20άρα χιλίαδες €υρώπουλα... και κράτάω το Stilo μέχρι να λιώσει...
Για μετά... δεν ξέρω, μακριά είναι...
Μάλλον σε 4Χ4 με βλέπω!

ThoDoriS
08-05-05, 02:00
Γιάννη......μάλλον θα μείνουμε χρόνια φίλοι......και στα ίδια club....

Ακριβώς τα ίδια με σένα σκέφτομαι.....ακριβώς μα ακριβώς τα ίδια...

stilovatis
08-05-05, 02:03
Το στιλο θα το κρατησω μεχρι να λιωσουν τα μεταλλα του…παντως ένα δευτερο αμαξι … alfa gt το μελλον μου ελπιζω..

stilo-hraklis
08-05-05, 20:50
μαγηελανε honda αλλα παραμωνευει ο σαρακακης !!!!πανακριβα ανταλακτικα!!!

aman17-2
08-05-05, 23:37
κάτι σε turbo diesel ....θέλω άλογα ....να σφυρίζουν και να μην καίνε πολλά.....

john_stil
08-05-05, 23:42
κάτι σε turbo diesel ....θέλω άλογα ....να σφυρίζουν και να μην καίνε πολλά.....

Πολυ καλη σκεψη... και ειδικα το σφυριγματακι... αλλα να δουμε ποτε θα τα αφησουν ελευθερα...

karaLRS
09-05-05, 00:01
μετάνιωσα απιστευτα που δεν πήρα την αλφα σε 1.9 diesel με τα 150...
το επόμενο αμάξι θα ειναι η brera ή spider σε κανα δύο χρονακια :D

Soul_Giannis
09-05-05, 00:03
μετάνιωσα απιστευτα που δεν πήρα την αλφα σε 1.9 diesel με τα 150...
το επόμενο αμάξι θα ειναι η brera ή spider σε κανα δύο χρονακια :D

Ε ρε δεν γινομουνα πιλοτος για να αλλαζω καθε 2χρονακια αμαξι!!!:):)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
09-05-05, 10:45
Oδηγησα eνα diezel ypsilon οσο ημουνα στην παρο που επιτρεπονται και επαθα σοκ.....με το καινουργιο μοτερ το Multijet....απολαυση...ροπη παντου...με 3 ευρω που εβαλα καυσιμο και εκανα πολλα χιλιομετρα.....μα παρα πολλα.αλλα το θεμα ειναι αν υπαρχει τεχνογνωσια στα καυσιμα που κατασκευαζονται......για αυτον τον λογο ακομα δεν εχουν προχωρησει στην απελευθερωση...

karaLRS
09-05-05, 10:54
Ε ρε δεν γινομουνα πιλοτος για να αλλαζω καθε 2χρονακια αμαξι!!!:):)


Μπορείς να γίνεις και πρόεδρος της ΣΙΔΗΚΑ να αλλάζεις αμάξι καθε μερα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
09-05-05, 11:00
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

karaLRS
09-05-05, 11:06
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Κωνσταντίνε τα μπέρδεψες....τέτοια επρέπε να βάλεις :D :D :D :D :D

η κάθε δουλεία εχει το καλό της.φαντάσου να ησουν ο παζαρόπουλος και να επρεπε να οδηγας γερμανικα αμάξια χααχαχχαχααχ

Karateka
09-05-05, 16:03
Περιμένω να δώ το νέο HONDA :

http://world.honda.com/ThePowerofDreams/dream/image/01.jpg

ή μία ΑLFA 147 (ή την αντικαταστάτρια) σε TDi.

face
09-05-05, 17:36
μμμεεεεεεεεε ταααααααααααααα ' ποοοοοοοοοοοοο σσσσσσσσσσσεεεεεεεεεννναααααααααα ΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...πες που να πάωωω πουυυυυυυυυυυυ, μετα απ΄σενα τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι................δεν εχω σκεφτει ακόμα....για να αφησω το stilo prepei na ειναι ιταλικο και πολύ καλό...αλλιώς δεν παιρνω τιποτα...μεχρι τωρα τιποτα....εκτος απο μια gt gta alla πολλά τα λεφτα.....

Nenya
09-05-05, 22:07
stilo uproad ... η 156 crosswagon

DontMKsense
09-05-05, 22:29
εγώ πάλι δεν μπορώ να αποφασίσω..(κλασικά)πάντως σίγουρα θα παίρνει τα ποδαράκια του και θα είναι πισωκούνα

tzagarakis
10-05-05, 08:58
Εγω,οταν θα αποχωριστω το stilo μου,μαλλον θα εχουμε μπει σε ενεργειακη κριση & ετσι θα παρω κανενα ηλεκτρικο! :D

McSergio
11-05-05, 16:00
Όταν έρθει η ώρα της αλλαγής, δεν ξέρω κ γω πότε, με βλέπω ή με κανένα honda, ή lexus (τύπου IS 200) ή με κανένα cabrio-roadster (ανάλογα πάντα την τότε οικογενειακή-οικονομική κατάσταση...).

Προς το παρόν όμως είμαι υπερικανοποιημένος με το τουτουτ γιατί σφάζει στα όλα του, εντάξει λίγο με τους πολλαπλασιαστές του να τα πηγαίναμε καλύτερα... :lol:

Αλλά το cabrio είναι cabrio... :206

Stilatos
11-05-05, 16:14
παιδες υποψιν το 2008 να βγει stilo cabrio :)

vangelis-1.6
11-05-05, 16:29
εμενα με χει κανει να σκεφτομαι το opel astra opc 2000cc 240 turboαλογα, για να δουμε κ τι τιμη θα ρθει..

philippyz
11-05-05, 17:58
το στιλο μαλλον θα το παντρεφτω και θα μεινει στην οικογενεια μου μαλλον για πολλα ακομα χρονια εξαλου το εχω μονο 4 μηνες το στιλο μου αλλα μαλλον θα παω στην Γερμανια οπου γενηθηκα και εχω την υπηκοτητα να φερω κανενα (soupra h skayline h beba) κανω πολεμο με την γυναικα μου για την beba που θελει να ειναι και καμπριολε .... αναλογα το χρημα και βλεπουμε.

verone
11-05-05, 18:50
Δεν θελω να αλαξω το stilo μου και δεν θελω μετα απο καποια χρονια να ειμαι μονο εγω στο club φανταζεστε καλη φαση!

back
11-05-05, 23:34
Oδηγησα eνα diezel ypsilon οσο ημουνα στην παρο που επιτρεπονται και επαθα σοκ.....με το καινουργιο μοτερ το Multijet....απολαυση...ροπη παντου...με 3 ευρω που εβαλα καυσιμο και εκανα πολλα χιλιομετρα.....μα παρα πολλα.αλλα το θεμα ειναι αν υπαρχει τεχνογνωσια στα καυσιμα που κατασκευαζονται......για αυτον τον λογο ακομα δεν εχουν προχωρησει στην απελευθερωση...



δεν εχω καταλαβη ακομα πιο ειναι το προβλημα σας με τα καυσιμα δηλαδη τα ταχι πως δουλευουν;

παντως μιλαμε αλλη φαση δεν χρειαζετε να κατεβασης ταχυτητα να ανεβουν οι στροφες τιποτα πατας το γκαζι και λυσανε.

εγω θα ηθελα μια 325 td η αν δεν βγαινουν τα χρηματα τοτε το επομενο stilo η το επομενο 147 σε jtd