PDA

Επιστροφή στο Forum : Σάββατο 21/05:Μεταμεσονύκτια εκδρομή σε Σούπερ-Μάρκετ!!!!!!!



Arf
18-05-05, 15:23
Τί λέτε να κάνουμε κανένα πέρασμα το Σάββατο το βράδυ από καρφούρ μεριά? Κάλες οι έκδρομές, αλλά νομίζω ότι η παρουσία μας είναι απαραίτητη και στα στέκια των γρήγορων. Τί σόι αυτοκινιτιστικό club είμαστε τέλοσπάντων???

Προτείνω κατά τη 01:00 να βρεθούμε κάπου έξω από το καρφούρ και να μπούμε όλοι μαζί.

toyotomi
18-05-05, 18:12
Καλησπέρα.Πάντως τον τελευταίο καιρό το πράγμα έχει χαλάσει στο carrefour.προ δυετίας ήταν πολύ καλύτερα τα πραγματα.Τώρα γεμίζει ο τόπος με ξεζουμιασμένα samara κακόγουστων αλλοδαπων που κανουν παντιλίκια βάζοντας πλακάκια στις πίσω ρόδες.Πολύ πεσμένα πραγματα.Βέβαια μια στις τόσες γίνεται και κανα καλό μπατιρντί εκεί στην είσοδο αλλά καλά θα είναι να περιμένεις λίγο ακόμη να ανοίξει για τα καλά ο καιρός.
φιλικά toyotomi :lol:

Athanasios
19-05-05, 00:02
Καλησπέρα.Πάντως τον τελευταίο καιρό το πράγμα έχει χαλάσει στο carrefour.προ δυετίας ήταν πολύ καλύτερα τα πραγματα.Τώρα γεμίζει ο τόπος με ξεζουμιασμένα samara κακόγουστων αλλοδαπων που κανουν παντιλίκια βάζοντας πλακάκια στις πίσω ρόδες.Πολύ πεσμένα πραγματα.Βέβαια μια στις τόσες γίνεται και κανα καλό μπατιρντί εκεί στην είσοδο αλλά καλά θα είναι να περιμένεις λίγο ακόμη να ανοίξει για τα καλά ο καιρός.
φιλικά toyotomi :lol:


AXXAXAAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXXAXAXAXAAXAXAXAXAX !!!!!!!!Τι ειπε το παλικαρι ρε!!!!!!!Γαματος!!!!!

face
19-05-05, 09:20
Τώρα γεμίζει ο τόπος με ξεζουμιασμένα samara κακόγουστων αλλοδαπων

φιλε ιάπωνα έχεις κάτι με τα samara??και ακομα περισσότερο έχεις κατι με τους "φιλους" μας τους χασαν...δεν καταλαβα δηλαδη αυτοί να μην σβουρίξουν ε??...:)

σακη για κοιτα λίγο στην αποθήκη αν σου λοίπουν τιποτα πλακακια ξερεις που θα ειναι....

Arf
19-05-05, 15:21
Καλησπέρα.Πάντως τον τελευταίο καιρό το πράγμα έχει χαλάσει στο carrefour.προ δυετίας ήταν πολύ καλύτερα τα πραγματα.Τώρα γεμίζει ο τόπος με ξεζουμιασμένα samara κακόγουστων αλλοδαπων που κανουν παντιλίκια βάζοντας πλακάκια στις πίσω ρόδες.Πολύ πεσμένα πραγματα.Βέβαια μια στις τόσες γίνεται και κανα καλό μπατιρντί εκεί στην είσοδο αλλά καλά θα είναι να περιμένεις λίγο ακόμη να ανοίξει για τα καλά ο καιρός.
φιλικά toyotomi :lol:

Το ξέρω φίλε, αλλά παρόλα αυτά αν εμείς είμαστε 5-6 αμάξια θα κάνουμε καλό χαβαλέ, έτσι δεν είναι?

Sparck
19-05-05, 22:20
Εγω Αρη μαλον ειμαι μεσα,για σιγουρα θα σε παρω κ τηλ.σαββατο βραδακι,να προτεινω κ ενα ποτακι πριν στη κρινη κ απο κει να φυγουμε παρειτσα οσοι μαζευτουμε?πως το βλεπεις σαν ιδεα?

Athanasios
19-05-05, 23:32
Ελατε θα εχουμε και guest star

aman17-2
20-05-05, 06:21
1.arf
2.athanasios
3.sparck
4.aman17-2
5.karateka (??)
6.............

Karateka
20-05-05, 06:55
Μέσα και εγώ αλλά ακόμα χωρίς το αμάξι μου.

aman17-2
20-05-05, 12:57
αν μου πεις το πως να ερθω να σε παρω και δεν χαθώ ...όλα οκ...αλλιώς θα τα πούμε εκεί ...(εκει που ειναι και τα ΣΤΕΡ δεν λέμε? στο δρόμο για Χαλκιδική)......

Arf
20-05-05, 16:48
Καλά ρε, 15 θεσσαλονικείς, ο Κυριάκος θα πάει να πάρει τον Γιάννη????
Χρήστο καλή ιδέα το ποτάκι, εγώ είμαι μέσα.
Αντε και κανένας άλλος να μαζεύεται...

ckalfas
20-05-05, 23:26
Παιδιά γιορτάζει ο γαμπρός μου και δεν το βλέπω να έρχομαι...
Για το απογευματάκι μπορώ... για το βράδυ... δύσκολα!

verone
20-05-05, 23:48
Δεν πηστευω να νωμιζει κανενας οτι ο verone θα λιπει απο κατι τετοιο!

Arf
21-05-05, 09:40
XAAXXA!!!!! Θα κατέβεις ρε τρελέ??? Αντε και ήθελα ένα "δυνατό" 1.2 για να ανοίξω...

Karateka
21-05-05, 16:47
Λοιπόν έχει Eurovision σήμερα...αμέσως μετά θα σκάσω μύτη με την 147.

Arf
21-05-05, 16:49
Το ραντεβού κανονίστηκε στη μια μπροστά στον Τερζή. Παίρνετε τον δρόμο προς Χαλκιδική και στην πρώτη καβάτζα δεξιά είναι η αντιπροσωπεία του Τερζή. Έχει αρκετό άνοιγμα οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα. Απλά προσοχή όταν μπένετε, μην έρθετε με πολλά χιλιόμετρα γιατί έχει λακκούβες.

Μαζευόμαστε εκεί για να γλυτώσουμε τυχόν μπλόκο που στήνεται στην κανονική είσοδο....


SEE YA ALL THERE!!!!

Karateka
21-05-05, 18:59
Όποιος έρθει θα έχει και ένα TEST DRIVE με 147 1.6 120PS 5d.

ckalfas
23-05-05, 09:57
Τελικά, τι έγινε; Πως περάσατε; Τι λέει η Alfa;

Karateka
23-05-05, 14:56
Πολύ πλάκα Χρήστο, ήρθε και ο VERONE και έκαναν κοντρίτσες με τον Άρη.

Όσο για την ALFA, όσοι την είδανε να κάνει drift στην πλατεία καταλάβανε...

verone
23-05-05, 18:20
Πολύ πλάκα Χρήστο, ήρθε και ο VERONE και έκαναν κοντρίτσες με τον Άρη.

Όσο για την ALFA, όσοι την είδανε να κάνει drift στην πλατεία καταλάβανε...
Θα εχανα εγω τετοια σηναντιση.

Athanasios
23-05-05, 19:07
Μπαμπη την αλλη φορα να παμε και για σουζες με τα Stilo :152 :152
Πολυ ωραια η Alfa.Πολυ ωραια η κοντρα κολολεει το χταποδι καταλυτης.Γαματα τα drift απο ολους.Κατσαμε μεχρι της 5:30.Ειχαμε και ενα Stilo I.C.E. τουμπανο και το καλυτερο συστατικο δεν ελειπε πολυ γελιο ρε μαγκες.

verone
23-05-05, 19:10
Μπαμπη την αλλη φορα να παμε και για σουζες με τα Stilo
Αν ειχα λιγο ποιο σκληρες ανατρισεις στην πλατεια σηγουρα θα ειμουν στις δυο ροδες!χα χα!

verone
23-05-05, 19:13
Καλα ειχαμε ενα αλφα εκει για τεστ και δεν μου ειπατε τιποτα αχ θα σας φαω!

Karateka
23-05-05, 19:19
Εμ το μυαλό σου στις κόντρες το είχες...

verone
23-05-05, 19:20
Και χθες εκει ειμουν!

aman17-2
23-05-05, 21:24
Κατσαμε μεχρι της 5:30

4 και μετά 2 άτομα !!! :) ποοοολύ συζήτηση έ Σάκη ???? :)

δεν είχε κόσμο εκτός από εμάς και 4-5 ξέμπαρκους με άλλα αμάξια....
μπάμπη για test drive είπαμέ όχι για ξε...λιασμα.....

η βροχή και η Παπαρίζου εξολόθρευσαν τις κόντρες και το μάζεμα που όπως λένε γίνεται τις άλλες μέρες...
άξιζε όμως γιατί βρεθήκαμε πάλι και ξαναείδα άτομα που είχα να τα δω καιρό ...... (Σάκη την άλλη φορά θα έρθω με ένα καφάσι μπύρες)
το ICE μαμούσε ...πολύ καλό...
γενικά όλα ήταν καλα΄...και ένα Miata εφερνε σβούρες προς το τέλος...

Το μόνο αρνητικό ήταν ότι το όλο event ήταν για λίγες ώρες και σιγά σιγά ο κόσμος έσπαγε....

Την επόμεη μέρα είχαν συγκέντρωση μεσημεράκι το pegeutclub και αυτοί είχαν λίγες συμμετοχές (5-6) ...δεν είμαστε οι μόνοι.....

Athanasios
24-05-05, 00:01
Αλλη φορα δεν εχει μαλακιες κυριακο σε δενω χειροποδαρα και σε περνω σπιτι μου πακετο εσενα ειχα στο μυαλο ολη την ωρα.

aman17-2
24-05-05, 00:25
εεε σου είπα για 9 και μετά το κιν τέρμα...ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ που θα βρω φορτιστή αυτοκινήτου για το ΜΟΤΟΡΟΛΑ Ε398??!#@#@!$#!$!#$



Αλλη φορα δεν εχει μαλακιες κυριακο σε δενω χειροποδαρα και σε περνω σπιτι μου πακετο εσενα ειχα στο μυαλο ολη την ωρα.

σσσσσσσσσσσσσσ θα μας παρεξηγήσουν ρεεεεε