PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναντηση;;;



ammoulianiotis
22-07-15, 15:57
Τι εγινε παλικαρια; Επιασαν οι ζεστες και καθομαστε αγκαλια με τα κλιματιστικα και δεν κυκλοφορουμε;;
Σκεφτομαι να σας ψησω να κανετε καμια συναντηση να τα πειτε (μια και εγω δεν μπορω αυτο το διαστημα, και να τα πιειτε (παγωμενες μπυρες)!

Θα σας προτεινα κατι προς Περαια, να εχετε και την θαλασσα μπροστα σας ή αν θελετε να κανετε κανενα παραπανω χιλιομετρο να παρε προς Χαλκιδικη μερια!

StiloSasisma
22-07-15, 16:23
Χαλκιδικουραααα!!! Μιας που και εγώ δε θα χω αμάξι την μεθεπόμενη βδομάδα πρέπει να κατεβείτε εδώ!! Επιβάλλεται!!!!

Stilo_Abarth
29-08-15, 01:03
Για να οργανωθούμε σιγά σιγά!!

StiloSasisma
29-08-15, 06:55
Άντε άντε !!!

ammoulianiotis
29-08-15, 12:05
Αντε να σας δω!!!
βαλτε ημερομηνια, μερος και ωρα!!!

StiloSasisma
30-08-15, 16:46
12 Σεπτέμβρη ωρα 7 πλατεία νέων μουδανιων! Και από κει ανάλογος βγαίνουμε πάμε για μπύρες στην παραλία βγάζουμε της φωτο μας κάπου η το δίνουμε δρόμο πουθενά που γουστάρετε εκείνη την ώρα!!

ammoulianiotis
31-08-15, 10:04
Συνηθως οι συναντησεις γινονται εκει που ειναι οι πολλοι..
Δηλαδη ενας θα παει να βρει τους υπολοιπους.. Αν ομως θελουν και οι υπολοιποι δεν υπαρχει προβλημα!
Μπορουμε βεβαια να σπασουμε την αποσταση στη μεση και για τα παιδια της Θεσσαλονικης αλλα και για σενα!

StiloSasisma
31-08-15, 11:33
Συνηθως οι συναντησεις γινονται εκει που ειναι οι πολλοι..
Δηλαδη ενας θα παει να βρει τους υπολοιπους.. Αν ομως θελουν και οι υπολοιποι δεν υπαρχει προβλημα!
Μπορουμε βεβαια να σπασουμε την αποσταση στη μεση και για τα παιδια της Θεσσαλονικης αλλα και για σενα!

Βρείτε τα!! Εγω μέσα ειμαι!! Αρκεί να νε 7+! Εκτός αν μπορέσω να σχολάσω 4.30! Τότε ακόμα καλύτερα

akis_thess
27-09-15, 13:48
Λοιπόν παίδες τι λέτε για το επόμενο ΣΚ;
Σίγουρα μέσα εγώ και ο Νίκος.
Προτείνετε ώρα/μέρος που να μας βολεύει ολους!!!

1.Stilo_Abarth
2.akis_thess
3.

StiloSasisma
28-09-15, 23:02
7 και μετα με βολευει αν ειναι σαββατο ειμαι μεσα.
αν ειναι κυριακη λιγακι δυσκολα :)

ammoulianiotis
29-09-15, 09:14
Παιδια τελευταια εχω κατι τρεξιματα που τρωνε αρκετο απο το χρονο μου, μακαρι να βολεψει να περασω εστω για ενα γεια!

Stilo_Abarth
29-09-15, 10:51
Δηλαδή μόνο εμείς οι 4 έχουμε μείνει ρε παιδιά ενεργοί εδώ πάνω;; Δεν μπορεί να μην υπάρχουν κ άλλοι! Θέλει λίγο προώθηση!! Σε φβ και εδώ από τους admins!

akis_thess
30-09-15, 07:39
Δηλαδή μόνο εμείς οι 4 έχουμε μείνει ρε παιδιά ενεργοί εδώ πάνω;; Δεν μπορεί να μην υπάρχουν κ άλλοι! Θέλει λίγο προώθηση!! Σε φβ και εδώ από τους admins!
Νομίζω ο Σοφοκλής έχει την δυνατότητα να γράψει στο φβ.

StiloSasisma
30-09-15, 11:45
Νομίζω ο Σοφοκλής έχει την δυνατότητα να γράψει στο φβ.

Γράψτε το και στο φβ να το δουν ρ παιδιά πόλοι δν το χρησιμοποιούν το φόρουμ... Πάμε να ανεβάσουμε ρυθμούς ρε βόρειοι!

angelinho
02-10-15, 07:15
Καλημέρα παιδιά. Συγγνώμη που δεν το έχω βάλει ακόμα στο Facebook αλλά τις τελευταίες 3 μέρες δεν έχω κάτσει καθόλου σπίτι. Να φανταστείτε μπαίνω από το pc της δουλειάς τώρα. Το βραδάκι που θα είμαι σπίτι θα αναρτήσω τη συνάντηση στο FB.

jason
02-10-15, 14:22
Δλδ αδέρφια το Stilo Club το καταντήσαμε φβ Club !!!...εύγε σε όλους μας...

akis_thess
02-10-15, 15:10
Jason αφού δεν υπάρχει συμμετοχή τι να κάνουμε;
Όλοι ξέρουμε τι γίνεται με αυτό το μέσο κοινωνικής δικτύωσης...

ammoulianiotis
02-10-15, 16:06
Παιδια εχω ξεκινησει μια βουλεια και εργαζομαι και ΣΚ οποτε δεν μπορω να ερθω.
Θα δω αν μπορω να γραψω στο ρουφιανοφατσοβιβλιο κ σν μπορω θα το κανω!

jason
02-10-15, 19:09
Jason αφού δεν υπάρχει συμμετοχή τι να κάνουμε;
Όλοι ξέρουμε τι γίνεται με αυτό το μέσο κοινωνικής δικτύωσης...

Άκη , το σχόλιο μου ΔΕΝ είχε σε καμία περίπτωση "στόχο" εσένα !!!..εσύ καλά κάνεις και το προσπαθείς .

Για το χάλι μας ήταν το σχόλιο μου φίλε....

akis_thess
03-10-15, 13:17
Άκη , το σχόλιο μου ΔΕΝ είχε σε καμία περίπτωση "στόχο" εσένα !!!..εσύ καλά κάνεις και το προσπαθείς .

Για το χάλι μας ήταν το σχόλιο μου φίλε....
Το ξέρω ότι δεν ήταν για μένα jason!
Δυστυχώς όλοι ασχολούνται περισσότερο με το ρουφιανοφατσοβιβλιο που λέει και ο σοφο και δεν κάνει κανείς κίνηση να μπει στο club με αποτέλεσμα να μην υπάρχει καθόλου κίνηση!Όπως πχ 2009,2010!

ammoulianiotis
04-10-15, 09:32
Μας κατεστρεψε το φβ...

Δεν το λεω ειρωνικα, απλα νιωθω οτι εχει χαθει η επικοινωνια κ ας ειμαι χρηστης του!

Stilo_Abarth
14-10-15, 12:00
Σοφοκλή και Ηρακλή δεν θα πρέπει να κάνουμε τίποτα με τους βόρειους;;; Δεν γίνεται να είμαστε 3-4 άτομα..

akis_thess
14-10-15, 17:49
Σοφοκλή και Ηρακλή δεν θα πρέπει να κάνουμε τίποτα με τους βόρειους;;; Δεν γίνεται να είμαστε 3-4 άτομα..
Να ξεκινήσουμε με το fb?

ammoulianiotis
16-10-15, 23:39
Μεσα σε δυο μερες εχω ενημερωσει δυο κοπελες (για τους ελευθερους δουλευω λεμε), με ενα κιτρινο και ενα κοκκινο αυτοκινητο. Ειπαν θα μπουν και στο φορουμ και στο φβ.

Οσο για τις συναντησεις, επειδη ειμαι καινουργιος στη δουλεια την τρωω και με βαζουν να δουλευω ΣΚ οποτε με τις συναντησεις δεν ξερω πως θα το βολεψω.

Αν θελετε δημοσιευουμε και στο φβ μια πιθανη ημερομηνια συναντησης και βλεπουμε πως θα παει..