PDA

Επιστροφή στο Forum : www.στιλοκλαμπ.gr ???



ThoDoriS
25-05-05, 01:38
Τη δυνατότητα χρήσης ελληνικών ονομάτων δικτυακών τόπων με κατάληξη .gr, θα έχουν από τις 4 Ιουλίου οι χρήστες του Ίντερνετ, οπότε θα τεθεί σε ισχύ ο νέος Κανονισμός διαχείρισης και εκχώρησης Ονομάτων που εξέδωσε η Εθνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών & Ταχυδρομείων ΕΕΤΤ.

Σύμφωνα με ανακοίνωση της ΕΕΤΤ, το ανώτατο τέλος για την εκχώρηση ονόματος για μια διετία ανέρχεται στα 44 ευρώ (+ ΦΠΑ).

Για την κατοχύρωση κάποιου ονόματος, οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να απευθυνθούν σε έναν από τους 257 Καταχωρητές ονομάτων Ιντερνετ που δραστηριοποιούνται σήμερα στη χώρα μας.

by Autopress.gr

Stilatos
25-05-05, 02:13
χαχαχα τοσα χρονια απο συνηθεια με τα greeklish τωρα και τωρα url με ελληνικα γραμματα? δεν ξερω το βρισκω λιγο αστειο (μην το παρετε ασχημα απλως λογο 8 χρονια σαν καθημερινος user ιντερνετ)

aman17-2
25-05-05, 12:50
εκτός από αυτό θα πέσει τρελό δούλεμα με τις ίδιες σελίδες που θα έχουν διαφορά μόνο στον τονισμό !!!!!!
πχ λέμε τώρα

www.αθηνοραμα.gr
www.αθηνόραμα.gr

και δεν συμμαζεύεται ....
γεν μπορούν και τα www. και .gr να τα κάνουν σσσ. και .γρ να μην αλλάζουμε γλώσσα κάθε λίγο και λιγάκι???

ThoDoriS
25-05-05, 13:01
Από όσα έχω μάθει αυτός που θα έχει το www.αθηνόραμα.gr θα έχει και όλες τις παραλλαγές αυτού....δλδ οι τόνοι δεν θα είναι διαφορετικά domains.....

Nenya
26-05-05, 22:02
αισχος!!!!

GN_AZ
28-05-05, 14:29
αισχος!!!!

Θέμα συνήθειας θα το έλεγα εγώ

Morfo
28-05-05, 16:10
θα δούμε το πόσο βολικό θα είναι όταν θα το χειριστούμε.

philippyz
28-05-05, 16:19
καλα ρε παιδια βαλε πρωτα αγγλικα τα WWW. μετα γυρνα παλι ελληνικα ΑΣΤΑ_ΝΑ_ΠΑΝΕ και μετα παλι γυρνας αγγλικα το .GR δεν ειναι πικρα ολο το θεμα , μια ωρα να βαλεις τη σελιδα που θελεις να ανοιξεις

Mixalis
29-05-05, 13:30
ςςς.στιλοψλθβ.γρ ???? :D :D :D :D :D

Εγω ψηφιζω το "παλιο" καλο www.stiloclub.gr. Ετσι κι αλλιως το αμαξι μας γραφει Stilo και οχι Στιλο.....

karaLRS
29-05-05, 14:48
ςςς.οτιθυμαστεχαιρεστε.γρ

Nenya
29-05-05, 16:02
καλα ρε παιδια βαλε πρωτα αγγλικα τα WWW. μετα γυρνα παλι ελληνικα ΑΣΤΑ_ΝΑ_ΠΑΝΕ και μετα παλι γυρνας αγγλικα το .GR δεν ειναι πικρα ολο το θεμα , μια ωρα να βαλεις τη σελιδα που θελεις να ανοιξεις

μετα μου λετε οτι ειναι θεμα συνηθειας...... αμ δε ... αισχος ειναι....