PDA

Επιστροφή στο Forum : Ξέφυγαν τα θηλυκά!



karaLRS
29-05-05, 18:20
Χαίρομαι που βλέπω ενα site που εχει γυναίκες μαζεμένες που ξέρουν να οδηγουν! :D
Πέστε με ρατσιστη , κομπλεξικο , βλάμενο , μισογυνη οτιδηποτε αλλα εχω ενα μεγάλο πρόβλημα.

Με τις γυναίκες που οδηγουν. κυρίως απο προσωπικές εμπειρίες.
τρεις φορές εχουν πάει να με σκοτώσουν.Την μια περάσαν διασταύρωση με τρία στοπ. Την άλλη πηγε να ξεπαρκάρει κοιτώντας απο τον καθρέπτη που ειναι στην μεριά στο πεζοδρόμιο και την τρίτη νομιζε οτι το κόκκινο ειναι πράσινο.

Καλα μην μιλήσω για ανηφορές που πρέπει να κρατάς 2-3 μέτρα απόσταση.Καλα τώρα με την τζούλια το αυξησα σε 4 :P :P

Να αναφέρω παρκαρίσματα?Που βγαινει νταλίκα και δεν χωράει το cinquecento τους?

Ααααα να μην ξεχάσω...αριστερή λωρίδα με τσιγάρο αναμένο...το αγαπημένο μου :D :D :D :D


Οχι οτι εμεις ξέρουμε να οδηγάμε αλλα τα ποσοστά των ανδρών που οδηγουν σαν γυναίκες ειναι το 1/10... :twisted:

Λοιπόν επειδη πηγα στο site motorwomen.gr μου αρεσαν μερικές ατάκες και τις υπόκλεψα :twisted: :twisted:



16 από αργυρούπολη πάω δευτέρα λυκείου.τι αλλά.προς το παρόν δεν έχω αυτοκίνητο (δυστυχώς) αλλά μάλλον θα ξεκινήσω με ένα rallye 106 1.3 (τσιπ,εξάτμιση,αγωνιστηκό φίλτρο).δεν με χαλάει καθόλου.έχω μεγάλο παρελθόν μαζί του.




ειμαι 25 και μενω στο λαγονησι... εχω στην κατοχη μου ενα peugeot 106 xs 1.4 με σκουπα - εξατμιση και αναρτηση.... το παω το ''γραμμα'' οπως λεει και ο λαος με το αυτοκινητο...τι να κανουμε?





Ηλικία: 23
Αυτοκίνητο: VW Polo 6Ν2 1.4 (και το όνομα αυτού "Schumi")


Το τουτού μου εδώ και 5 χρόνια είναι ένα starletaki του ΄94 που το λατρεύω και δεν το αλλάζω με τίποτα!!!
Το έχω χαμηλώσει 3 πόντους,μια εξατμισούλα και 15άρα ζάντα και.....ευελπιστώ να το τουρμπίσω σύντομα!


Είμαι κάτοχος ενός Starlet ep82 montelo '91 με look απο GT.Έχω κ το μοτέρ του gt κλπ,αλλά ο λόγος που δεν το έχω τοποθετήσει ακόμα ειναι ότι τα λεφτά που είχα μαζέψει τα έδωσα για να βάλω εξτενσιον...


Κορίτσια είστε ΘΕΕΣ :D :D :D :D :D :D

ThoDoriS
29-05-05, 18:29
Εγώ Θοδωρή δεν ξέρω τι λές....αλλά τις ζηλεύω τις κοπέλες......

Μεγάλο μπράβο σε αυτό που κάνουν....

Και για τους δυσπιστους άντε στο gallery να δείτε σε τι events έχουνε πάει και μετά ελάτε και στο δικό μας να δείτε σε τι έχουμε πάει εμείς.....

Μπράβο και πάλι....

aman17-2
29-05-05, 19:05
Μπράβο Μπράβο...
άντε να στήσουμε και καμιά κόντρα με καμιά (είχα κάνει με μια με ένα 206cc και πάω να δω μπας και είναι μέσα..)..την πήρα για μερικά εκατοστά στις τελικές και σιγά σιγά περνούσα......

face
30-05-05, 10:25
Παράθεση:
Είμαι κάτοχος ενός Starlet ep82 montelo '91 με look απο GT.Έχω κ το μοτέρ του gt κλπ,αλλά ο λόγος που δεν το έχω τοποθετήσει ακόμα ειναι ότι τα λεφτά που είχα μαζέψει τα έδωσα για να βάλω εξτενσιον...

:171 :143 :171 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ουουουουοχαχαχαχαχα

παντως και εγω χαίρομαι με τα κοριτσια με την κίνηση τους αυτή...ασχετα ε το πιο πανω σχόλιο...(χαχαχαχαχαχαχαχχα)

έχουν πολύ γέλιο πάντως αν μπείτε....

το λεξιλογιο είναι όλα τα λεφτά...

πχ. βάλε μια σκουπα μικρό μου να δεις την υγειά σου, κοριτσια, μικρουλι μου..θελω να το τουρμπισω το καλο μου, και αλλα τετοια...



:lol: :lol: :lol:

Stilo-1
30-05-05, 11:20
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Γειά σου ρε Πέτρο γελάσαμε και σήμερα!!!

BravoTwoZero
30-05-05, 12:27
Πώς τη λένε αυτήν που "το πάει το γράμμα"?...



"Να οργανωθούμε, ρε παιδιά!..."

BravoTwoZero
30-05-05, 12:29
"16 από αργυρούπολη πάω δευτέρα λυκείου.τι αλλά.προς το παρόν δεν έχω αυτοκίνητο (δυστυχώς) αλλά μάλλον θα ξεκινήσω με ένα rallye 106 1.3 (τσιπ,εξάτμιση,αγωνιστηκό φίλτρο).δεν με χαλάει καθόλου.έχω μεγάλο παρελθόν μαζί του."

Και μέλλον, και μέλλον, κοούκλα μου!...

back
30-05-05, 23:57
γιατι ρε πετρο γελας σε ειδος πρωτης αναγκης επενδυσε η κοπελα.

Katerina
31-05-05, 11:28
Όλο κακίες είστε βρε! :P
Κ όπως είπε κ ο Θοδωρής,
δείτε σε τι events 'εχουν πάει κ μετά γελάστε όσο θέλετε!

face
31-05-05, 11:53
δεν ειμαστε κακοι...αυτες ειναι γυναικες (παραφραση του δεν ειμαστε ρατσιστες αυτοι ειναι αλβανοί)...:):) (πλακα κανω μην παρεξηγηθεί καμία..)

ααα και για τα events ρε παιδια εχουν 2-3 αγωνιζόμενες και βγάλαν φωτογραφίες δικες τους....

Katerina
31-05-05, 12:47
Ναι Πέτρο, έτσι είναι, αλλά ΕΧΟΥΝ αγωνιζόμενες, αυτό δε λέει κάτι?
Όσο για το "κακοί" , δεν το εννοώ με όλη τη σημασία :)

face
31-05-05, 12:53
κατερίνα ετσι το ειπα..το ξερω οτι εσυ δεν θα το περεξηγούσες...

γιατι εμεις δεν εχουμε αγωνιζόμενους...ολοι με κατι αγωνιζόμαστε..εγω με τα τουρμπο, ο καλφας με τις harcore μοντιφες του, ο mike me τον τασο...μπλα μπλα μπλα..:)

ckalfas
31-05-05, 14:33
ο καλφας με τις harcore μοντιφες του, ο mike me τον τασο...μπλα μπλα μπλα..:)

Χα:lol:Χα :lol:Χα :lol:
Ρε παιδιά γέλασα μόλις το είδα...

philippyz
31-05-05, 16:20
μπραβο στα κοριτσια και καλα κανουν να ασχολουντε και με αλλα πραγματα αλλα να μην μπερδευουμε τα πραγματα με τους ανδρες . αυτες νομιζουν οτι ο λεβιες ταχυτητων ειναι η κουταλα και ανακατευουν την κατσαρολα (η και κατι αλλο πιο χχχ) εξαλλου νομιζουν οτι εχουν νταλικα και θελουν ολο το δρομο δικο τους (και σε μερικους ανδρες αυτο και σε μενα γιατι αν οδηγας φορτηγο εχεις σταμπα την ασπρη γραμμη οποτε εξαιρουμε λογο συνηθειας)

stilo-hraklis
12-06-05, 01:23
παιδια ξενερωσε my ass οι γυναικες εχουν καλυτερα αμαξια απο μας!!!!χτες μου ετυχε το εξης κουφο...οπως γυρναγα απο βουλιαγμενης με το χτ με περασε μια με ενα δουκα σαν σταματημενο μαγκες δεν ξαναλεω κουβεντα...κΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ...ΜΑΣ ΤΑΠΩΣΑΝ!!!τουλαχιστων εμενα ναι.. :204

philippyz
12-06-05, 11:11
ΧΤ με δουκα δεν μπορεις να τα συκρινεις (ας ερθει κοντα σε μενα οι κοπελια να δουμε.χιχι) ΥΖ426Φ και 'λιγο' φτιαχμενο δεν αφεινω τετοια πραγματα να πανε χαμενα

GN_AZ
12-06-05, 18:07
Αν και με ανησυχεί το λίγο φτιαγμένο πιστεύω οτι θα είστε στα ίδια. Είχα Δούκα και μετά τα 30 μέτρα είμασταν δίπλα-δίπλα με το 426

Karateka
13-06-05, 06:56
Tην Παρασκευή είχα την ευκαιρία να γνωρίσω τη Λουίζα. Είναι η κοπέλλα με τα κόκκινα μαλλιά στις φωτό του www.motorwomen.gr

H κοπέλα είναι και υπεύθυνη οργάνωσης για το VWclub εδώ πάνω και είναι πολύ ζεστή στο θέμα των clubs και της αυτοκίνησης.

Sparck
13-06-05, 20:54
Παιδια οντως αξιζει ενα μπαβο σαυτα τα κοριτσια εκανα μια βολτιτσα μεσα στο site κ ειδα το ποσο οργανομενες κ αφοσιομενες ειναι στα αυτοκινητα τους! :116

face
14-06-05, 19:41
οι κυρίες και οι δεσπινίδες ας με συγχωρέουν, δεν είμαι σοβινιστικό γουρούνι αλήθεια αλλα όταν βλέπω τέτοια κάτι με πιάνει...


βρε μανία με το φαρδύ λάστιχο.... βρε γιατί τα φαρδαίνετε; αφού έχετε μικρό κυβισμό και λίγα άλογα.... θα χάσετε πρόσφιση αν τα μεγαλώσετε..... εκτός κι αν στρίβετε .... αν και το saxo στρίβει....τι το θες;

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ουουουουουοχαχαχαχαχαχα

:187 :187 :187 :143 :143 :143

Vasilistilo
14-06-05, 21:43
Πετρο γινεσαι :evil: πολυ :twisted: :twisted: αμεσως μολις ακουσεις γυναικα οδηγο :162 και ξανα :113

face
15-06-05, 07:39
οχι ρε βασιλη καμια σχεση...το σχολιασα αυτο όπως θα σχολίαζα και κατι αλλο αστειο που θα ακουγα/διαβαζα..όπως μπορεί να σχολιάζουν και άλλοι αυτά που λέω...