PDA

Επιστροφή στο Forum : Αυτοκίνηση 2016 - Συνάντηση



Stilo_Abarth
23-10-16, 00:09
Καλησπέρα σε όλους!! Προτείνω Stiloσυνάντηση και επίσκεψη στην έκθεση αυτοκινήτου (Αυτοκίνηση 2016) που γίνεται στο Ολυμπιακό Ακίνητο Ξιφασκίας (Πρώην Δυτικό Αεροδρόμιο) για να τα πούμε και να δούμε από κοντά τα νέα μοντέλα που έρχονται στην χώρα μας...

Για μέρες λέω το ΣΚ εκτός και προτιμάτε καθημερινή απόγευμα!
Ακούω Συμμετοχές!!

Η Έκθεση Αυτοκινήτου 2016, Αυτοκίνηση 2016, στο Ολυμπιακό ακίνητο Ξιφασκίας (πρώην Δυτικό Αεροδρόμιο) θα είναι ανοιχτή για το κοινό από το Σάββατο 22 ως την Κυριακή 30 Οκτωβρίου. Αναλυτικά, συμμετέχουν οι εξής μάρκες: Abarth, Alfa Romeo, Audi, BMW, Dacia, Fiat, Ford, Isuzu, Mercedes, Mini, Nissan, Porsche, Renault, SsangYong ,Seat, Skoda, Smart, Subaru, VW και Volvo. Επίσης συμμετέχει και η διακεκριμένη εταιρεία μοτοσυκλετών Yamaha.

1. Stilo_Abarth

Stilatos
24-10-16, 11:27
εγω παντως πηγα διοτι φιλος μου εχει οργανωσει το test drive που ειναι εξω. παντως δεν ειναι καμια τεραστια εκθεση αλλα για μια γρηγορη βολτα δεν ειναι ασχημα.

sotirisk
30-10-16, 08:16
Εγώ πήγα να δούμε αυτοκίνητο για την κοπελιά, το Fiesta είναι η πιο λογική επιλογή για μικρό. Εμένα μου άρεσε πολύ το Tipo, διαπίστωσα ότι δεν χωράω στο 124 και ότι ακόμη κι η Giulia έχει χώρους παλιάς 3άρας.
Στο Tipo πάντως που προσπάθησα να ρωτήσω για εξοπλισμό δεν γνωρίζουν τίποτα ακόμη, η έκδοση που είχαν φέρει μου άρεσε πολύ, εννοείται πάντα με το σκεπτικό ότι ξεκινάει από 12200 το 1.4 16v.