PDA

Επιστροφή στο Forum : Κυριακάτικη Εκδρομή στην Αρναία, καιρού επιτρέποντος.



Karateka
15-02-05, 16:28
Αυτή την Κυριακή, αν ο καιρός είναι καλός, τι θα λέγατε να ανεβούμε στην Αγ.Παρασκευή έξω από την Αρναία όπου υπάρχει ένα δασάκι με μία ταβερνούλα στο ξέφωτο?

Έχει πολύ ωραία διαδρομή με στροφές κάτω από τα πλατάνια και άνετος χώρος να παίξουμε και λίγη μπαλλίτσα, οπότε βάλτε τα σπορτέξ σας.

Στάση για καφέ στον Ταξιάρχη και βουρ για ξύγκια μετά.

Με τη γυναίκα σας ή με τον κολλητό σας, είστε όλοι ευπρόσδεκτοι.

Nikos
15-02-05, 16:32
Μέσααααααααααααααααα.........

ΥΓ: Θα ενημερώσω και τον Μήτσο, ο οποίος δεν έχει και πολύ χρόνο για φόρουμ και υποψιάζομαι ότι δεν θα το χαλούσε μια ανάβαση με στροφιλίκια! :D

ΥΓ2: ΧΧμμμμμ.... ή με Xsara θα έρθω ή με RX8... Αν μου κάνει νάζια ο Μήτσος, σίγουρα με το RX8... :D

Nikos
15-02-05, 16:45
Μόλις επικοινώνησα με Μήτσο. Είναι μέσα! Από Αρναία είναι! Θα περάσουμε καλά είπε... (τώρα αυτό καλό ήταν, κακό.... θα δείξει...)

ΥΓ: Αγαπητά μέλη του club, αν από Δευτέρα δεν μπαίνουμε στο φόρουμ, προσπαθήσετε να επικοινωνίσετε μαζί μας και δεν μπορείτε, καλέστε την αστυνομία και κηνυγίστε τον Μήτσο!!!.... :P :P :P

Arf
16-02-05, 11:44
Μεσα κι εγώ. Όπου γάμος και χαρά, η Βασίλω πρώτη...

Karateka
16-02-05, 11:59
Φουσκώνω τη Tommy Hilfiger μπάλα μου. Όχι παίζουμε...

Nikos
16-02-05, 12:02
ΧΑΧΑ!! :D Χρήστοοοο!!! Που χάθηκε αυτός; Σήμερα δεν μπήκε καθόλου. Μάλλον δεν είναι στην δουλειά... Άντε να μαζευτεί κοσμάκης...

Karateka
16-02-05, 12:06
Και ο καιρός θα είναι καλούτσικος απ'ότι λέει εδώ:

http://www.accuweather.com/adcbin/public/intlocal_index.asp?reg=EU%3BEUROPE&cntry=EU%3BGR&w xcountry=EU%3BGR&wxcity2=ARNAIA+&partner=accuweath er

(Καλά ρε που τη βρήκανε την Αρναία αυτοί?)

Arf
16-02-05, 12:35
To internet πλέον έχει κοπεί για τον Χρήστο. Οικονομία για τον γάμο:101 βλέπετε

Nikos
16-02-05, 12:43
To internet πλέον έχει κοπεί για τον Χρήστο. Οικονομία για τον γάμο βλέπετε


ΧΑΧΑΧΑ!! ΚΑΛΟΟΟοοο!!! Ναι αλλά το internet στην δουλειά του, άλλος το πληρώνει. Μάλλον θα τρέχει για κουφέτα... :P

Ξανά πίσω στο θέμα μας...

Μίλησα με Πάνο. Είναι με πυρετό λόγω ίοσης. Δεν θα μπορεί να έρθει την Κυριακή.

Να κανονίσουμε μέρος και ώρα συνάντησης; Ας πούμε κατά τις 12:00 πριν τον κόμβο για το γήπεδο του ΠΑΟΚ, στο άνοιγμα που έχει τις αντιπροσωπείες Mazda, Volvo, κλπ...?

Arf
16-02-05, 13:16
12 στο άνοιγμα στις αντιπροσωπείες. Μια χαρά. Οπότε έιμαστε τέσσερεις "and counting" όπως λέει και αυτός ο από πάνω μου...

Karateka
16-02-05, 14:55
Εννοείς πριν το γήπεδο μπάσκετ του ΠΑΟΚ.

Ναι εκεί είναι καλά αλλά καλύτερα να μπούμε μέσα στο Carrefour και να συναντηθούμε στο πίσω parking γιατί εκεί στο άνοιγμα έχει πολύ χάλια δρόμο και αν σταθμέυσουμε θα εμποδίζουμε.

Nikos
16-02-05, 16:11
Οπότε έιμαστε τέσσερεις "and counting" όπως λέει και αυτός ο από πάνω μου...


:P :P :P :P



Ναι εκεί είναι καλά αλλά καλύτερα να μπούμε μέσα στο Carrefour και να συναντηθούμε στο πίσω parking γιατί εκεί στο άνοιγμα έχει πολύ χάλια δρόμο και αν σταθμέυσουμε θα εμποδίζουμε.


As you wish my friend... :wink:

Karateka
16-02-05, 16:17
Μέσα και ο Χρήστος αλλά και ακόμα ένα νέο μέλος συνονόματος με τον ckalfas και επάγγελμα "εξουσία".

Άντε να σβήνουμε και καμιά κλήση.

Arf
16-02-05, 22:32
Κι άλλος με ψευδόνυμο ckalfas??????? :shock: :117 :shock: :117 :shock: :117 :shock:

DontMKsense
17-02-05, 04:52
Μέσα και γώ!! Απο ότι κατάλαβα θα πάμε απο χολομώντα ε? χεχεχεχεχεχε.......... Ε-ΡΕ-ΓΛΕ-ΝΤΙΑ.. (Νίκο..δεν σε σώζει ούτε πύραυλος) :192

Nikos
17-02-05, 08:13
Ε-ΡΕ-ΓΛΕ-ΝΤΙΑ..


Από ότι καταλάβατε, όλοι με setup πίστας, slick λάστιχα και στο πάτωμα το Stilo...



(Νίκο..δεν σε σώζει ούτε πύραυλος)


Δεν είχα σκοπό να πάμε σφαίρα, αλλά... όσο βάρκα και να είναι το RX8 με τις μαμά αναρτήσεις, όσο και να καθυστερώ στις στροφές, μου αρκούν 30 μέτρα ευθείας/καμπής/whatever, για να σε σκοτώσω με μια δευτέρα... :P :P :P

ckalfas
17-02-05, 09:01
Ρε αλητήριοι, μία μέρα δεν μπορεί να λείψει κάποιος και αμέσως να βγάλετε βρώμες...
Λοιπόν κύριοι θα σας συνοδεύσω κι εγώ στην εκδρομή στην Αρναία για να δοκιμάσω αυτό το περιβόητο πουρναρόψαρο.
Γκαζιάρηδες...

Nikos
17-02-05, 09:10
Γκαζιάρηδες...


:P :P :P Μήτσο πρόσεχε γιατί ο τύπος φοράει και διασπαστές!...

ckalfas
17-02-05, 09:20
Τους επέστρεψα πίσω. Πολλά λεφτα για λίγη ροπή παραπάνω κατά την γνώμη μου!
Θα στέκομαι όμως εμπόδιο μέσα στην μέση και αν μπορείτε περάστε με! Χεχε!

Nikos
17-02-05, 09:40
Θα στέκομαι όμως εμπόδιο μέσα στην μέση και αν μπορείτε περάστε με! Χεχε!


Μήτσο, θα έχουμε και εθελοντή κασκαντέρ, για να κάνουμε 8άρια στον δρόμο... :P

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

Κυριακή 20/02 στις 12:00 στο πίσω parking του Carrefour στον Φοίνικα.

1. Karateka
2. Nikos
3. DontMKsense
4. Arf
5. ckalfas
6. Athanasios (σωστά Γιάννη?)
7. Χρήστος (νέο μέλος)

Arf
17-02-05, 15:39
Όπα, τι έχουμε εδώ? Εσωτερικός πόλεμος? προσέξτε μην την βρείτε και οι δύο από αλλού και ψάχνετε να κρυφτείτε...

Karateka
17-02-05, 15:53
Ο Athanasios είχε πει ότι θα ήθελε να έρθει αλλά δεν κόβω και το π..ο μου.

face
17-02-05, 16:06
ρε παιδια που είναι αυτό το παλικάρι...????

θα ανέβω πάνω και θα του σπάω ένα ένα τα πλακάκια στο κεφάλι του.....:):)

Panos_IOA
17-02-05, 16:10
Κυριοι, εγω το Π-Σ-Κ-Δ θα ειμαι Μετσοβο για σκι!! Τη Δευτερα ειναι και η απελευθερωση και θα γινει ο χαμος!! 2 μετρα χιονι εχει στις πιστες!!! Μας θυμηθηκε ο Θεός φετος!!! :158
Καλα να περασετε και προσοχη στο δρομο!!!

Nikos
17-02-05, 17:12
1. Karateka
2. Nikos
3. DontMKsense
4. Arf
5. ckalfas
6. Χρήστος (νέο μέλος)
7. Magelanos (δεν είναι σίγουρος ακόμη, αλλά παίζει να έρθει)

Πέτρο ο Σάκης μαύρη πέτρα ή μάλλον μαύρο πλακάκι μας έριξε...

Πάνο καλά να περάσεις και να προσέχεις επίσης στον δρόμο. Θα έχει και παγωνιές εκεί που πας. Εμείς θα πάμε κοντά. Θα περιμένουμε φώτο με έναν χιονάνθρωπο στο Stilo σου :wink:

Panos_IOA
17-02-05, 17:30
Το εχω ηδη φωτο στα χιονια, αλλα δεν προλαβα να σκαναρω!!
Οταν σκαναρω θα τις ανεβασω!!!

Karateka
18-02-05, 21:30
Λοιπόν το τραπέζι είναι για 12-14 άτομα οπότε αν θέλετε γράψτε και πόσοι θα είστε για να κλείσουμε για παραπάνω αν χρειάζεται.

Δυστυχώς δεν μπορούμε να πάμε από Χολομώντα διότι άρχισε να χιονίζει πάλι και δε θα μπορέσουμε να περάσουμε.

Κατά τις 14:30 το αργότερο πρέπει να είμαστε επάνω καθότι λόγω Κυριακής θα γίνεται χαμός στη ταβέρνα και δε θα μπορέσει να μας κρατήσει για πολύ το τραπέζι.

Nikos
19-02-05, 07:51
Δυστυχώς δεν μπορούμε να πάμε από Χολομώντα διότι άρχισε να χιονίζει πάλι και δε θα μπορέσουμε να περάσουμε.


Χιόνια???!!! Που πας ρε καραμήτρο με το RX8!!!!... Μάλλον με το RAV4 θα έρθω... Άσε μην έχουμε να τραβάμε κανένα Mazda από κανένα χαντάκι... :?

Karateka
19-02-05, 16:26
H μπάλα φουσκώθηκε οπότε ετοιμάστε τα spοrtex σας. Λίγα σουτάκια πριν το φαγητό για να μας ανοίξει η όρεξη.