Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 40

Θέμα: For the glory of StiloClub...

  1. #21
    Super Moderator Το avatar του χρήστη teo
    Εγγραφή
    01-02-2011
    Περιοχή
    West Coast, Athens
    Μηνύματα
    2.446
    Rides
    1

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Μπράβο μας που καταφέραμε ένα θέμα (και μάλιστα τόσο σημαντικό) να το μετατρέψουμε σε διαμάχη για ακόμα μία φορά.
    Λοιπόν τα πράγματα είναι απλά. Θα τα πω όπως τα νιώθω, αν θέλει κάποιος να παρεξηγηθεί, τότε πρόβλημά του.

    Αρχικά θεωρώ απαράδεκτο τον διαχωρισμό "εσείς" και "εμείς". Ξεκίνησα ένα θέμα που απαιτεί συνολική προσπάθεια από όλους (από τη στιγμή βέβαια που έχουμε αναγνωρίσει το πρόβλημα) και καταλήγουμε σε ειρωνείες και διαμάχες. Η αρχική μου παρότρυνση περιελάμβανε πέντε συνολικά προτάσεις. Για κάποιο λόγο το ζήτημα κόλλησε στις αρμοδιότητες των μελών, που όπως αποδείχτηκε σοφά σχολίασα ως "πιο παρεξηγημένο ζήτημα". Ποιοι είναι οι "εσείς" και ποιοι οι "εμείς" για να ξέρω κι εγώ στο μέλλον (αν υπάρξει)?? Στην άλλη πλευρά τώρα, όσοι ζητούν αρμοδιότητες είναι έτοιμοι να τις αναλάβουν αν τους δοθούν?

    Απευθύνομαι λοιπόν στα δύο εναπομείναντα ενεργά άτομα που ζουν το club από τις παλιές,καλές,ζωντανές εποχές.
    Και ερωτώ: Τι συμβαίνει; Τι φταίει και έχουμε ξεπέσει έτσι; Τι μπορούμε να κάνουμε (αν μπορούμε) για να το επαναφέρουμε; Χρειάζεστε κάποια βοήθεια μέσω αρμοδιοτήτων;
    Το τρέχετε όλα αυτά τα χρόνια. Το διαχειρίζεστε. Το γνωρίζετε καλύτερα. Και βλέπετε κάποια άτομα που δεν έχουν κανένα κέρδος να παλεύουν να το σηκώσουν.
    Και αντί να δω κάποιο σχόλιο του τύπου "Μπράβο ρε παιδιά, καθίστε να το συζητήσουμε, χρειάζεται αυτό κι εκείνο ενώ το άλλο δεν χρειάζεται" ή "Παιδιά να το συζητήσουμε αλλά δυστυχώς δεν βλέπω να γίνεται κάτι", παρατηρώ μια επίθεση μέσω ειρωνείας. Γιατί;

    Έχουμε μείνει λίγοι και όπως βλέπετε λιγοστεύουμε. Θεωρείτε πως τα βγάζετε πέρα με τον διαθέσιμο χρόνο σας; Ωραιότατα, εγώ μαζί σας. Αλλά καλό θα ήταν να λείπουν τα σχόλια του τύπου

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή αν γίνετε administrators ή moderators θα σας έρθουν οι ιδέες;
    και

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stilatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...να ασχολιεστε σαν moderator (Προυποθεση να μπαινετε τουλαχιστον 2 φορες την ημερα μεσα μην πω περισσοτερο)
    Κανείς δεν ζήτησε πιστεύω να γίνει moderator ή ακόμα περισσότερο administrator. Προσωπικά έχω περάσει από 3 fora πριν το stiloclub και ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει το να είσαι κάτι από τα δύο. Στον αντίποδα όμως, κάποτε ήσασταν πόσοι; Πέντε moderators και δύο admins αν δεν κάνω λάθος;
    Επίσης κανείς δεν μπορεί να πειστεί πως οι υπάρχοντες (ενεργοί) moderators μπαίνουν στο forum "2 φορες την ημερα μεσα μην πω περισσοτερο". Αυτό ισχύει για ένα υγιές forum με πάνω από 10 posts ανά ημέρα.

    Κλείνει λοιπόν αυτό το ζήτημα. Όποιος θέλει πλέον κάνει προτάσεις σε εσάς και αναμένει για έγκριση και υλοποίηση.

    Και ξεκινώ άμεσα:


    1. Προτείνω να υπάρξουν περισσότερα ενεργά άτομα στη διαχείριση της διαφήμισής μας. Και με τον όρο διαφήμιση εννοώ το Facebook, το οποίο πρέπει να ενημερώνεται για συναντήσεις με φωτογραφίες κλπ. Εγώ μπορώ να αναλάβω να φτιάχνω ένα διαφημιστικό bannerάκι για κάθε γεγονός και να το στέλνω σε όποιον/όποιους μπορούν να το ανεβάσουν κι εκεί.
    2. Θα ήταν χρήσιμο ένα poll για να ψηφίσουμε το μέρος κάποιας οργανωμένης συνάντησης του club. Προτείνω μία στάνταρ συνάντηση ανά δίμηνο, ώστε να υπάρχει ενδιάμεσα χρόνος για έξτρα συναντήσεις. Γι'αυτόν ακριβώς τον λόγο Παντελή δεν χρειάζεται να είμαι εγώ ή κάποιος άλλος υπεύθυνος για τις συναντήσεις. Θα είναι κάτι που απλά θα τρέχει μόνο του και θα μαζεύει κόσμο (ευελπιστώ).
    3. Διαγραφή των παλιών thread που δεν έχουν κάποια ουσία. Πχ τα θέματα τα οποία ρωτάει κάποιος κάτι και μετά έχει απλώς μία απάντηση του τύπου "φίλε μου έχει απαντηθεί εδώ *link*" καθώς και διαγραφή παλαιών αγγελιών.
    4. Αναδιοργάνωση των συναντήσεων εντός του forum όπως πολύ σωστά παρατήρησε ο maximos.
    5. Επαναφορά του Garage που είχαμε συζητήσει. Αν θέλει πολλή δουλειά και είναι δύσκολο, μπορεί να δημιουργηθεί ένα νέο υπο-forum με το όνομα Garage και ο καθένας να δημιουργεί ένα νέο θέμα στο οποίο θα παρουσιάζει το Stilo του. Μεγάλος μαγνήτης κατά τη γνώμη μου.
    6. Όταν μίλησα για διαφήμιση ποτέ δεν ανέφερα χρήματα. Απλώς θεώρησα πως θα είναι πιο εύκολο να πάρουμε μια έκπτωση κάπου αν τους πούμε πως θα υπάρχει ένα banner/θέμα/αφιέρωμα στο forum. Αυτό σηκώνει αρκετή συζήτηση όμως.


    Εγώ όσα είχα να πω τα είπα. Τέλος από μένα οι απαντήσεις σε "κόντρες". Αντιθέτως για συζήτηση όσο θέλετε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teo : 24-03-15 στις 16:19

    Stilo 1.2 3d / Abarth dashboard / Abarth side skirts / 2din AEG 7" touch screen DVD / Custom bone-white knob / Xenon HID 6000K at low beam & 5000K at high beam / Custom leather steering wheel & knob / Piano black interior & exterior details / Carbon Air Filter Box / Window tint by ASWF / 3,5cm lowering Eibach springs / Custom black projector headlights with DRL... Cultura Italiana!

    Οδηγός ανεβάσματος εικόνων στο forum! Πατήστε ΕΔΩ!
    2003 Fiat Stilo , 1.242 Lt Silver (Grigio Steel 647)

  2. #22
    Το avatar του χρήστη Bill stilo
    Εγγραφή
    30-06-2011
    Περιοχή
    Αγιοι Αναργυροι
    Μηνύματα
    263

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    ναι το καταφεραμε και αυτο.....(διαμαχη)..και αυτο επειδη θελουμε να ανεβει το club....και το προσπαθουμε τοσο καιρο....οι αρμοδιοτητες παιζουν ρολο???η να εχει ροη το θεμα???Να μπορει να ασχολειται καποιος επειδη δεν εχετε χρονο??λεω εγω τωρα....ειστε μονο 2 και λογικο να μην εχετε παντα χρονο...αλλα παρεξηγειτε και αυτο??λες stilate οτι μπαινεις 2 και παραπανω φορες την ημερα????τεσπα μαρεσουν οι προτασεις του τεο....να μεινουμε σε προτασεις μονο...
    Stilo 1.4 3d black - Abarth dashboard - Abarth badge on steering whell - 2DIN 7" DVD player - Carbon interior parts - Xenon headlights @ 6000K - 2nd stage MADICO window tint

  3. #23
    Petros e cosi brutale! Το avatar του χρήστη ioannidis
    Εγγραφή
    27-03-2007
    Περιοχή
    600χλμ Νότια της Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    5.820

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Θα μείνω μόνο στις 6 προτάσεις του Teo:

    1. Καμία αντίρρηση. Πείτε μου ποιος θέλει να ασχοληθεί με το FB
    2. Poll μπορεί να ξεκινήσει ο οποιοσδήποτε. Είμαστε όλοι ελεύθεροι να ανοίξουμε λοιπόν.
    3. Εδώ θέλουμε moderator. Ακούω εθελοντές.
    4. Βλ 3.
    5. Εδώ θέλουμε administrator και γνώσεις πάνω στο theming του VB. Αυτό είναι κάτι που θα πρέπει να το δω εγώ με τον Stilato. (υπάρχουν και θέματα security στο garage)
    6. Προσωπικά, ΔΕΝ θέλω διαφημίσεις. Αν θέλετε, ανοίξτε poll να γίνει ψηφοφορία.

    Για τα υπόλοιπα που γράφτηκαν, σας ευχαριστώ πολύ. Να είστε καλά...
    1.6 16v Dynamic / Skywindow / Clima / Cruise Control / Loudlink SSD CD Changer / CDA Air Intake Filter / Sparco Aluminum Pedals / Eibach Springs / Custom made Shocks / ΟMP Strut brace [thanx ABZSTILO] / Abarth front brakes [281x26] / HID Xenon 4300K XLS. / Aluminum Oil Catch Tank / Coconut Perfume
    Ambition bites the nails of success

  4. #24
    Ο Junior του Club Το avatar του χρήστη ammoulianiotis
    Εγγραφή
    28-05-2005
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    5.202

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Φανταζομαι οτι κανεις δεν θελει να φθασει σε σημειο διαμαχης αλλα αυτο ειναι ενα απο τα ασχημα του γραπτου λογου.

    Οι περισσοτεροι απο εμας (αν οχι ολοι), θελουμε να δουμε ξανα το κλαμπ να ζει στιγμες απο το παρελθον, να μπαινουμε και να υπαρχουν ενα κατεβατο καινουργια ποστ, χαβαλες, φωτογραφιες και αλλα.

    Δεν νομιζω καποιος απο εμας να θελει να το κανει αυτο για πρσωπικο του οφελος ή οτιδηποτε αλλο.

    Οπως εχω ξαναπει και γνωριζετε ειμαι μελος και αε φορουμ με τις μηχανες οπου κυριαρχει μια τρελα, καινουργια μελη καθημερινα, καινουργια ποστ με ερωτησεις/αποριες, καινουργια ποστ οσο αφορα τις πλακες μεταξυ μας, τις βολτες μας και τις συναντησεις μας.

    Μακαρι να καταφερουμε μεσα απο εδω να βρουμε καποια λυση και να παρει παλι την ανηφορα το φορουμ οπως του αξιζει!

    ΥΓ . Επειδη δεν ξερω τι κανεις ενας mod μπορεις να μου πεις ιοαννιδη;
    Αν ειναι κατι που μπορω, θα χαρω να προσφερθω!
    Σοφοκλης, Απριλιος 2005
    1.6 Dynamic 3D Ιριδιζον ασημι
    Ο Junior του Club ειναι εδω!

    Να τι παθαινεις αν κανεις παρεα με τον DontMKsense...
    "Μα, μου, σου, του, ουουου...", λεγαμενε καταλαβες τι ειπα;
    "Καλα εισαιιιιι; - Σε σκωνεται;;;"



    Για την ασφαλεια σας

  5. #25
    Super Moderator Το avatar του χρήστη teo
    Εγγραφή
    01-02-2011
    Περιοχή
    West Coast, Athens
    Μηνύματα
    2.446

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Ας πιάσουμε δουλειά λοιπόν.

    1. Για το θέμα του facebook περιμένω κι εγώ να δηλωθούν συμμετοχές (μιας και εγώ δεν το χρησιμοποιώ). Αν χρειαστεί να προτείνω κάποιον, θα ήταν ο angelinho ο οποίος ξέρω πως το χρησιμοποιεί εντατικά.
    2. Ψάχνω μέρη και θα το ετοιμάσω εγώ.
    3-4. Αν ήταν να προτείνω κι εδώ κάποιον, αυτός θα ήταν ο Σοφοκλής. Και αυτό γιατί είναι ο παλαιότερος στο μεταίχμιο με πολλή όρεξη.
    5. Αν είναι δύσκολο, δεν γίνεται η άλλη εναλλακτική που είπα αρχικά; Ή θα φαίνεται κάπως;
    6. Προτείνω πρώτα να ρωτήσουμε και μετά να αποφασίσουμε.

    Stilo 1.2 3d / Abarth dashboard / Abarth side skirts / 2din AEG 7" touch screen DVD / Custom bone-white knob / Xenon HID 6000K at low beam & 5000K at high beam / Custom leather steering wheel & knob / Piano black interior & exterior details / Carbon Air Filter Box / Window tint by ASWF / 3,5cm lowering Eibach springs / Custom black projector headlights with DRL... Cultura Italiana!

    Οδηγός ανεβάσματος εικόνων στο forum! Πατήστε ΕΔΩ!

  6. #26
    Το avatar του χρήστη Gunner7
    Εγγραφή
    19-12-2013
    Περιοχή
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    203

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Παιδια γιατι το κανουμε τοσο πολυ σε... Εμεις και εσειςσδεν πιστευω πως ειναι κανεις κλικα με τον αλλον για να του φαει καμια πολυποθητη θεση!
    εδω συζηταμε την σωστη διαχειρηση επαναλειτουργια η οπως αλλιως θελετε πειτε το ενος φορουμ που κακα τα ψεματα εχει πορεια καθοδικη !
    Με ολο το θαρρος θελω να κανω και εγω ενα δυο προτασεις παντα χωρις παρεξηγηση και αν καποιος δεν γουσταρει που ανεφερα το ονομα του μου το λεει και το σβηνω απλα λεω 1-2 ιδεες

    ιωαννιδης αν δεν κανω λαθος ασχολεισαι και εχεις γνωση πανω σε προγραμματισμο κατι πολυ σημαντικο ισως και σημαντικοτερο για την σωστη λειτουργια ενος φορουμ και μιας ιστοσελιδας

    ο ντινος οπως προανεφερε και γνωριζω εχει καποιες επαφες φιλιες η οτιδηποτε με καποια ατομα τα οποια εργαζονται η ασχολουνται με τον χωρο του αυτοκινητου οποτε μπορει να φερει ιδεες προτασεις η οτιδηποτε για καποιο μαγαζι η κατι τετοιο
    (ολοι μας ξερουμε ανθρωπους με που δουλευουν πανω στο αντικειμενο απλως επειδη το εθεσε ο ντινος συγκεκριμενα το ανεφερα)

    ο αγγελος οπως πολυ σωστα προανεφερε ο θοδωρης ασχολειται με το φβ και πιστευω προσωπικα πως μπορει να διαχειρηστει παντα με τις ´´οδηγιες´´ και ολα τα συναφη το φβ που πρεπει να γινει ενα σκαλοπάτι για το φορουμ

    Ο σοφο για να μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας καθησε και ασχοληθηκε χωρις ουτε κερδος να εχει και μεταξυ μας ουτε κινητρο μιας και σε προςφατη συναντηςη πανω εκει που ρου ειπαν 6 αμαξια ητανε μονος του αν δεν κανω λαθος και ετρεξε το θεμα μπλουζες αυτοκολλητα οποτε πιστευω αν του εχει παραμεινει αυτη η ορεξη μπορει να βοηθησει με καπιον τροπο

    ο θωδορης δεν ξερω αν γουσταρει να αχοληθει με κατι τυποu moderator αλλα τον γνωριζω λιγο υπολογιστακια και πιστευω πως εχει και την ορεξη και το λεγιν να ανταπεξελθει στις καταστασεις
    Anyway με κατι δεν συμφωνειται η οπως ειπα πειραξε καποιον π ανεφερα το ονομα του μου το λεει , παντα με καλη προθεση οτι λεω

  7. #27
    Administrator Το avatar του χρήστη Stilatos
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Γλυφαδα
    Μηνύματα
    3.720

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    ενας mod πρεπει να μπαινει καθε μερα αρκετες φορες ακομα και με ενα ποστ. Διοτι αυτο το ενα ποστ μπορει να χρειαστει σβησιμο η Ban. Επισης το αλλο πιο σημαντικο ειναι να εχει πεσει η σελιδα η εχει πεσει hack (Που εχει γινει στο παρελθον) και να μην το εχει παρει χαμπαρι κανεις να ειδοποιησει τους υπολοιπους.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stilatos : 26-03-15 στις 10:35
    Founder of Stilo Club Greece
    1.6 Silver 3D Dynamic Schumacher Stilo Look,Sky Window-K&N Filter- Eagle F1 tires- Bilstein Sprint & Eibach Pro Kit-Brembo Brakes-Sport Wheel,Sport Knob,Schumacher Pedals-3M Black tint-


    I Reject Your Reality And Substitute My Own

  8. #28
    Το avatar του χρήστη Gunner7
    Εγγραφή
    19-12-2013
    Περιοχή
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    203

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stilatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενας mod πρεπει να μπαινει καθε μερα αρκετες φορες ακομα και με ενα ποστ. Διοτι αυτο το ενα ποστ μπορει να χρειαστει σβησιμο η Ban. Επισης το αλλο πιο σημαντικο ειναι να εχει πεσει η σελιδα η εχει πεσει hack (Που εχει γινει στο παρελθον) και να μην το εχει παρει χαμπαρι κανεις να ειδοποιησει τους υπολοιπους.
    Στιλατε μην λες παλι τα ιδια. Ποιος mod admin η οτιδηποτε μπαινει μια φορα την ημερα;
    Κανεις ισως ν μην μπαινει κ ουτε μια φορα το τριημερο.
    Απλα αποψη δικια μου παιδια ειναι οτι αυτη η κουβεντα "κακως" ξεκίνησε απο τον θοδωρη επρεπε στιλατε κατα την γνωμη μου να ξεκινησει απο εσενα μιας κ εσυ εισαι ο founder οποτε εσυ επρεπε πρωτος απο ολους ν χτυπουσες το καμπανακι και μεσα απο ενα διαλογο κατα προτιμηση απο κοντα να εβρισκες λυση

  9. #29
    Administrator Το avatar του χρήστη Stilatos
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Γλυφαδα
    Μηνύματα
    3.720

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    gunner7 δεν καταλαβαινω με τη αποδειξεις τα λες αυτα. Εγω προσωπικα παιζει να μπαινω καμια 10ρια στα γρηγορα μεσα στην ημερα μεταξυ δουλειας και απο το κινητο να βλεπω οτι κινουνται ομαλα και με το ιστορικο βλεπω και ποιος μπανει moderator η μη. To ιδιο και ο ιωαννιδης. Οι περισσοτεροι moderator μπαινανε καθημερινα. Μην μιλαμε για πραγματα που δεν εχουμε εμπειρεια.

    Η διαχειριση ενος φορουμ δεν ειναι το στηνο και τελος καθομαστε στην καρεκλα. Οσο και να μην σας φαινετε ειναι καθημερινος γολγοθας. Καθημερινα πρεπει να ελενξουμε ti γραφονται τα παντα μην ειναι κατι που δεν πρεπει να υπαρχει και να ειναι εναντιον στους κανονες του φορουμ.Πρεπει να δουμε οποιος γραφετε αμα ειναι bot για να παρει εγκριση να μπει. Μαζι με ατομα που εχουνε χασει κωδικους. Τοπικ σε ασχετες κατηγοριες και μετα συχνο update στον σερβερ και λογισμικο του φορουμ Μπορει να μην εχω τον χρονο να απανταω αμεσα αλλα παντα βλεπω τι γινετε μεσα.

    Σε αυτο βαζω και τον ιωαννιδη διοτι το παιδι απο μελος εχει αναλαβει ενα τεραστιο βαρος βοηθωντας εμενα, μην σας πω ο ιωαννιδης εχει σηκωσει ολο το βαρος της σελιδας διοτι εχω θεωριτικη γνωση και ερασιτεχνικη ασχολια ενω ο ιωαννιδης το κατεχει περισσοτερο. Ολα αυτα οικιοθελως βοηθαει απο την καρδια του.

    Οσο για το καμπανακι απο την στιγμη που επεσε το βαρος πανω μου απο εκει που ειχαμε καποια ατομα στην σελιδα εβαλα αμεσως ανακοινωση τοτε που επρεπε να πληρωθει το σερβερ και που ζητουσα βοηθεια για θεματα του κλαμπ ειναι ακομα εκει. Πολλοι προσφερθηκανε λιγοι ομως προχωρησανε να το κανουνε πραξη. Και επειδη στο ιντερνετ γινονται παρεξηγησεις ολα αυτα τα λεω με ηρεμο τροπο χωρις εκνευρισμο.

    Απλα λογω ιστοριας του κλαμπ θα παρακαλεσω, (και ξερω οτι γινομαι κουραστικος) οτι γινετε, να γινετε πρωτα συννενοηση με εμενα τον ιωαννιδη και οποιος αλλος αποτελεσει μελος της ομαδας.

    Απλα επειδη μου ετυχε ενα σοβαρο ιατρικο θεμα για ενα μηνα δεν θα ειμαι διαθεσιμος για συναντηση, απο το τηλεφωνο ναι οσο μπορω και πμ η αμα γουσταρει κανεις κερναω καφε στο σπιτι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stilatos : 26-03-15 στις 13:37
    Founder of Stilo Club Greece
    1.6 Silver 3D Dynamic Schumacher Stilo Look,Sky Window-K&N Filter- Eagle F1 tires- Bilstein Sprint & Eibach Pro Kit-Brembo Brakes-Sport Wheel,Sport Knob,Schumacher Pedals-3M Black tint-


    I Reject Your Reality And Substitute My Own

  10. #30
    Super Moderator Το avatar του χρήστη teo
    Εγγραφή
    01-02-2011
    Περιοχή
    West Coast, Athens
    Μηνύματα
    2.446

    Απάντηση: For the glory of StiloClub...

    Νομίζω πως το συγκεκριμένο θέμα εξαντλήθηκε από την πολλή συζήτηση παιδιά. Τώρα είναι ώρα για ιδέες.

    Ερώτηση προς Μιχάλη και Παντελή:

    Υπάρχει τρόπος να μπει στην κεντρική σελίδα του forum κάποιο είδος ανακοίνωσης; Είτε σαν μια εικόνα πάνω από τις ενότητες, είτε κάτι σαν κυλιόμενο κείμενο. Κάτι που να δείχνει πιο "ζωντανό" if you catch my drift.

    Stilo 1.2 3d / Abarth dashboard / Abarth side skirts / 2din AEG 7" touch screen DVD / Custom bone-white knob / Xenon HID 6000K at low beam & 5000K at high beam / Custom leather steering wheel & knob / Piano black interior & exterior details / Carbon Air Filter Box / Window tint by ASWF / 3,5cm lowering Eibach springs / Custom black projector headlights with DRL... Cultura Italiana!

    Οδηγός ανεβάσματος εικόνων στο forum! Πατήστε ΕΔΩ!

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας