Σελίδα 1 από 6 1 2 3 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 52

Θέμα: 1600 η 1800

  1. #1

    1600 η 1800

    καλημερα! Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω ενα fiat stilo. ειμαι αναμεσα στην εκδοση 1600 κ 1800. Σε περιοδικα που εχω διαβασει δεν βλεπω μεγαλες διαφορες στις επιδοσεις... Θα θελα αν μπορειτε να με βοηθησετε! Επισης ειναι αξιοπιστο? Ευχαριστω πολυ!!

  2. #2

    1600 η 1800

    Εχουν και 33 αλογα διαφορα ετσι?στις μεγαλες ταχυτητες σιγουρα θα τραβαει καλυτερα το 1800.Εγω παντως το στιλο μου θα το αλλαζα για ενα 1800 με ηλιοροφη...

  3. #3

    1600 η 1800

    Απο θεμα αξιοπιστιας τι γινεται?

  4. #4

    1600 η 1800

    Δεν ειμαι και ο πιο καταλληλος ν σου απαντησω,παντως στο alfisti καποιος απο μας εφραψε οτι εχει δυο φιλους με 1800αρια και ηταν και τα δυο αψογα..παντως τα fiat δεν εχουν προβλημα κινητηρων,η αναξιοπιστια τους βρισκεται στα ηλεκτρονικα που ειναι ιδια σε καθε μοντελο..σε τετοια ζητηματα ειναι θεμα τυχης αλλα και πως θα συμπεριφερεσαι στο αυτοκινητο σου...

  5. #5

    1600 η 1800

    Εγω συμφωνω με τον Stilovati οτι τα κυβικα ειναι κυβικα και τα 33 αλογα ειναι 33 αλογα και αυτα δε θα τα δεις παντα στην ευθεια,αλλα σε ανηφορα-κλιματισμος-ρυμουλκιση-προσπεραση με φορτιο-ζεστη-και το καλυτερο>> βελτιωση.Αλλιως συμπεριφερεται ενα 1.2 αλλιωςενα 1.4-1.6-1.8-κτλ.Θέμα αξιοπιστιας γενικα σαν αυτοκινητο εχει απο μενα την καλυτερη για αυτα που δινει.Πολλοι βεβαια δίνουν βαρος στον εξοπλισμο και δεν τους ενδιαφερει το γκαζι...
    Επιπεδα ασφαλειας εχω ζωντανο παράδειγμα, γιατι εχω ζωντανο ακομα το φιλο μου.lol
    Συν του οτι ειναι απο το ομορφοτερο στην κατηγορια του αυτη την ωρα.Και σαν Ιταλικο θα μεινει κι αυτο στην ιστορια.
    Fiat Bravo STEEL > Filtro Sparco ,Ammortizzatori Bilstein Sprint,6Speed,Molle H&R,Cambio ravvicinato,pedale Novitec,vetri oscurati 3M.

  6. #6

    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    499
    Chats
    0
    Φίλε πάρε το 1800 και μην το σκέφτεσαι καθόλου...Οι διαφορές στο γκάζι είναι τεράστιες και οχι μικρές όπως είπες!Από αξιοπιστία,από μηχανικά και ποιότητα είναι τέλειο αλλά έχει ευαίσθητα ηλεκτρόνικά.Εγω έχω αλλάξει ένα πολλαπλασιαστή,ανάβει όποτα θέλει μια ένδειξη για το ESP και το έχω 1 χρόνο κοντά...Κατα την γνώμη μου είναι πάρα πολυ καλή επιλογή!

  7. #7

    Εγγραφή
    10-02-2005
    Μηνύματα
    362
    Chats
    0
    βασικά να δεις πόσα λεφτά θες να διαθέσεις.
    αν θες ηλιοροφή , 17αρες κλπ κλπ.

    κατα την γνώμη μου προτιμοτερο να παρεις 1600 και full extra παρα 1800 χωρίς εστω και ηλιοροφή...
    ή
    Το Πρώτο Βέβαια!

  8. #8
    κατα την γνώμη μου προτιμοτερο να παρεις 1600 και full extra παρα 1800 χωρίς εστω και ηλιοροφή
    σοφα τα λογια του karaLRS

  9. #9
    Πηγα κ ρωτησα στη φιατ κ για τα 2.. Λοιπον,το 1600 με 17"ζαντες,μεταλλικο,hifi με sub,ηλιοροφη κ δερματινο με 6500euro προκαταβολη βγαινει για 60 μηνες απο 278 euro.. Το 1800 με τον ιδιο ακριβως εξοπλισμο συν φωτα xenon βγαινει 361χ60... Δεν ειναι πολυ μεγαλη διαφορα.. λεω προς 1800.. μεσα στη βδομαδα θα το παραγγειλω..

  10. #10
    για τα sub τσαμπα τα λεφτα..παρτο χωρις αυτα και θα βαλεις μετα καλυτερα..για το δερματινο δεν ξερω..δεν προτιμω αυτα απυ βαζουν οι εταιριες..

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας