Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 73

Θέμα: 1st Athens Tuning ShoW

  1. #21
    Banned Το avatar του χρήστη verone
    Εγγραφή
    12-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    3.094
    Rides
    0
    Chats
    0

    Re: 1st Athens Tuning ShoW

    Ε και δεν γουσταρω να ειμαι μονος μου σε ολο αυτο το νταλαβερι παιδια το μονο που θελω ειναι νερο φαι ΠΑΡΕΑ ζηταω πολα!Απο οτι εμαθα θα ειμαι καπως εξω χωρις pc χωρις ηλεκτρικο!

  2. #22
    StiloClub Official Member Το avatar του χρήστη Karateka
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.790
    Chats
    0

    Re: 1st Athens Tuning ShoW

    Και εγώ θα μπορούσα να το διαθέσω το δικό μου για την έκθεση αν και δεν είναι τέλειο εξωτερικά, αλλά έχει το ηχοσύστημα και τη θαυμάσια ηλιοροφή μας τα οποίο θα μπορεί να θαυμάσει κανείς.

    Αν θέλετε μπορώ να το έχω έτοιμο αρκεί να μπορώ να το πάρω Σάββατο μεσημέρι.
    Αμάξι χωρίς άστρο, χεσ΄το κι άστο...(και το Smart δεν έχει άστρο)

  3. #23

    Re: 1st Athens Tuning ShoW

    Να λεγαμε στο τυπακι απο την Carmania μπας και μπορει??τι λετε??

  4. #24
    Το avatar του χρήστη Nikos
    Εγγραφή
    09-02-2005
    Περιοχή
    Ωραιόκαστρο
    Μηνύματα
    2.621
    Chats
    0

    Re: 1st Athens Tuning ShoW

    Αν θέλετε μπορώ να το έχω έτοιμο αρκεί να μπορώ να το πάρω Σάββατο μεσημέρι.
    Γιάννη στους όρους συμμετοχής λέει ότι τα αυτοκίνητα θα αποχωρήσουν μετά τις 22:00 της Κυριακής...
    Stilo 1.6 Dynamic: Αυγ 04 2002
    Passat 2.0TFSi Tip: Μάι 12 2007
    Golf VI 160PS DSG: Μάι 28 2009
    AUDI S5 3.0TFSI: Ιουλ 28 2013

    Stilo: 3.0 V6 24V................ 220PS / 27kg torque
    Passat: APR stage 3+ ...... 460PS / 59kg torque @ 1.5 bar
    Golf VI: APR stage 1......... 220PS / 30kg torque
    S5: APR stage 2+ ............. 490PS / 58kg torque @ 1.1 bar ...... 0-100@3,8"

  5. #25

    Re: 1st Athens Tuning ShoW

    Πριν λιγο γυρισα απο την εκθεση οπου το stiloclub δηλωνει παρον...Τα αυτοκινητα του Verone και του Nikoυ διακοσμουν το περιπτερο μας...περιττο να πω πως μολις μπαινεις..το μπανανι stilo σου χτυπαει στο ματι...οχι οτι του Μπαμπη παει πισω...Το ειδικο συνεργειο καθαρισμου και εκθεσιακων περιπτερων Vasilistilo S Bravo,Stilatos,Nikos,Verone) σταθηκαν...αξιοι των απαιτησεων...πρεπει ολοι να περασετε μια βολτα απο το περιπτερο μας..Αξιζει!!! :116 :116 :116

  6. #26

    Re: 1st Athens Tuning ShoW

    συνονοματε χαρηκα πολυ που σε γνωρισα απο κοντα οπως και τον Μπαμπη(verone,με τα νιτρα) και τον Νικο με το πολυ ομορφο κιτρινο stilo(απο μεσα και απο εξω πραγματικα πολυ ομορφο)
    sbravo ευχομαι οτι καλυτερο για το νεο σου μοτερακι!!!!

    παιδια χαρηκα πραγματικα πολυ που τα ειπαμε απο κοντα και που θα τα λεμε αλλες 4 μερες(βοηθεια μας)
    THE ITALIAN JOB!!
    ....Και οταν ενα αυτοκινητο του Enzo νικησε την Alfa ριχνοντας την στην δευτερη θεση ,ο γερος δακρυσε και ειπε:\"Σημερα νιωθω σαν να σκοτωσα την μανα μου...\"Cuore Sportivo
    www.clubpunto.gr

  7. #27

    Re: 1st Athens Tuning ShoW

    Και εγω χαρηκα πολυ που σε γνωρισα φιλε μου και συγχαρητηρια για το ομορφο περιπτερο σας στη εκθεση!θα τα πουμε απο κοντα στην εκθεση!!

  8. #28

    Re: 1st Athens Tuning ShoW

    Τhe Island Το νησι

    Η Ιστορια:Στα μέσα του 21ου αιώνα ''Το Νησί'' θεωρείται το μόνο βιώσιμο μέρος στη γη. Ο Λίνκολν Σιξ-Έκο κατοικεί σε ένα ουτοπικό, πλήρως ελεγχόμενο περιβάλλον με μοναδικό στόχο να επιλεγεί για να επισκεφθεί ''Το Νησί''. Μια ανατριχιαστική ανακάλυψη μετατρέπει την επιθυμία του αυτή σε εφιάλτη. Στην πραγματικότητα ο ίδιος και οι υπόλοιποι κάτοικοι του ειδικά διαμορφωμένου χώρου είναι ανθρώπινοι κλώνοι οι οποίοι λειτουργούν ως ''ανταλλακτικά'' για τους ανθρώπους των οποίων είναι σωσίες. Μαζί με μια φίλη του, την Τζόρνταν Του-Ντέλτα, ο Λίνκολν επιχειρεί να αποδράσει για να σωθεί.
    http://www.dreamworks.com/trailers/i...lr3_wm_150.asx

  9. #29
    Το avatar του χρήστη Nikos
    Εγγραφή
    09-02-2005
    Περιοχή
    Ωραιόκαστρο
    Μηνύματα
    2.621
    Chats
    0

    Re: 1st Athens Tuning ShoW

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stilovatis
    Τhe Island Το νησι

    Η Ιστορια:Στα μέσα του 21ου αιώνα ''Το Νησί'' θεωρείται το μόνο βιώσιμο μέρος στη γη. Ο Λίνκολν Σιξ-Έκο κατοικεί σε ένα ουτοπικό, πλήρως ελεγχόμενο περιβάλλον με μοναδικό στόχο να επιλεγεί για να επισκεφθεί ''Το Νησί''. Μια ανατριχιαστική ανακάλυψη μετατρέπει την επιθυμία του αυτή σε εφιάλτη. Στην πραγματικότητα ο ίδιος και οι υπόλοιποι κάτοικοι του ειδικά διαμορφωμένου χώρου είναι ανθρώπινοι κλώνοι οι οποίοι λειτουργούν ως ''ανταλλακτικά'' για τους ανθρώπους των οποίων είναι σωσίες. Μαζί με μια φίλη του, την Τζόρνταν Του-Ντέλτα, ο Λίνκολν επιχειρεί να αποδράσει για να σωθεί.
    http://www.dreamworks.com/trailers/i...lr3_wm_150.asx
    Νικόλα? Τι λυγμένα πίνεις? Πρέπει να είναι δυνατά, ε??

    :216 :216 :216
    Stilo 1.6 Dynamic: Αυγ 04 2002
    Passat 2.0TFSi Tip: Μάι 12 2007
    Golf VI 160PS DSG: Μάι 28 2009
    AUDI S5 3.0TFSI: Ιουλ 28 2013

    Stilo: 3.0 V6 24V................ 220PS / 27kg torque
    Passat: APR stage 3+ ...... 460PS / 59kg torque @ 1.5 bar
    Golf VI: APR stage 1......... 220PS / 30kg torque
    S5: APR stage 2+ ............. 490PS / 58kg torque @ 1.1 bar ...... 0-100@3,8"

  10. #30
    Το avatar του χρήστη Nikos
    Εγγραφή
    09-02-2005
    Περιοχή
    Ωραιόκαστρο
    Μηνύματα
    2.621
    Chats
    0
    ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Ποιόν πρώτα να ευχαριστήσω... Ξεκινώντας με τη σειρά που τους είδα...

    * τον Μπάμπη (aka verone), ο οποίος με ανέχτηκε για 4 ώρες να τουρμπίζω μπροστά του και που ήταν μια πολύ ευχάριστη συντροφιά από το ρακαλάκι σε όλη την διαδρομή...

    * τον Τάσο (aka S_Bravo), ο οποίος ήταν ο φύλακας άγγελός μου!!!??? Έκλεισε ραντεβού στη SONAX για καθάρισμα, μας πήρε καφέδες, πρωινό, αναψυκτικά, μας πήγε στην έκθεση, μας βοήθησε στο περίπτερο, έτριψε το αμάξι με αλοιφή, μας έκανε καλή παρέα, από τις 9 το πρωί μέχρι τις 8 το βράδυ ήταν μαζί μου συνέχεια, στο τέλος με πήγε και στο αεροδρόμιο για να γυρίσω Θεσ/νίκη... 1 μέρα άδεια από τη δουλειά του για να τρέξει μαζί μας... Τι να πω... έμεινα άφωνος... Τάσο και πάλι ευχαριστώ φίλε. Στο χρωστάω...

    * το Νικόλα (aka Stilovatis), ο οποίος ήταν και αυτός συνέχεια μαζί μας. Ήρθε μας βρήκε στη SONAX, πήγαμε στην έκθεση, βοήθησε στο περίπτερο, την μηχανή κυριολεκτικά την γυάλισε πόντο προς πόντο, απίστευτη παρέα και αυτός όλη μέρα...

    * τον Παντελή (aka Stilatos), ο οποιός έφερε τα βασικά για να αρχίσουμε να στήνουμε το περίπτερο, και αυτά ήταν, τραπέζι, καρέκλες, ψυγείο με παγωμένα νερά και αναψυκτικά, πήρε το πανό το έπλυνε, έφερε κερί (πολύ καλό Παντελή) και γυαλίσαμε τα αυτοκίνητα, κουκούλα για να σκεπάζουμε το βράδυ τα αυτοκίνητα...

    * τον Βασίλη (aka Vasilistilo), ο οποίος ήρθε κι έφερε το "μαγικό" σβουράκι με την αλοιφή και βγάλαμε όλα τα σημάδια από το Stilo, έτριψε και αυτός την μηχανή (είχε ξεσκιστεί ο stilovatis), μέχρι και οδοντόβουρτσα είπε ότι θα φέρει σήμερα για να καθαρίσει την εξάτμιση!!!


    Σας ευχαριστώ μάγκες... Τέτοια κάνετε και δε λογαριάζω τα χλμ, τα έξοδα και τον κόπο για τα πάνω-κάτω Θεσ/νίκη-Αθήνα...
    Stilo 1.6 Dynamic: Αυγ 04 2002
    Passat 2.0TFSi Tip: Μάι 12 2007
    Golf VI 160PS DSG: Μάι 28 2009
    AUDI S5 3.0TFSI: Ιουλ 28 2013

    Stilo: 3.0 V6 24V................ 220PS / 27kg torque
    Passat: APR stage 3+ ...... 460PS / 59kg torque @ 1.5 bar
    Golf VI: APR stage 1......... 220PS / 30kg torque
    S5: APR stage 2+ ............. 490PS / 58kg torque @ 1.1 bar ...... 0-100@3,8"

Παρόμοια Θέματα

  1. Welcome to Athens!!
    By face in forum Off-topic Section
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-06, 19:30
  2. 1ο Tuning Show στην Κορινθο.
    By S_Bravo in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-08-05, 06:33

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας