PDA

Επιστροφή στο Forum : Πανευρωπαική Συνάντηση Stiloclub Ενδιαφέρον



Stilatos
21-12-16, 13:55
Με προσεγγισανε απο το Stilo Club Ιταλιας, αν υπαρχει καποιο ενδιαφερον για πανευρωπαικη συναντηση stiloclub καπου το καλοκαιρι. Σαν πρωτη φαση απλα ρωταει αν υπαρχει ενδιαφερον απολα τα κλαμπ και μετα θα συζητησουμε λεπτομεριες.

Ειχε προτεινει ισως για

Αμστερνταμ

Nurburgring, Γερμανια

Τορίνο, Ιταλία

Απο εδω μεσα ποιο θα ενδιαφεροντουσαν για κατι τετοιο?

Εγω ισως για ιταλία θα μπορούσα. Εσείς?

Nikiforos1983
21-12-16, 16:52
Για Ιταλία μέσα και εγώ αν γίνει εκεί. Το Stilο είναι ΙΤΑΛΙΚΟ και εκεί πρέπει να γίνει η πανευρωπαική συνάντηση κατά την γνώμη μου.

ammoulianiotis
22-12-16, 13:02
Πολυ ωραια ιδεα ακουγεται αν και δεν ξερω κατα ποσο θα μπορουσα να ακολουθησω! Αν υπαρχει δυνατοτητα θα ηθελα να ειμαι παρων παντως!!!

teo
26-12-16, 14:29
Εγώ αν μπορώ να ξεκλέψω χρόνο ρεπάροντας ή με άδεια, είμαι μέσα. Ο βασικότερος αντίπαλός μου είναι ο χρόνος!

ammoulianiotis
27-12-16, 12:14
Και εγω θα το προσπαθησω για αδεια και αν τα καταφερω θα ειμαι στην παρεα!

panos22
28-12-16, 20:00
Kαλησπεpα σας,χρόνια πολλά σε ολους kαι με υγεία το νέο ετος!!!Πρώτα ο θεός παιδιά να είμαστε kαλα μεσα ειμαι kαι εγώ,απλά αν θέλατε αμστεpνταμ που δεν εχουμε πάει οι πιο πολλοί σιγουρα.Ιταλία εχουμε παει αpkετοι από μας.Τους γερμανούς τους γpαφω,δεν το συζητάμε.Οτι θέλετε!!

ammoulianiotis
28-12-16, 20:08
Πανο νομιζω δεν ειναι στο χερι μας για το μερος της συναντησης, αυτο μαλλον θα αποφασισθει απο ολους!

Γνωμη μου ειναι παντως να γινει στην Ιταλια μια και οπως και να το κανουμε Ιταλιανοι ειμαστε ολοι!!!

παντελης
05-01-17, 00:29
ναι γιατι οχι ειμαι μεσα αν και ειναι πολυ νωρις