PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναντηση 29-5-2005 απο VERONE



verone
24-05-05, 20:46
Συναντιση για το ποιο τρελο παρτι της κυριακης 29-5-2005 στην πιστα καρτ του Εγινιου οπου εκει εμαθα οτι θα παιζουν πολα απο διαφορα κλαμπ μετα απο την συναντηση που ειχα με τον προεδρο του πουντο κλαπ τον Δημητρη χθες εδω στην Σαλονικα κανονισαμε να μαζευτουμε στα διοδια μαλγαρων και να παμε και τα δυο κλαπ μαζι.
Για περισοτερες λεπτομεριες 6977134860.


1.VERONE
2.

verone
25-05-05, 15:11
Η ωρα δεν κανονιστικε ακομα!

Karateka
25-05-05, 15:58
Μέσα και εγώ :

1. VERONE
2. Karateka
3. .....

Panoramixk
27-05-05, 19:32
Αμα με δοσουν ρεπο μεσα κι εγω
1.VERONE
2.Karateka
3.panoramixk
4. ...

verone
27-05-05, 19:50
Οκ καλα παμε θα ειναι μια καλη διαφιμιση για το κλαμπ αφου θα παω εγω κωνσταντινε καταλεβες αλλα δεν εχω το πανο του κλαμπ νομιζω πως πρεπει να κανω ενα δικο μου!

verone
28-05-05, 14:08
Η ωρα κανονιστικε 10:00 το πρωι στα διοδια μαλγαρων!να ειστε ολοι εκει!

Soul_Giannis
29-05-05, 10:59
Μπραβο παιδια μολις με πηρε ο Μπαμπης και αρχιζε να μου λεει ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ
Χωρις να καταλαβω τι εχει γινει!
Μετα μου ειπε πως δεν πηγε κανενας εκει και αρχισαν να τον ρωτανε καλα ρε μεγαλε εσυ εισαι ο μονος απο το StiloClub?
Ε τελικα ντροπη!!!!!!

ThoDoriS
29-05-05, 16:16
Για μένα δεν υπάρχει θέμα ντροπής.....

Απλά αποδείξαμε για άλλη μια φορά ότι είμαστε club για καφέδες και φαί μόνο.....σιγά το πράγμα που θα έπρεπε να ντρεπόμαστε.....

Κρίμα για το Μπάμπη που πήγε σήμερα εκεί και περίμενε τουλάχιστον τους Karateka & Panoramixk.
Αλλά δεν στέκομαι μόνο σε αυτούς τους 2.....παιδιά είστε πάνω απο 10 άτομα.....4-5 δεν μπορούσατε να πάτε? Κυριακή πρώι ήτανε.....αντί να πιείτε καφέ εκεί θα πίνατε στην πίστα...

Βέβαια μεγάλο λάθος και η ανακοίνωση του Μπάμπη....

Συναντιση για το ποιο τρελο παρτι της κυριακης 29-5-2005 στην πιστα καρτ του Εγινιου οπου εκει εμαθα οτι θα παιζουν πολα απο διαφορα κλαμπ μετα απο την συναντηση που ειχα με τον προεδρο του πουντο κλαπ τον Δημητρη χθες εδω στην Σαλονικα κανονισαμε να μαζευτουμε στα διοδια μαλγαρων και να παμε και τα δυο κλαπ μαζι.

Έπρεπε να μας το αναφέρεις να το κανονίζαμε οργανομένα....όχι πήγες μόνος σου και κανόνισες.....εγώ δεν ήξερα καν ποιοι το διοργανώνουν και τι είναι....ούτε ότι είναι κάτι επίσημο.....

Anyway.....να ένα link για να δείτε που έχουμε φτάσει.....λεγόμαστε και club αυτοκινήτουμε μετά:
http://www.motorwomen.gr/main/index.htm
Και μετά πατήστε gallery.....έχουν πάει σε περισσότερους αγώνες απο ότι εμείς.....(και εμείς όταν πήγαμε ήμασταν 3 άτομα...)

karaLRS
29-05-05, 18:02
Βρε Τεο κάτσε δηλαδή. Τι μανία ειναι αυτή οπου βρούμε εκδήλωση να σκάμε μύτη???

Για μας ειναι το club.για τα φαγητά μας. για τους καφέδες μας.Ειλικρίνα σκοτίστικα αν θα συναντηθω με το
καθε club.Για μας κανουμε οτι κάνουμε.



edit

Διαβασα καλύτερα το Post σου και ειδα οτι ιδια άποψη εχουμε :roll:

μου κανονιζετε ολο με puntoclub , ciquenceto club , klp
αντε για καντε κάτι με το motorwomen club!! :109 :109

Karateka
29-05-05, 18:33
Παιδιά εγώ δυστυχώς είχα ένα ατύχημα και είμαι με στραμπουληγμένο αστράγαλο. Με το ζόρι περπατούσα εχθές, ενώ σήμερα είμαι καλύτερα. Μίλησα με τον Μπάμπη, αλλά φαντάστηκα ότι θα ήταν τουλάχιστον ο Panoramixk εκεί.

Είναι πάντως πρόβλημα το να μην ακολουθεί κανένας σε τέτοια events αν και ήταν περισσότερο Sound Tuning και λιγοτερο Engine Tuning.

Το επόμενο Σ/Κ έχει Tuning Show στη Θεσ/νίκη και δωρεάν είσοδο στην πίστα στις Σέρρες. Eκεί να δω συμμετοχές.

aman17-2
29-05-05, 19:03
ντε για καντε κάτι με το motorwomen club!! new new ΣΩΣΤΟΣ..... :) χαχαχα

Nikos
31-05-05, 07:38
Γιάννη, Τεο και λοιποί... Το να κάνεις ένα ποστ και να κανονίζεις εκδρομές, δεν σημαίνει ότι όλοι ακολουθούν. Ρώτησε κανείς αν μπορούσαμε? Και κανείς μας δεν κανονίζει πρώτα με τους άλλους και μετά με το club μας. Πρώτα βλέπουμε αν μαζευόμαστε κόσμος και αν μπορούμε να πάμε και μετά το ανακοινώνουμε και σε άλλα clubs. Ήταν λίγο βιαστικό και επιπόλαιο από τον Μπάμπη, ο οποίος είχε όλη την καλή διάθεση και πρόθεση να πάμε σαν club όλοι μαζί κάπου, αλλά λογάριασε μάλλον χωρίς τον ξενοδόχο. Το ότι βρισκόμαστε συχνά-πυκνά (σχεδόν κάθε εβδομάδα) καμιά 10αριά άτομα για καφέ και συζήτηση, σημαίνει ότι όλοι έχουν όρεξη για το club και αν οργανωθεί έγκαιρα, οι περισσότεροι ακολουθούν. Αν γνωρίσεις τα παιδιά από εδώ, οι περισσότεροι δουλεύουν πρωί-βράδι και αρκετοί από το πρωί μέχρι αργά το απόγευμα.

Καλά έκανε ο Μπάμπης κι έμαθε για το event, αλλά πιστεύω ότι πρώτα έπρεπε να κανονιστεί με τα μέλη μας και μετά με κάποιο άλλο club...

verone
31-05-05, 21:04
Δεν θα πω τιποτα απλα να μηλισουν τα δυο ατομα του κλαμπ που τελικα βρεθικαν εκει απο σποντα!