Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 40

Θέμα: For the glory of StiloClub...

  1. #11
    Το avatar του χρήστη maximos
    Εγγραφή
    07-01-2010
    Περιοχή
    Πεύκη - Αθήνα
    Μηνύματα
    291
    Rides
    0

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Με την ευκαιρία μιας και λέμε για συναντήσεις διαπιστώνω μετά λύπης μου πως έχουν θαφτεί οι ποιο πρόσφατες.
    Αν πατήσεις στις συναντήσεις της Αθήνας βγάζει μόνο τρεις. Μία του 2009 , άλλη μία του 2011 και τέλος η τελευταία που έγινε στη Πάχη Μεγάρων.
    Που πήγε η συνάντηση στο φράγμα Μαραθώνα , η συνάντηση στο Φάληρο που πήγαμε για καφέ στο Μικρολίμανο, η συνάντηση στα καρτ ? Άρα όταν δεν φαίνονται οι ποιο πρόσφατες συναντήσεις που γίνονται πολύ συχνά πως θα δει το νέο μέλος την κινητικότητα του club?Πως θα υπάρξει ενδιαφέρων για τα υπάρχοντα μέλη? Να ένα σοβαρό θέμα αρμοδιοτήτων.
    Stilo 1.4 5d White

  2. #12
    Το avatar του χρήστη Bill stilo
    Εγγραφή
    30-06-2011
    Περιοχή
    Αγιοι Αναργυροι
    Μηνύματα
    263

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Θα συμφονισω και εγω με τον teο...αγγιξε πολλα πραγματα στα οποια θα επρεπε να εχουν συζητηθει εδω και παρα πολυ καιρο.....μετα με την σειρα του υα συμφωνισω και με τον Dhmhtrh...γιατι δεν υπαρχει κατι να σε τραβαει εδω....με το ζορι γινονται συναντησεις...φανταστειτε.....παντελη δεν γινεται καποιος που ενδιαφερεται για το club δεν μπορει να περνει αδεια στνεχεια...πρεπει να εχουν καποια δικαιωματα καποιοι αλλοι οι οποιοι μπορουν και θελουν να ασχοληθουν για να ζωντανεψει ξανα αυτο το club ....σχετικα ειναι νεκρο....κ ειναι κριμα....παντελη εσυ σαν admin πρωτα πρεπει να το σκεφτεις αυτο....αν και το καλυτερο ειναι να το συζητησουμε απο κοντα για να μην γινονται παρεξηγησεις με τον γραπτο λογο....κ οσο για τις συναντησεις maxime αυτο ειναι ενα μεγαλο θεμα.... λες και τα κρυβουμε ειναι.οντωως πως θα δει το νεο μελος τι γινεται κ οτι υπσρχει κατι ζωντανο εδω μεσα????
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill stilo : 23-03-15 στις 18:11
    Stilo 1.4 3d black - Abarth dashboard - Abarth badge on steering whell - 2DIN 7" DVD player - Carbon interior parts - Xenon headlights @ 6000K - 2nd stage MADICO window tint

  3. #13
    Το avatar του χρήστη angelinho
    Εγγραφή
    15-01-2010
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Μηνύματα
    1.021

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    το φόρουμ έχει αδρανήσει κατά πολύ... νέα μέλη μπαίνουν εδώ μέσα βλέπουν ότι δεν κινείται φύλλο και φεύγουν. όταν πάθει κάτι στο αυτοκίνητό τους μπαίνουν ρωτάνε και μόλις τους λυθεί το πρόβλημά τους την κάνουν με ελαφρά.. τους δικαιολογώ αφού δεν υπάρχει κάτι να τους κρατήσει..

    Απλά είναι κρίμα, επειδή βλέπω πως νέοι ιδιοκτήτες παίρνουν στιλο λόγω κρίσης και λόγω της μικρής μεταπωλητικής αξίας που έχει το stilo (καλώς ή κακώς) και όλοι ξέρουμε το αμάξι μετράει σε εμφάνιση και αυτός που το παίρνει μόνο για τα λίγα λεφτά αντιλαμβάνεται αργότερα ότι έχει μία ιστορία και αξίζει να ασχοληθεί και να το αγαπήσει...

    Φυσικά αυτή η αδράνεια στο φόρουμ δικαιολογείται από τους παλιούς-πρωτοπόρους κατόχους που πήραν ένα αμάξι στα ντουζένια του, κάποιοι από αυτούς φτιάξανε το stiloclub, οι υπόλοιποι κάνανε εγγραφή και ζήσανε ένδοξες στιγμές μέσα σαυτό. Τώρα πια το έχουν σαν ένα κοινό αυτοκίνητο να πηγαίνεις στη δουλεία σου να πηγαίνεις τα ταξίδια σου και γενικά να κάνεις τη δουλειά σου χωρίς να ασχολείσαι με φόρουμ κτλ.. Το δικαιολογώ και αυτό.. Άλλοι το πουλήσανε και καλά κάνανε εννοείται, και δεν ασχολούνται με το φόρουμ αυτό πια... Οι ιδιοκτήτες όμως του stiloclub κατά την άποψή μου (έχουν δεν έχουν stilo) πρέπει να είναι "εκεί" πρώτοι απόλους στο club. Είναι ιδιοκτήτες ή όχι; Αν δεν μπορούν πιστεύω υπάρχουν και άλλοι που έχουν περισσότερη διάθεση ή χρόνο για να ασχοληθούν.

    Είναι λογικό οι πρώτοι ιδιοκτήτες να μην είναι πάντα διαθέσιμοι. Γιαυτό όπως έχει υποθεί αν δεν θέλουν να το δώσουν τουλάχιστον να δώσουν ευθύνες ώστε κάποια μέλη (που φυσικά θα είναι ενεργά) να έχουν αρμοδιότητες. Είναι όπως η κυβέρνηση. Αν δεν μπορεί να διοικήσει τη χώρα πρέπει να πάρει άλλος τα ηνία... Ή αλλιώς ο Πρωθυπουργός φτιάχνει τα υπουργεία γιατί δεν προλαβαίνει να κάνει τα πάντα μόνος του.

    Άλλο τώρα: Κατά την γνώμη μου δεν χρειάζεται να πούμε τίποτα από κοντά. Τι από κοντά ρε παιδιά; Πότε; Σε 5 μήνες πάλι; Και ποιοι; Οι Αθηναίοι μόνο ή οι Θεσσαλονικείς; Και οι υπόλοιποι στο πηγάδι;; Και γιατί να παρεξηγηθούμε; Πάλι να παρεξηγηθούμε; Stiloclub είμαστε ή Fightclub; Είμαστε φόρουμ ή δεν είμαστε; Θα μπουν εδώ μέσα θα διαβάσουν και θα πουν και την άποψή τους. Αν δεν γράψουν αυτό δείχνει ότι δεν τους ενδιαφέρει και δεύτερον ότι δεν είναι τόσο ενεργοί για να εκφέρουν άποψη...

    Η δική μου άποψή πάντα ήταν να δηλώσουν φανερά αυτοί που θέλουν να έχουν ευθύνες/αρμοδιότητες σε κάποιους τομείς πχ moderators, αρθρογράφοι, facebook admins και άλλες αρμοδιότητες που μπορείτε να γράψετε και εσείς. Οπότε γράφουμε: Εγώ μπορώ για τάδε αρμοδιότητα. Είμαι καλός σε αυτό.... ο άλλος είναι καλός σε αυτό.... ο τρίτος να είναι υπεύθυνος για το τάδε κ.ο.κ.

    Φυσικά όλα αυτά με την έγγριση του Stilatou αυτός έχει τον πρώτο και το τελευταίο λόγο.
    Fiat Stilo 1.4 5d


  4. #14
    Το avatar του χρήστη ntinosmg
    Εγγραφή
    08-12-2011
    Περιοχή
    megara attiki
    Μηνύματα
    444

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Για να θεωρηθει ενα μαγαζι κλειστο,πρεπει να κατεβασει ρολα.Πραγμα που δεν συμβαινει τουλαχιστον προς το παρον εδω. Το μαγαζι υποαρχει αλλα υπολειτουργει.Η οι "ιδιοκτητες" το ανακαινιζουν και μαζευει παλι κοσμο,η το μαγαζι αλλαζει χερια και παρουσιαζει κατι καινουργιο.
    Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι τοση αρνηση για μια απλη διαφημηση. Προσφατα εκανα μια κουβεντα με εναν πολυ φιλο μου ιδιοκτητη καταστηματων ελαστικων στην αθηνα,ο οποιος απλα δεσμευτηκε σε μια εξτρα εκπτωση σε μελη του club σε περιπτωση διαφημησης εντος του φορουμ. Ουτε grup buy κλπ πραγμα που δεν μπορει να εφαρμοστει γιατι ποτε δεν θελουν 10 αυτοκινητα το ιδιο πραγμα την ιδια στιγμη,ουτε φουμαρα.
    Γνωμη μου ειναι οτι club πρεπει να περασει σε νεα χερια με νεες ιδεες και κεφι να το τρεξει. για forum μιλαμε και οχι για την βασιλεια των ουρανων.

  5. #15
    Petros e cosi brutale! Το avatar του χρήστη ioannidis
    Εγγραφή
    27-03-2007
    Περιοχή
    600χλμ Νότια της Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    5.820

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Το ότι το μαγαζί "έκλεισε" οφείλεται στο ότι δεν έχουν κάποιοι αρμοδιότητες;

    Δηλαδή αν γίνετε administrators ή moderators θα σας έρθουν οι ιδέες;

    Αν είναι έτσι, κανένα πρόβλημα!

    Ποιος θέλει λοιπόν να αναλάβει το Facebook;

    Ποιος θέλει να γίνει moderator;

    Ποιος θέλει να γίνει administrator;

  6. #16
    Ο Junior του Club Το avatar του χρήστη ammoulianiotis
    Εγγραφή
    28-05-2005
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    5.202

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Καποτε το φορουμ δουλευε ρολοι, καποτε ειμασταν απο τα πιο ενεργα, εκδρομες, συμμετοχες σε διαφορες συναντησεις με αλλα κλαμπ, καφεδες...

    Οπως ειναι λογικο επεσε η κινηση, εφυγαν μελη, ηρθαν αλλα που δεν μας χωνεψαν ή δεν ηταν τοσο ζωηρα. Ετσι ειναι αυτα τα πραγματα. Τωρα οι περισσοτεροι λογω των συνθηκων εχουν κατσει στα αυγα τους, εχουν παραμερισει την τρελα του (οποια και αν ειναι αυτη) και μαζι και το αμαξι τους και κατα συνεπεια και το φορουμ αυτο. Κανενας δεν μπορει να κατηγοριθει οτι γυρισα την πλατη και ειμαι σιγουρος οτι ολοι θελουμε να βοηθησουμε, να δωσουμε μια ωθηση ωστε το φορουμ να παρει παλι τα πανω του.

    Προσωπικα μακαρι να ηξερα τι παιζει με κατασκευη ιστοσελιδων κτλ να βοηθησω οσο μπορω αλλα δεν γνωριζω.
    Το θεμα με τα αυτοκολλητα και τα μπλουζακια το ετρεξα τοτε γιατι ειχα χρονο και ηθελα να προσφερω (και τωρα να με πειτε δηλαδη παλι θα τρεξω αλλα ο χρονος ειναι λιγο περιορισμενος).

    Οπως εχουν πει αρκετοι παραπανω καλο θα ηταν να μοιραστουν μερικες αρμοδιοτητες αναλογα με τι θα μπορεσει να προσφερει ο καθενας. Αν καποιος γνωριζει καλα απο facebook μπορει να το αναλαβει, αν καποιος ξερει να φτιαχνει ιστοσελιδες παλι μπορει να προσφερει σε εκεινο το κομματι.

    Ακομα για το θεμα της διαφημισης δεν νομιζω να ειναι πολλα τα 50€ το χρονο (και οχι τα 200-300) για ενα μπανερ...
    νομζω το εχω ξαναπει, στο αλλο το φορουμ με τις μηχανες η κεντρικη μας σελιδα ειναι γεματη απο διαφημισεις μαγαζιων που μας κανουν προσφορα ή απλα θελουν να διαφημιστουν.
    Σοφοκλης, Απριλιος 2005
    1.6 Dynamic 3D Ιριδιζον ασημι
    Ο Junior του Club ειναι εδω!

    Να τι παθαινεις αν κανεις παρεα με τον DontMKsense...
    "Μα, μου, σου, του, ουουου...", λεγαμενε καταλαβες τι ειπα;
    "Καλα εισαιιιιι; - Σε σκωνεται;;;"



    Για την ασφαλεια σας

  7. #17
    Petros e cosi brutale! Το avatar του χρήστη ioannidis
    Εγγραφή
    27-03-2007
    Περιοχή
    600χλμ Νότια της Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    5.820

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Άρα αν βάλουμε και μπανερ θα έρθει κόσμος.

  8. #18
    Ο Junior του Club Το avatar του χρήστη ammoulianiotis
    Εγγραφή
    28-05-2005
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    5.202

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Κοσμος μπορει να μην ερθει αλλα σιγουρα θα μειωθει το κοστος λειτουργιας του site!
    Σοφοκλης, Απριλιος 2005
    1.6 Dynamic 3D Ιριδιζον ασημι
    Ο Junior του Club ειναι εδω!

    Να τι παθαινεις αν κανεις παρεα με τον DontMKsense...
    "Μα, μου, σου, του, ουουου...", λεγαμενε καταλαβες τι ειπα;
    "Καλα εισαιιιιι; - Σε σκωνεται;;;"



    Για την ασφαλεια σας

  9. #19
    Administrator Το avatar του χρήστη Stilatos
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Γλυφαδα
    Μηνύματα
    3.720

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Ammoulianotis θες να αναλαβεις συναντησεις και εκδηλωσεις πανω θεσσαλονικη? Οποτε κανονισεις κατι στελνεις σε εμενα η τον ιωαννιδη και στελνουμε mass email

    Τεο θες να αναλαβεις για της συναντησεις αθηνας μεροι που μπορουμε να παμε για καφε με ευκολο σχετικα παρκινγκ και να μπορουμε να μιλαμε? αν θες να ρωτησεις και μαγαζια με σχεση με το αυτοκινητο να μας δωσουνε εκτπωσεις ανελαβε και κατοπιν συζητησης με την ομαδα αθηνας πχ (αλλα ατομα που θελουνε να μπουνε στην ομαδα εκτος απο μενα και τον ιωαννιδη) ποσταρουμε συναντησης και εκπτωσεις σε μαγαζια.

    Γενικως οτι αναλαβει ο καθενας θα γινετε με συννενοηση με τους υπολοιπους για να μην γινει αχταρμας η κατασταση να κανουμε αποφασεις σαν ομαδα οχι αυτονομα.


    Δεν μπορω να κυνηγησω τον καθενα να ρωτησω τη διαθεση η ικανοτητες εχετε να αναλαβετε, ας μου στειλετε πμ εμενα και τον ιωαννιδη και μπορειτε να μου πειτε πχ αν ξερετε κωδικα για την ιστοσελιδα να βοηθησετε, να φτιαχνετε λογοτυπα η μπλουζες, να ασχολιεστε σαν moderator (Προυποθεση να μπαινετε τουλαχιστον 2 φορες την ημερα μεσα μην πω περισσοτερο), να φτιαχνετε αρθρα να εμπλουτισετε το σαιτ, να κανετε καινουργια diy. Η διαφορα αλλα που πιστευετε μπορειτε να συνεσφερετε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stilatos : 24-03-15 στις 11:32
    Founder of Stilo Club Greece
    1.6 Silver 3D Dynamic Schumacher Stilo Look,Sky Window-K&N Filter- Eagle F1 tires- Bilstein Sprint & Eibach Pro Kit-Brembo Brakes-Sport Wheel,Sport Knob,Schumacher Pedals-3M Black tint-


    I Reject Your Reality And Substitute My Own

  10. #20
    Το avatar του χρήστη DHMHTRHS
    Εγγραφή
    11-02-2010
    Περιοχή
    eleusina attikhs
    Μηνύματα
    558

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Όταν το θέμα έχει ανοίξει από παρασκευή και ο πρώτο admin απαντά Δευτέρα και ο δεύτερος Δευτέρα βράδυ ναι το πλιο βούλιαξε και εμείς πετάμε νερό μετά κουβαδάκια μας να το σώσουμε και όχι Μιχάλη αν πιστεύεις ότι τα προλαβαίνεις όλα δεν θέλω να γίνω τίποτα !!

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας