PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕ ΜΑΜ? (ΜΠΕΡΓΚΕΡ?)



Stilatos
25-05-15, 21:02
Στην τελευταια συναντηση ειχαμε για ιδεα ισως το επομενο μεετινγκ να το κανουμε σε κανα μαγαζι με μπεργκερ να φαμε κατι ωραιο. Ειχανε πεσει κατι καλες προτασεις στο τραπεζι. Μηπως να το αναβιωσουμε?

Σαν ιδεα ξερω το http://americanburger.gr/ που το παιδι που ρωτησα λεει δεν εχει προβλημα για συναντησεις μιας και συναντιουνται και αλλα κλαμπ εκει μαζι με το δικο του το rx-8 club.

Το Μπαρμπεκιου κατω στο τζανειο ακουσα καλο αλλα θα ειναι δυσκολο να βρουμε τραπεζι για δεκα ατομα που ειμαστε πανω κατω μιας και εχει πολλη κοσμο.

Για πειτε και εσεις καμια προταση.

ammoulianiotis
25-05-15, 21:28
Μια φορα με ειχαν παει σε ενα μπεργκεραδικο καπου στη Φιλαδελφεια. Εκανε κατι τερατα μπεργκερ ο τυπος..
Μηπως να ερθετε κατα εδω μια βολτα να σας παω Χαλκιδικη να χορτασει και το στομαχι αλλα και το ματι;;;;

StiloSasisma
26-05-15, 07:08
Μια φορα με ειχαν παει σε ενα μπεργκεραδικο καπου στη Φιλαδελφεια. Εκανε κατι τερατα μπεργκερ ο τυπος..
Μηπως να ερθετε κατα εδω μια βολτα να σας παω Χαλκιδικη να χορτασει και το στομαχι αλλα και το ματι;;;;

Πες ταααα!!! Να φάνε να σκάσουν απο το φαι να χορτάσουν και από το ματάκι!!!!

teo
26-05-15, 13:49
Λοιπόν εγώ δηλώνω από τώρα μέσα γιατί μόλις το διάβασα έκανε έναν παράξενο ήχο το στομάχι μου!

Το ΜπαρΜπεεΚιου στον Πειραιά είναι απίστευτο σαν ποιότητα φαγητού αλλά επειδή δεν μπορείς να κλείσεις τραπέζι και συνήθως έχει ουρά απ'έξω, μάλλον δεν ενδείκνυται για την περίπτωσή μας. Βέβαια μένει να δούμε και συμμετοχές αρχικά.

Παντελή αφού έχεις άκρες στο American Burger πιστεύω είναι ιδανικό.

Σαν μέρα τι λέτε; Καθημερινές ή ΣΚ;

ΥΓ:
Αντιπρόταση στους βόρειους... Δεν κατηφορίζετε κατά δω να φάτε κανά burgerάκι;;;

StiloSasisma
26-05-15, 15:07
Λοιπόν εγώ δηλώνω από τώρα μέσα γιατί μόλις το διάβασα έκανε έναν παράξενο ήχο το στομάχι μου!

Το ΜπαρΜπεεΚιου στον Πειραιά είναι απίστευτο σαν ποιότητα φαγητού αλλά επειδή δεν μπορείς να κλείσεις τραπέζι και συνήθως έχει ουρά απ'έξω, μάλλον δεν ενδείκνυται για την περίπτωσή μας. Βέβαια μένει να δούμε και συμμετοχές αρχικά.

Παντελή αφού έχεις άκρες στο American Burger πιστεύω είναι ιδανικό.

Σαν μέρα τι λέτε; Καθημερινές ή ΣΚ;

ΥΓ:
Αντιπρόταση στους βόρειους... Δεν κατηφορίζετε κατά δω να φάτε κανά burgerάκι;;;
Ελάτε εδώ να φάτε το σαντουιτσακι και να ανοίξει το ματάκι ;)

ammoulianiotis
26-05-15, 15:31
Teo φιλε μου σταματα να βαζεις ιδεες γιατι ποναει η τσεπη για τετοια κινηση!
Τωρα αν τον Σεπτεμβρη που θα τελειωσω σεζον κανω καμια καταδρομικη θα ενημερωθειτε για να πραξετε αναλογα!!!

teo
26-05-15, 18:44
Σαντουιτσάκι με αλοιφή και κασέρι έτσι;; Έχω φάει φίλε Ραφαήλ (το προτιμώ τελικά αυτό) και ομολογώ είναι όνειρο! Και το ματάκι φυσικά... Χαχαχα!
Σόφο ευελπιστώ μέσα στο καλοκαιράκι να κάνω εγώ μια καταδρομική προς τα πάνω να ξεμπουκώσω και τη "μικρή".

StiloSasisma
26-05-15, 19:05
Σαντουιτσάκι με αλοιφή και κασέρι έτσι;; Έχω φάει φίλε Ραφαήλ (το προτιμώ τελικά αυτό) και ομολογώ είναι όνειρο! Και το ματάκι φυσικά... Χαχαχα!
Σόφο ευελπιστώ μέσα στο καλοκαιράκι να κάνω εγώ μια καταδρομική προς τα πάνω να ξεμπουκώσω και τη "μικρή".
αντε αντε !!! να σε δουμεεεε!!!

ammoulianiotis
26-05-15, 20:29
Σόφο ευελπιστώ μέσα στο καλοκαιράκι να κάνω εγώ μια καταδρομική προς τα πάνω να ξεμπουκώσω και τη "μικρή".

Οποτε θελεις φιλαρακι!!! Ενα τηλεφωνακι θα κανεις μονο να κανονισουμε κρεβατι να κοιμηθεις!

StiloSasisma
26-05-15, 22:13
Οποτε θελεις φιλαρακι!!! Ενα τηλεφωνακι θα κανεις μονο να κανονισουμε κρεβατι να κοιμηθεις!
να του βρουμε είναι το μονο ευκολο ! το δυσκολο είναι να ανεβει!

maximos
29-05-15, 12:24
Μέσα για την μάσα που λέγαμε .Κάντε τα κονέ σας να μαζευτούμε να τσακίσουμε τίποτα!!!

teo
29-05-15, 14:58
Οπότε μέχρι στιγμής έχουμε:

1. Stilatos
2. teo
3. maximos

Να πούμε καλύτερα και μια ημερομηνία για να έχουν κάποιο σημείο αναφοράς όσοι ενδιαφέρονται;;