Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 5 6 7
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 68 από 68

Θέμα: DVD MANIA

  1. #61

    Το είδα προσφατα και είπα να το σχολιάσω και αυτο....Οχι κατι το ιδιαιτερο..light καταστασεις αμερικανικη σχολή και God Bless America...αν o Βush ηταν σκηνοθετης ταινιών τρόμου αυτη την ταινια θα δημιουργούσε

    Βαθμολογία: * *

  2. #62


    Μιας και είδα το πρώτο ειπα να δω και το δευτερο μπας και αλλαξω αποψη αλλα μια απο τα ίδια....Εμαθα οτι υπάρχει και τριτο μέρος να μαζευτουμε όλοι μαζι να το δούμε και να γελάσουμε!!

    Βαθμολογία: * *

  3. #63
    Περιμένω και ενα ποστ του πιτσιρικα(-120) για το King Kong

  4. #64
    Boring Moderator >> Το avatar του χρήστη MaGeLaNoS
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Ξεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.170
    Chats
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stilovatis
    Περιμένω και ενα ποστ του πιτσιρικα(-120) για το King Kong
    Εδω ειμαι FSI Killer..(ακομα κλαιω τα 120).Λοιπον ειδα το King Kong και μπορω να πω οτι ειναι καλη ταινια σε γενικες γραμμες και οτι περναει ευχαριστα ενα 3ωρο.Πολλα εφε και σε μερικα σημεια χανεται η αισθηση της πραγματικοτητας(τσεκαρετε την ηθοποιο οταν κοιταει στα ματια το γοριλλα).Το στορυ γνωστο αλλα ξενερωσα λιγο με το ροματζο "πενταμορφη-τερας"..
    Θέλω βόλτα με το Turbo του ΜΙΚΕ....


    Fiat Stilo 1.4 3D mod.04

    Opel Astra H 1.6 mod.08
    Opel Corsa D Sport 1.4 mod.09




  5. #65
    Ο πιο όμορφος Moderator! Το avatar του χρήστη face
    Εγγραφή
    09-02-2005
    Περιοχή
    Volos, Greece
    Μηνύματα
    4.322
    Chats
    0
    εγώ λόγω εορτών έβλεπα τα απογευματα μερικά..λοιπόν..
    (άριστα *****)

    1. (DVD)Batman Begins **** (άψογο έργο με καλούς ηθοποιούς και σενάριο)
    2. (CINEMA) Το Χρονικό της Ναρνια **** (αρκετά καλό, μεταξύ harry poter και Lord of Thew Rings)
    3. (CINEMA) Λούφα και παραλλαγή ΙΙ *** (καλό, με μερικές καλές στιγμές, για όσους έχουν πάει φαντάροι θα τους θυμίσει
    πολλά)
    4. (CINEMA) Saw II *** εφάμιλο του Ι αν και έχουν αρχίσει και με κουράζουν αυτου του είδους τα έργα. Γενικά καλό
    5. (DVD) Fantastic 4 ** μεγάλη μπαρούφα, δεν μου άρεσε καθόλου.κοινότυπο, την παρασταση την κλέβει η πρωταγωνήστρια
    Peugeot 508SW Allure.
    ------
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πείτε μου ότι τουτούνι εννοείτε αυτοκίνητο!!
    ------

  6. #66

    Εγγραφή
    21-02-2005
    Μηνύματα
    76
    Chats
    0
    αξίζει πολύ κατά τη γνώμη μου και η σειρα που κυκλοφορεί σε DVD "The Dead Zone" από ένα παλιό βιβλίο του Stephen King... όσοι έχετε δει και την αντίστοιχη ταινία με τον Κρίστοφερ Γουόκεν θα σας θυμήσει πολλά... Εγώ αγόρασα από το amazon.uk και τα επεισόδια του καινούργιου Battlestar Gallactica που είναι κορυφαίο (βέβαια με αγγλικούς υπότιτλους αλλά τι να κάνουμε..)
    Stilo 1.2 5d

  7. #67
    5. (DVD) Fantastic 4 ** μεγάλη μπαρούφα, δεν μου άρεσε καθόλου.κοινότυπο, την παρασταση την κλέβει η πρωταγωνήστρια
    To εχω παρει να το δω σημερα αρα θα σχολιασω!!

    Ειδα εχτες το The Grim Brothers να πω την αληθεια το περιμενα πολυ διαφορετικο,πολυ μετριο...μπερδεμενα παραμυθια απο Hans Cristians Andersen..

  8. #68
    Ο Junior του Club Το avatar του χρήστη ammoulianiotis
    Εγγραφή
    28-05-2005
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    5.202
    Chats
    0
    Λοιπον, καινουργιες ταινιες βγηκαν και πρεπει να σχολιασω!

    The skeleton key: Μια ταινια που δεν με ενθουσιασε αλλα ουτε με αφησε και αδιαφορο. Μπλεκει μεσα μαυρη μαγια και ψυχες που αλλαζουν σωματα.

    Ο εξορκισμος της Εμιλυ Ροουζ: Καμια σχεση με τον "Εξορκιστη" που ολοι εχουμε δει! Εκεινο ειναι μια βλακεια και μιση! Αυτο ειναι απλα τελειο!

    House of wax (αν θυμαμαι καλα): Εξυπνη υποθεση αλλα παρατραβηγμενη, ενα χωριο φταιγμενο απο κερι στη μεση του πουθενα... Που να μαθετε πως φτιαχνουν τα κερινα ομοιωματα!

    Μαδαγασκαρη: Σας ξαφνιασα; Εχω δει το Ice Age (βγαινει και 2 τωρα) και εριξα το γελιο της ζωης μου, το Shrek 1&2, το Shark Tale και μπορω να πω οτι δεν με εκανε να γελασω οσο τα προηγουμενα. (Με αυτες τις ταινιες δικαιολογω το "junior")

    Fun with Dick and Jane: Περναει ευχαριστα η ωρα αλλα δεν εχει το γελιο που περιμενα.

    Charlie and the chocolate factory: Μια ιστορια με πολυ σοκολατα! Δεν ηθελα να βλεπω σοκολατα για 1 βδομαδα! Χορτασε το ματι μου! Αν εχεις διαβασει το βιβλιο και ξερεις τι γινεται ειναι ωραιο, αν δεν το εχεις διαβασει και βλεπεις απλα την ταινια μενεις με το στομα ανοιχτο. Ωραια εφε και οι Ουμπα Λουμπα ειναι απαιχτοι!

    Underworld - Evolution: Στο ιδιο μηκος κυματος με το πρωτο, η μαχη μεταξυ βρυκολακων και λυκων συνεχιζεται. Πολυ δραση και ξυλο, πιστολιδι και φυσικα η Kate (δεν θυμαμαι επιθετο) κλεβει την παρασταση με τις καμπυλες τις!
    Σοφοκλης, Απριλιος 2005
    1.6 Dynamic 3D Ιριδιζον ασημι
    Ο Junior του Club ειναι εδω!

    Να τι παθαινεις αν κανεις παρεα με τον DontMKsense...
    "Μα, μου, σου, του, ουουου...", λεγαμενε καταλαβες τι ειπα;
    "Καλα εισαιιιιι; - Σε σκωνεται;;;"



    Για την ασφαλεια σας

Παρόμοια Θέματα

  1. Χρώμα-Mania...
    By face in forum Off-topic Section
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-05, 19:38
  2. Ferrari Mania
    By john_stil in forum Italian and Other Cars
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-05, 10:54

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας