Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 777

Θέμα: Φωτογραφίες των Stilo μας!

Hybrid View

  1. #1
    Fiatakias Το avatar του χρήστη PascM
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Περιοχή
    Amsterdam
    Μηνύματα
    1.006
    Rides
    0
    Chats
    2

    Απάντηση: Φωτογραφίες των Stilo μας!

    Αυτά είναι!
    Όσο και αν με έχει κουράσει ώρες ώρες με τα προβλήματά του...δεν παύει να είναι ένα από τα καλύτερα (κατά την αποψή μου) αυτοκίνητα που έβγαλε η Fiat ....το Bravo (νεο) δεν αποδείχθηκε τόσο μεγάλη ίσως επιτυχία. Τα νεώτερα ...απλά δεν υπάρχουν.
    Ίσως κάτι σώσει την Fiat αλλά αυτή τη φορά δεν βλέπω να είναι το Punto ούτε το Panda μια και τα έχει παρατήσει και τα δυο.

    Εν κατακλείδι, το Fiat Stilo πιστεύω ήταν από τα πλέον ποιοτικά αυτοκίνητα που έβγαλε ποτέ!
    GOZEN HOST LLC Your Hosting Partner Of Choice!
    15+ Years in Business!!

  2. #2
    Το avatar του χρήστη Tokis
    Εγγραφή
    19-02-2005
    Περιοχή
    Καβάλα
    Μηνύματα
    418
    Chats
    0

    Απάντηση: Φωτογραφίες των Stilo μας!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PascM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά είναι!
    Όσο και αν με έχει κουράσει ώρες ώρες με τα προβλήματά του...δεν παύει να είναι ένα από τα καλύτερα (κατά την αποψή μου) αυτοκίνητα που έβγαλε η Fiat ....το Bravo (νεο) δεν αποδείχθηκε τόσο μεγάλη ίσως επιτυχία. Τα νεώτερα ...απλά δεν υπάρχουν.
    Ίσως κάτι σώσει την Fiat αλλά αυτή τη φορά δεν βλέπω να είναι το Punto ούτε το Panda μια και τα έχει παρατήσει και τα δυο.

    Εν κατακλείδι, το Fiat Stilo πιστεύω ήταν από τα πλέον ποιοτικά αυτοκίνητα που έβγαλε ποτέ!
    To stilo φτιάχθηκε με γνώμονα να χτυπήσει το γερμανικό ανταγωνισμό (VW). Πλήρες σε εξοπλισμό και πανέμορφο ειδικά το 3θυρο. Αν και τα τελευταία χρόνια έχω αλλάξει κατηγορία και έχω πάει προς Ιαπωνία μεριά (RAV4) θεωρώ πως το stilo αδικήθηκε από τη μαμα Fiat και θα μπορούσε να έχει πολύ μεγαλύτερη εμπορική επιτυχία
    Fiat Bravo μαύρο 1,4 sport 150hp

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας