Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: lancia delta a/c to dual zone clima.

  1. #1

    lancia delta a/c to dual zone clima.

    Καλησπερα παιδια.
    Ειμαι κατοχος στιλο 1.6 και προσφατα η γυναικα μου αγορασε απο πολωνια μια δελτα 1.8 biturbo 200 hp,
    Και εχω την εξης απορια. Το αμαξι ειναι μεταχειρισμενο αλλα σε αριστη κατασταση.απο εκει που το πηρε παρατηρησα οτι εχουν αλλαξει το εργοστασιακο navigation με το απλο ραδιο.σκοπευω να το αλλαξω παλι.
    Επισης το αμαξι εχει κονσολα a/c .η εκδοση με το κλιμα εχει ακριβως το ιδιο με του στιλο μου.
    Ξερει κανεις αν υπαρχει δυνατοτητα να αλλαξω και την κονσολα του a/c με αυτη του κλιμα?
    Μπορω να δω καπου στην μηχανη αν υπαρχει το μοτερ του? Νομιζω οτι το εχουν αλλαξει και αυτο προφανως για να το δωσουν πιο φτηνα.
    Σας ευχαριστω.

  2. #2
    Το avatar του χρήστη ntinosmg
    Εγγραφή
    08-12-2011
    Περιοχή
    megara attiki
    Μηνύματα
    444

    Απάντηση: lancia delta a/c to dual zone clima.

    ασ το φιλε ξεχνα το.τα 1.8 biturbo δν λενε μια.ουτα λαμπα δεν αλλαζει.τον χεινωνα θα κρυωνεις και το καλοκαιρι θα βραζεις!!!Στο ανταλλαζω με ενα yaris του 09 60.000χλμ σαν καινουριο,και με ενα stilo 1.6 επεισης σαν καινουριο.

  3. #3

    Απάντηση: lancia delta a/c to dual zone clima.

    Α αυτό λεώ να πάρω κι εγώ για ελληνικό διάδοχο του Stilo!
    Έχει A/C το 1.8 και όχι clima? Περίεργο!
    Γενικά δεν αλλάζει διότι πακέτο με το clima πάνε και τα κλαπέ με τα βηματικά, τελείως διαφορετική διάταξη αεραγωγών κλπ.
    Δεν νομίζω να το άλλαζαν για να το δώσουν πιο φτηνά είναι μεγάλη διαδικασία (λύσιμο ταμπλό τουλάχιστον).

    Το A/C δεν δουλεύει?
    Δεξιοτίμονο Αγγλία: Fiat Stilo Abarth 2.4 20V Selespeed
    Αριστεροτίμονο Ελλάδα: Fiat Punto Sporting 1.4 mk2b

  4. #4

    Απάντηση: lancia delta a/c to dual zone clima.

    δουλευει το Α/C, απλα εχουν αλλαξει το navi ΜΕ ΤΟ κανονικο ραδιο,και σκεφτηκα οτι το 1.8 oro edition einai αδυνατον να μην εχει dual clima. μπορει να το εχουν αλλαξει και αυτο. εννοω μονο την κονσολα του A/C οπος εχει και το στιλο μου με τις 2 οθονιτσες
    πως μπορω να το τσεκαρω??? υπαρχει κατι που φαινεται στον κνητηρα μπροστα???
    οσα 1.8 του 2009 εχω δει ειναι με clima.

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας