PDA

Επιστροφή στο Forum : Φασισμός - Αίσχος



karaLRS
15-05-05, 23:47
Θέλω να παραπονεθώ για κάτι πολύ σοβαρό που παρατήρησα!

ενας εκ των administrator του site (akatanomastos) προέβη σε μια άθλια ενέργεια.
συγκεκριμένα πέρι τις 21:15 χρησιμοποιησε την ιδιότητα του ως administrator και αλλαξε την ιδιότητα του στο avatar απο "Official Member" Σε "Νταμπλόυχος Ελλάδας 04-05"!!!!!

Αισχος Αισχος Αισχος
Ντροπή Ντροπή Ντροπή
Φασισμός Φασισμός Φασισμός
Παο Πα... :roll: :roll:
ΒΑΝ ΒΑΝ ΒΑΝ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Παρακάλω υπογράψτε , για να εκδιωχθει απο το διαδικτιακο μας τοπο αυτο το ελλεινο και φασιστικό στοιχειο , με το να απαντατε σε αυτο το topic !!

Soul_Giannis
15-05-05, 23:59
Στην πυρα στην πυρααααααααα

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16-05-05, 07:38
Δυστυχως πρεπει αν ειμαι υπερ του admin......Μπραβο παιδι μου.....καλα εκανες....ΖΗΤΩ Ο ΦΑΣΙΖΜΟΣ.....(Για τετοια θεματα...)

δεν πειραζει παιδια παλι του χρονου.....τι να κανουμε????

face
16-05-05, 11:37
παιδια ηρεμηστε..οι γερμανοι ειναι φιλοι μας....ολεεεεε.

PanosV
16-05-05, 13:22
Παιδιά μπράβο στον Ολυμπιακό για το πρωτάθλημα, με τον άρη δεν θα είναι ευκολα τα πράγματα,ο παο θέλει ακόμα δουλειά....νομίζω του χρόνου θα είναι πρώτος

tzagarakis
16-05-05, 13:36
Η ....φαρδια σας δεν εχει οριο,αλλα αφου σας το χαρισαν ΑΕΚ & παο συγχαρητηρια

mike
16-05-05, 13:44
Προσφορά σε ΑΕΚτζήδες και Βάζελους απο το eshop του ΘΡΥΛΟΥ!!! Ατομικά φτυαράκια για να σκάψετε τις τρύπες σας να χωθείτε....

Πσσσστττ... Λευτέρη, άλλαξε το άβαταρ γιατί έγινες ρεζίλι!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Άντε και του χρόνου με υγεία....

aman17-2
16-05-05, 14:12
Ακόμα δεν έχει τειλειώσει τπτ ..... !!! :)

Karateka
16-05-05, 14:26
Στείλ'τον από το Χαριλάου να τον περιποιηθούμε και αυτόν.

ckalfas
16-05-05, 14:44
Στείλ'τον από το Χαριλάου να τον περιποιηθούμε και αυτόν.

:shock: Πως γίνεται ομάδα Β' Εθνικής Κατηγορίας να παίζει Κυπελλούχων στην Ευρώπη;;; :lol: :lol: :lol:

Άντε και του χρόνου Πρωτάθλημα! :lol:

Ρε σεις οι υπόλοιποι δεν βαρεθήκατε να μαλλώνετε;
(Μάλλώνετε, μέχρι να σας έρθει ο ΠΑΟΚ και να σας χακάσει την σούπα... :lol: )
Ε...ναι! Σούπα κατάντησε το Πρωτάθλημα...

Karateka
16-05-05, 14:54
Άσε ρε και εσύ περήφανο σωματείο που τη μία παίζεις με τον ΠΑΟ για την ιστορία σου και την άλλη στήνεις κ... στην Καλαμαριά.

Ξεφτιλισμένοι.

McSergio
16-05-05, 14:56
αλλαξε την ιδιότητα του στο avatar απο "Official Member" Σε "Νταμπλόυχος Ελλάδας 04-05"!!!!!



Πρωταθλητής μπορεί, κυπελούχος δύσκολα!
Ο Άρης καραδοκεί, έστω και από τα σαλόνια της Β΄ εθνικής!

ckalfas
16-05-05, 15:03
Γιατί σας φταίνε οι άλλοι που όλο τον χρόνο μπάλα δεν παίζατε;
Αν σας στήνονταν ο Ηρακλής δεν θα ήταν ξεφτιλισμένος;
Τέλος πάντων, δεν ξέρω αν στήθηκε ο ΠΑΟΚ ή όχι... απλά αυτό που έχω να πω είναι ότι το Πρωτάθλημα είναι σούπα χιλιοζεσταμένη, άνοστη και χλιαρή!
Πάντως, προηγουμένως ήθελα Γιάννη να εκθειάσω εν μέρει τον Άρη, που παρόλο τον υποβιβασμό του κατάφερε να φτάσει στον Τελικό Κυπέλλου και του βγάζω το καπέλο!!!

Karateka
16-05-05, 15:28
Τέλος πάντων, δεν ξέρω αν στήθηκε ο ΠΑΟΚ ή όχι...

Όχι ρε Χρήστο αλλίμονο, τα τριτοδεύτερα έβαλε να παίξουνε και εσύ τον κατηγορείς για στήσιμο?

Και μη μου λες ότι μας φταίνε οι άλλοι γιατί αν ήταν έτσι να στηνόσασταν και με εμάς όταν παίξατε.

Psycho13
16-05-05, 22:11
Πρεπει να κανουμε ban στον admin!!!

karaLRS
16-05-05, 22:56
ΒΑΝ ΒΑΝ ΒΑΝ ΒΑΝ ΒΑΝ

στΟΥΣ admin !!!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16-05-05, 23:36
ο admin εχει καθε δικαιωμα να κανει οτι θελει.....ακους εκει ...ban στους admin.....??????......ποτε δεν θα γινει αυτο...υπαρχει φασισμος sto club...

MaGeLaNoS
17-05-05, 00:03
Επειδη πηγα στο Απολλων Καλαμαρια-Παοκ ενα εχω να πω..ΔΕΝ ΣΤΗΘΗΚΕ Ο ΠΑΟΚ ΚΑΘΟΛΟΥ...χαχαχαχαχαχα..βρε σεις εβαζε γκολ η Καλαμαρια και χεριοκροτουσε η Θυρα 4 και μαζι με τους "ποντιους" τραγουδουσαν "αρη εκει εκει στην β εθνικη".Μετα απο αυτα τα γεγονοτα Χρηστο να εισαι σιγουρος οτι ΔΕΝ ΣΤΗΘΗΚΕ η ομαδα σου..ελεος:P

BravoTwoZero
17-05-05, 00:13
"Γίνε Άρης για να τον φουντάρεις"!...

Psycho13
17-05-05, 01:29
Ο Τεο σαν καλος admin(που λεει ο λογος...) πρεπει να κανει ενα kick στον εαυτο του για ηθικους λογους...Καλα που ζεις αγορι μου???Πηρατε κανα πρωταθλημα ή κανα κυπελλο και δεν το ξερω???Ακομα δεν τελειωσε τιποτα!!!

StiloClub_Team
17-05-05, 03:27
ThoDoriS Temporally has been Banned.

Για τις επόμενες 12 ώρες ο Θοδωρής δεν θα έχει access στο φορουμ. (Δηλαδή για όση ώρα θα κοιμάται)

DeepLevel
17-05-05, 12:41
Πσσσστττ... Λευτέρη, άλλαξε το άβαταρ γιατί έγινες ρεζίλι!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Άντε και του χρόνου με υγεία....

Μιχαλακη το ποιος γινεται ρεζιλι το βλεπουμε καθε χρονο .... ξερεις εσυ...

Ασε που ειχα φοβηθει μηπως και μεινει εκτος Champions League ο Θρηνος και χασει η ποδοσφαιρικη Ευρωπη τον περιπλανωμενο θιασο της ομαδας με σημα το κεφαλι...

karaLRS
17-05-05, 14:01
Ευρωπη τον περιπλανωμενο θιασο της ομαδας με σημα το κεφαλι...

Με σήμα τον δαφνοστεφανώμενο gay

face
17-05-05, 18:18
7 χρονια γκεικο τρωγατε..κ@#$%αραδες σας κοβω....:):)

DeepLevel
17-05-05, 21:25
7 χρονια γκεικο τρωγατε..κ@#$%αραδες σας κοβω....:):)


Εννοειται...ετσι οπως τα παιρνατε, πουστικα θα ηταν...τι αλλο...

Υ.Γ. Ασχετο...τα παπαγαλακια του πρακτορα ,θα βγουν τωρα να λενε για την ιστορια του Ηρα ή μόνο οσοι παιζουν με τον Παναθηναικο πρεπει να παιζουν για την ιστορια και τον λαο τους κλπ κλπ κλπ...

john_stil
17-05-05, 21:46
Τα πραγματα ειναι απλα....

Στα 9 το 1 ΔΩΡΟ!!!!

DeepLevel
17-05-05, 21:54
Παρε και αλλα 3 απο μενα για προκαταβολη..

john_stil
17-05-05, 22:06
απο εμενα ομως.... 3 Χ 3 =9 το ενα δωρο... τα ειπαμε....

DeepLevel
17-05-05, 23:45
μωρε τα 9 που τα βρηκες ηθελα να ξερα...

Μηπως το γραψε ο Πρωκταθλητης και το πηρατε σκοινι κορδονι ... ??

Psycho13
17-05-05, 23:46
Εγω ξαναλεω..νομιζετε οτι θα περασετε απο τον Ηρακλη???Μετα στο μπασκετ σας εχουμε μονιμους πελατες..Ή μηπως αυτα δεν μετρανε??

DeepLevel
17-05-05, 23:51
Psycho μην περιμενεις τον Ηρακλη...

Psycho13
17-05-05, 23:58
Περιμενε και θα δεις...

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18-05-05, 08:54
δεν αργουν να ερθουνε οι μερες....εγω δεν λεω ποιος θα το παρει????αλλοι εσεις οι πρασινοι κρεμαστηκατε μονοι σας....φετος πιστευω οτι ειναι ενα απο τα ποιο αξιοπρεπει πρωταθληματα που εχουν γινει τα τελευταια χρονια.....δεν στηθηκε κατι ετσι μου φανηκε δηλαδη και ακομα μεχρι και την τελαυταια αγωνιστικη ολα παιζονται......

stilo7
18-05-05, 10:28
ΣΕ ΛΙΓΟ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΔΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΑΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΑΤΕ ΚΑΙ ΜΠΑΛΑ.....
:117 ΚΑΛΟΟΟΟΟ ΕΕΕΕΕΕ
ΕΕΕΕΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕΕΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ



.......ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΤΕ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΤΕ......ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΟΙ ΠΗΓΑΙΝΑΤΕ.......

DeepLevel
18-05-05, 21:10
ναι ρε εχεις δικιο...ενω εσεις το αξιζετε με το παραπανω...
:191

και απο μπαλα, τυφλα να χει η Μπαρτσα...

Psycho13
18-05-05, 22:14
ΣΕ ΛΙΓΟ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΔΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΑΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΑΤΕ ΚΑΙ ΜΠΑΛΑ.....
:117 ΚΑΛΟΟΟΟΟ ΕΕΕΕΕΕ
ΕΕΕΕΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕΕΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ



.......ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΤΕ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΤΕ......ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΟΙ ΠΗΓΑΙΝΑΤΕ.......
Δικιο εχεις γιατι σας δωσαμε το δικαιωμα και μιλατε...Τωρα εαν πιστευεις οτι ο γαυρος παιζει μπαλα ή αμπαλος εισαι ή πολυ γαυρος...

silver
18-05-05, 22:24
Τέλος πάντων, δεν ξέρω αν στήθηκε ο ΠΑΟΚ ή όχι...

Όχι ρε Χρήστο αλλίμονο, τα τριτοδεύτερα έβαλε να παίξουνε και εσύ τον κατηγορείς για στήσιμο?

Και μη μου λες ότι μας φταίνε οι άλλοι γιατί αν ήταν έτσι να στηνόσασταν και με εμάς όταν παίξατε.

Δεν είναι η πρώτη φορά που ο 'συμπολίτης' συμπεριφέρεται έτσι!Όλοι τους θυμόμαστε στο Βόλο πριν καμιά 20ετία...ΑΡΙΑΝΑΡΑ MIA ZΩΗ!!!!

ckalfas
18-05-05, 22:42
Δεν λέω κάτι παραπάνω, γιατί είναι κακία να τσιγκλάς κάποιον που πονάει!

silver
19-05-05, 18:39
κι εγώ θα πω ένα τελευταίο και τέρμα:ΤΗ ΡΟΥΦΙΑΝΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΝ ΤΟ ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΚΑΝΕΙΣ :wink:

ckalfas
19-05-05, 22:49
Ο ΠΑΟΚ σας φταίει;;;
Αναλάβετε τις ευθύνες σας επιτέλους!!!
Όλο το σύμπαν σας φταίει, αλλά εσείς ΠΟΤΕ!!!

Τέλος πάντων...
Βάλτε τα δυνατά σας στον τελικό για να φέρετε την κούπα στην Θεσσαλονίκη.
Σας το εύχομαι ολόψυχα!

silver
19-05-05, 22:59
Δυστυχώς δε βλέπω να ασχολείται κανείς με τον τελικό έτσι όπωσ έγιναν τα πράματα!Ότι θα πρέπει εμείς να ορίζουμε την τύχη της ομάδας μας από σεβασμό και μόνο στην ιστορία του ΑΡΗ μας και να μην περιμένουμε από κανένα τίποτα είναι δεδομένο!Από εκεί και πέρα το τι θα έκανε ο παοκ ή η γριά έπρεπε να το περιμένουμε.Για το κατάντημα του συλλόγου τελευταίος υπεύθυνοσ είναι ο λαός της ομάδας....

ThoDoriS
25-05-05, 20:08
http://www.contra.gr/images/ocfp_champ2005.jpg
Κύπελλοοοοοοοοοο.........

Πρωτάθλημαααααααααααα........

Αντε Γειά σε όλους σας........και του χρόνου να μαστε καλάαααααα

Stilatos
25-05-05, 20:11
ΚΥΠΕΛΛΛΛΛΛΛΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ckalfas
25-05-05, 20:29
Βρε δεν το χάνατε με τίποτα...

Ά ρε βοηθέ του διαιτητή με τα τυφλά οφ-σάιντ σου...

Karateka
25-05-05, 20:47
Πρωτάκουστο, ο ΑΡΗΣ στη B'Εθνική και στο UEFA του χρόνου. Ήμαρτον κύριε, ήμαρτον...

ckalfas
25-05-05, 20:56
Το τρελλό θα ήταν να προχωρούσε σε πολλούς γύρους στο UEFA!
Να η ευκαιρία...

philippyz
06-06-05, 17:10
Παιδιά μπράβο στον Ολυμπιακό για το πρωτάθλημα, με τον άρη δεν θα είναι ευκολα τα πράγματα,ο παο θέλει ακόμα δουλειά....νομίζω του χρόνου θα είναι πρώτος


χαχαχα καλλοοοοοοοοοοοο χαχαχαχαχαχα